Streda 27. 9.
Cyprián
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.01.2012 12:00 | Správy | Domáce správy

Príbeh o úteku operenca pokračuje: Pštros Emil zdrhol za milenkou!

Za útekom pštrosa Emila je milostná romanca. Nezvestný operenec, ktorý na Štefana ušiel z farmy v Hornom Šúre, sa opäť objavil!

Po tom, čo sa na Silvestra ukázal v poli v Hurbanovej Vsi, ho začiatkom týždňa zazreli aj v niekoľko kilometrov vzdialenom Bernolákove. Pritiahla ho tam sila lásky. Do oka mu padla tamojšia samička emu Priscila.

Kým si však po dlhonohého vtáka prišiel majiteľ Ladislav Agárdi, pštrosa už nebolo. „Naposledy som ho naháňal na koňoch, no aj tak mi ušiel. Dokonca bol rýchlejší ako manželkin džíp!“ uviedol farmár z Horného Šúra. V akcii „Emil“ sú v pohotovosti polícia aj veterinári, ktorí by pštrosa strelili uspávacím nábojom. Dlhonohému operencovi je však v „divočine“ zjavne dobre, na úteku je už dva týždne a vôbec sa nechystá domov.


Z chovnej stanice ušiel počas štefanskej poľovačky a odvtedy po ňom jeho vlastník pátra. Rady si s ním nedali ani štátni policajti, ktorí sa ho deň po úteku snažili lapiť. Najnovšie na seba upozornil v Bernolákove, ktoré je od Horného Šúra vzdialené takmer 20 km! To Emila neodradilo. Milovaná emu Priscila mu však dala košom! Oči má len pre suseda z rodu nandu. Najznámejší slovenský pštros sa tak utiahol naspäť do húštiny. Príbeh o jeho putovaní sa tak nekončí!


Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: © Nový Čas

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou FPD Media, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.



Odporúčame z TIVI.sk


Odporúčame z TIVI.sk
Bývalý americký prezident Donald Trump.
Aktualizované
Po dohadoch prišlo konečne rozhodnutie: Trump si vypočul verdikt! Má to čierne na bielom
Group of four aircraft fighter jet airplane sun glow toned gradient clouds sky
Rumunsko má v pláne urobiť obrovský nákup: Stíhačky za miliardy, od koho budú?
Na archívnej snímke z 26. júla 2023 Hunter Biden, syn amerického prezidenta Joea Bidena.
Syn prezidenta Bidena žaluje Trumpovho bývalého právnika: Drsná kritika, jeho slová hovoria za všetko
Hungarian parliament in Budapest, in the bank of Danube.
Sčítanie obyvateľov Maďarska prinieslo zaujímavé výsledky: Tento údaj asi nečakali
Row of heavy nuclear missiles against blue sky with clouds. See also:
KĽDR to povedala na plné ústa: Kórejský polostrov je na pokraji jadrovej vojny
(ilustračné foto)
Nemecko chce opäť posilniť hraničné kontroly proti nelegálnym migrantom: Ako to tam bude vyzerať?
Francúzsky prezident Emmanuel Macron a talianska premiérka Giorgia Meloniová.
Foto
Téma, ktorá škrie viaceré krajiny: Macron a Meloniová diskutovali o migračnej otázke
Foto
Narodila sa s vagínou aj semenníkmi: Je to bežnejšie, ako si mnohí myslia! Ako je to možné?
Generálny tajomník OSN António Guterres.
Svet sa púšťa do pretekov v nukleárnom zbrojení: Guterres hovorí o šialenstve, krajiny vyzýva k činom
Nádherná Wanda zverejnila fotky v sexy spodnej bielizni.
Foto
Odvážne fotky Icardiho priateľky: Šla takmer do naha!
Chlapčekovo telo našli bezvládne ležať vedľa svojho otca.
Veronica vtrhla do domu, keď jej ex († 41) nevrátil syna Timoteja († 5): Tá hrôza ju bude mátať do konca života
Dvojica sa zoznámila v londýnskom Camdene v roku 2005 a o dva roky neskôr sa vzali.
Amy Winehouse († 27) by oslavovala 40-ku, exmanžel priznal to, čo všetci tušili: Môžem za to ja!