Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 19. 10.
Kristián
8°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
25.05.2019, 16:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Žena na chvíľu odišla od počítača: Keď manžel nazrel do jej Facebooku, nezmohol sa na slovo

58 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tteve12
27.5.2019 05:59 | |
+5 -0
Reagovať
To je tak keď si manželia nedopraju🚭
emilka53
26.5.2019 16:58 | |
+3 -5
Reagovať
Aku to ma logiku. Rozvod k vôli manzelkinej nevere. Opusti styri deti a za par mesiacov si najde rozvedenu s piatimi detmi, ktoru tiez manzel opustil, pre jej neveru. Stara sa o cudzie deti a na svoje kasle z tretieho poschodia. Takto dopadol moj brat. Nepoznal ani vlastne vnucata. Dokonca, dvoch vlastnych synov po rozvode, vydedil. Nebyt mna, tak ma spustnuty hrob. Jeho detom a vnucatam sa ani necudujem a tie cudzie, ani nevedia, kde lezia jeho kosti. Staral sa o ne desat rokov a manzelka, berie po nom dochodok, inak by zo svojho dochodku krkala.
JOGY1984
6.6.2019 11:44 | |
+5 -0
Akú má logiku to strpieť. Či by jeho žena trpela jeho neverí. Teraz ma napadá keď tak obhajujes neveru ty si bola svojmu manželovy verná?
DiveHusi
26.5.2019 13:29 | |
+8 -3
Reagovať
Ani nemusí byť priamo nevera, stačí, že stúpne sebavedomie po virtuálnych dobrodružstvách s podobne nastavenými charaktermi, čo sa potom prejaví aroganciou a pohŕdaním voči partnerovi a všetkému, čo robilo vzťah vzťahom.
nanapek88
26.5.2019 12:42 | |
+30 -0
Reagovať
Poiebane sociálne siete.
Makulienka222
26.5.2019 12:51 | |
+12 -0
Asi tak....
Cossette
26.5.2019 11:21 | |
+5 -3
Reagovať
Co kukala klady na pecku? Asi ma mangel malu cicinku.
Makulienka222
26.5.2019 12:52 | |
+15 -0
Pri vsetkej ucte, cicinka je vtedy nevadila, ked s nou splodil 4 deti?
vaclav31
26.5.2019 07:30 | |
+8 -5
Reagovať
A predsa sa toči okolo pi..
Makulienka222
26.5.2019 07:09 | |
+51 -2
Reagovať
Pisete tu dole same chujoviny ludia...OBROVSKYM PROBLEMOM ZIEN JE DNES ZAVISLOST NA SOCIALNYCH SIETACH!Osobne poznam viac manzeliek, predtym laskavych, rodinne zalozenych, ktorym hrablo a kvoli FB a Instagramu sa rozviedli...zacali sa predvadzat, muzov nutili platit drahe dovolenky, len aby bola fotka na FB, ci inej socialnej sieti☝️. Ti naivni dobraci netusili, ze tam maju ucty, lebo ich sami nemali. Len od ludi sa dozvedali nezmyselne veci typu: Co ta tvoja zena predvadza na tom FB?....Takze mile otrokyne socialnych sieti pozor☝️! Rozhodnite sa, ci viac ziskate, alebo stratite tymto otroctvom....
SkenderJana
26.5.2019 09:48 | |
+22 -2
uplna pravda.
pavol.kumpan
26.5.2019 13:18 | |
+4 -1
👍
dbx2
26.5.2019 01:05 | |
+24 -7
Reagovať
Progresivna zena
boojoo
26.5.2019 00:50 | |
+47 -3
Reagovať
Ženy si nájdu výhovorku aj na neveru...pritom veľa z nich chodí ruky spínať do kostola a vôbec im nevadí že je to hriech...potom načo tam chodia klamú podvádzajú a ešte sa robia aj urazené ...herečky hodné Oskara ...stačí mi čo vidím v práci keď zbadajú chlapa oči im vyskakujú z jamiek ...na fajront ju čaká manžel v aute pri firme a arogantne ho privíta ...fuj humus spolužitie !!!
Makulienka222
26.5.2019 07:13 | |
+19 -14
Nehadz laskavo vsetky do jedneho vreca. Mozno si sklamany a zatrpknuty, to prejde...faktom zostava, ze socialne siete vztahom urcite nepraju...z dlhodobeho hladiska. Pokial zena racionalne rozmysla a stoji nohami pevne na zemi, vazi si svojho muza, taketo teatro nema zapotreby!
pavol.kumpan
26.5.2019 13:20 | |
+5 -2
Boojoo, to isté platí aj o nás chkapoch, tak nepíš len A, keď je aj B
JOGY1984
6.6.2019 11:41 | |
+4 -0
Nemyslim že je zatrpknuti mam podobne skúsenosti. Dokonca ešte horšie ale to by bolo nadlho. Necítim hnev frustráciu a rozhodne nie som mizogyn. Aj keď v dobe kedy som bol mladé ucho mi padala sánka s toho čoho som všetkého svetkom. Ak poviem ze oheň páli tak to neznamená ze som proti nemu zaujati
JOGY1984
6.6.2019 11:51 | |
+3 -0
Pavol hovor sám za seba ja som nikdy nikoho nepodviedol
poluciana
25.5.2019 23:20 | |
+13 -28
Reagovať
Čo vyplaka mekýš p0iebany. Nech ju kopne dorįti aj tych štyroch smrądov možno ani niesu jeho
Cipono
26.5.2019 08:11 | |
+8 -11
Ty nie si žena, takto sa žena nemôže vyjadriť o deťoch. Si smerácky troll s chorými názormi.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Holubek.
Autor spisu Gorila: Za Fica odpočúvanie Penty vyhodnotili ako vlastizradu. A vyrazili ma Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Vážna nehoda
Mimoriadna správa z Bánoviec: Vodič vrazil do troch ľudí na chodníku!
Juan Antonio
Brata prezidenta Hondurasu odsúdili v USA za drogy: Mal kšeftovať aj s El Chapom
Alfa Romeo má
Známy tím F1 má finančné problémy: Koniec v súťaži?
Letecká havária
Tragédia na Aljaške: Lietadlo netrafilo pristávaciu plochu, zahynul jeden pasažier
Michail Gorbačov
Gorbačov sa s obavami prizerá na súčasné dianie: Urgentná výzva pre Rusko a USA
Predseda
Emotívny summit v Bruseli: Junckerovi sa lámal hlas a len sťažka potláčal slzy
Vladimír Dravecký.
Slováci hviezdili v českej extralige: Päť gólov našich legionárov
Fotografia malého
Tisícky ľudí sa neubránili slzám: Dôvod, prečo chlapček čupí na zemi, vami otrasie
Americký
Trump po telefonáte s tureckým prezidentom: Erdogan chce, aby prímerie v Sýrii fungovalo
Na snímke brankár
Brankár Minnesoty ukázal srdce: Krásne gesto pre fanúšika súpera
Little girl with
V okrese Rimavská Sobota útočí nákazlivé vírusové ochorenie: Postihlo 7 detí, na tieto príznaky pozor
Speváčka Lady Gaga
Dráma v Las Vegas: Lady Gaga sa zrútila z pódia! Jej reakcia po tvrdom páde nemá chybu