Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 16. 7.
Drahomír
12°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.05.2019, 23:03 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: V Holandsku si zvolili europoslancov: Protiimigrantská Strana za slobodu podľa odhadov pohorela

14 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
a-z76
24.5.2019 08:34 | |
+6 -2
Reagovať
Protimigrantska pohorela lebo Holandsko je krajinou homosexualov . A ako vieme homosexualita je mor dnesnej doby.
bobor5
24.5.2019 09:14 | |
+2 -2
prelieč sa z hlúposti.
viera49
24.5.2019 07:58 | |
+5 -2
Reagovať
Podľa exitpolu získali nacionalisti 11 percent. To by mali byť 3 poslanci na 17 miliónov obyvateľov. Takže určite nie polovica z 26tich. Neklamte, natan a spol.
MIG30
24.5.2019 06:34 | |
+12 -4
Reagovať
Novemu casu odnat licenciu. Siri fake news.
natan1978
24.5.2019 06:32 | |
+13 -3
Reagovať
Talafatky Noveho casu. Nacionalisti si vyrazne pokepsili a budu mat polovicu poslancov.
VladoMol
24.5.2019 06:04 | |
+15 -5
Reagovať
PRETO LEBO BOLI ZDISKREDITOVANI A VYMAZAVALI IM PRADVIVE CLANKY O SITUACII V KRAJINE. TAK ISTO AKO V UK.. JE TO SPINAVA POLITIKA A V NEJ ZIDACKE MEDIA AKO NOVY CAS. ZA GROS BY AJ MAMKU PREDALI🖕🏻
Romankokolmanko
24.5.2019 02:34 | |
+9 -32
Reagovať
Top liberál je K.OKOT..ako jeho foter.. Cheechecheee💃💃😁💃🎵
top_neoIiberaI
23.5.2019 23:17 | |
+62 -49
Reagovať
Dobre ze ti smejdi nenavistni nacionalisticki pohoreli, ti by chudákom migrantom ani pohar vody nepodali ku.vy jedny. Dobru noc.
teodorko73
23.5.2019 23:33 | |
+28 -51
Najväčším skokanom je nacionalistická strana Fórum pre demokraciu - dobru noc kreten
top_neoIiberaI
23.5.2019 23:37 | |
+47 -36
Este som sa vratil, aby som nieco dodal a vidim, ze mi tu hned nejaky prasivy, nacisticky k0K0T nadava : VYLIZ MI RIT ty fasisticky odpad!!! iDEM SPAT.
SVKmike
23.5.2019 23:41 | |
+15 -37
bidet ty hovn00000 :D zas ides spat? :D ty furt ides spat a nikdy nespis :D odpad :DDDDD
top_neoIiberaI
23.5.2019 23:46 | |
+27 -20
SVKmike ty bas.tard, ty bezcenna nehodna fek.alia, sice netusim, kto je to bidet, ale viem, ze i ty si nacis_ticky ch:u:j, nic viac, nehodny toxicky hnoj. A uz idem definitivne spat, rano skoro vstavam, riadit podnik/firmu si vyzaduje byt vyspaty, co ty-permanentna, nikdy nepracujuca socka ani len netusis, ze co to je.
SVKmike
24.5.2019 00:04 | |
+11 -22
samozrejme bidetik :D sice som necital co za nezmysli pises :D ci teraz v tej tvojej chorej hlave zajtra sa ides modlit s otcom ako si minule vypisoval :D ci ides riadit firmu :D ci ides robit faktury :D ty toho vela popises :D ale jedno je istota :D vzdy ides spat :D nikdy nespis :D a tvoje latentne frazy :D ktorymi neviem koho chce surazit :DDDD hovienk0
lililieLI900
24.5.2019 00:17 | |
+22 -21
lenže to je HOlandsko,,,,,,,,som zvedavá na mysle a QI SLovákov,čo oni dokážu,,,,,tiež verím,že to by malo všetko nafuknuté fašistické spľasnúť no,ale uvidíme,,,či sa nebudeme musieť hanbiť ,,,,,,,
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Predseda SNS
Dankova pomsta za kritiku? Šéf SNS nepustí Cséfalvayovú za hranice Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Poškodený chrám
Ostrovy Bali, Lombok a Jáva zasiahlo zemetrasenie: Poškodilo domy a chrámy, pocítili ho aj turisti
Turistom v Mexiku
Turistom sa splnil sen: Pri loďke sa zjavila obrovská veľryba
Kim chce podporiť
EÚ predĺžila sankcie voči Severnej Kórei: Sú najprísnejšie, aké kedy na nejakú krajinu uvalila
Zľava Rashida
Kongresmanky označili Trumpove vyjadrenia za nehanebne rasistické a odkázali mu: Nebudeme mlčať!
Rodený
Foto
Sabbatini už myslí na OH 2020: V Tokiu bude golf veľká zábava!
Ondrej bol
Hudobník Kandráč dohodil kšeft Jurajovi Bačovi: Zaistil mu lukratívnu spoluprácu
Novú tabuľku
Hurbanovo námestie v Bratislave má krvavú históriu: Hrozivú udalosť pripomína jeden predmet
Nahnevaný sused
Stavba nového kostola v Žiline spôsobila problémy: Spor kvôli jednému múru
Vláda sa mu
Muž († 61) odstraňoval následky jadrovej katastrofy: Hrdinu Černobyľu dohnal seriál k smrti!
Iveta (24)
Tajomstvo kroja Podpoľancov odhalené: Prečo máme holé pupky
Mladík zdedil
Miro Žbirka spolupracuje so synom: David priamo prezradil, ako sa mu robí s otcom
(ilustračné foto)
EÚ uvalila sankcie na Turecko: Napriek zákazu pokračovali v ťažbe zemného plynu