Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 18. 7.
Kamila
25°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.05.2019, 06:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Pavol († 51) zomrel po zle podanej transfúzii krvi: Kde lekári urobili smrtiacu chybu!

48 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
vecnazoru
13.6.2019 20:05 | |
+1 -0
Reagovať
Ja som bola operovana v marci v ba nemenujem nemocnicu bola to bezna gynek operacia pri ktorej mi poskodili crevo a konecnik som 3 mesiac na vyvode a nie je doktora ktory by ma dal do poriadku a to mam 49 rokov nase zdravotnictvo je katastrofa
Pravdasom
22.5.2019 12:10 | |
+5 -2
Reagovať
Pozostali podla mna nech žiadaju velke odškodne od vedenia nemocnice a dalšie od tych čo ho svojou lajdackostou zabili a to pomalou triznivou smrtou ved zomieral mesiac!!!A tych čo to spravili podla mna treba odsudit natvrdo a nech v base makaju 12h.šichty v tažkej manualnej praci.Potom si už aj inde daju pozor.
lubo.totik
22.5.2019 11:58 | |
+4 -12
Reagovať
Asi dva týždne naspäť som bol s strýkom na chirurgickej pohotovosti. A mdzi tým keď bol na snimkovani, som pár slov prehodil s setrickou. Tak som sa jej opýtal, ze ci bolo dnes veľa urazov a ona, že áno. A potom dodala,jej slová "dúfala som že aspoň dnes bude kludna zmena."Akože prosím? Pomyslel som si. Akože na ktorom oddelení v nemocnicy môže byť kľudná zmena? Možno tak na patologii.A potom je, že prečo jeto tak nemocniciach. Proste zamestnanci si tam asi idú oddýchnuť....
renton25
22.5.2019 10:49 | |
+12 -0
Reagovať
Kde urobili chybu? Jednoducho mali na háku...
milanko-dubnicky
22.5.2019 10:10 | |
+11 -3
Reagovať
v zotrocenom okradnutom Slovensku uz pomali neni den ked ,,doktory,,volakoho nezabiju,nezmrzacia,,
old-debo
22.5.2019 10:08 | |
+4 -9
Reagovať
Len tu drístate sprostosti o Ficovi, ale mne sa to i tak nezdá.Krvná skupina 0 je podľa mňa vzácna a pochybujem, že by si ju niekto pomýlil a poslal na operačku krvnú skupinu B.
Ucholak60
22.5.2019 10:12 | |
+9 -2
Vieš koľko pacientov tam operujú denne?Kľudne to mohol dakto po.srat
Pravdasom
22.5.2019 11:53 | |
+5 -1
Ucholak ale je zaujimave že pri elitaroch politikoch a ich "ludoch" sa to tym "dochtorom" nestava taketo"pochybenie" pri prominentoch vedia robit zazraky.Je to nahoda?!
populus
22.5.2019 09:45 | |
+1 -7
Reagovať
Hm utrácajú voličov v smeráckych a sns nemocniciach aby mali 1,80 pre dôchodcov a aj tak si musia požičiavať cez zmenky na 8% úrok v z?
populus
22.5.2019 09:43 | |
+8 -2
Reagovať
Zrejme tých zlyhaní bolo viac? Ak sa začal ten problém , okamžite asi bolo treba vymeniť všetku krv??? Oni to však nezistili a ani nezisťovali okamžite , ale až bolo neskoro? Nieje to v našich zdravotníckych zariadeniach nič mimoriadne! Sú vám schopný napísať aj to že skrátená noha vám dorástla a je dlhšia ako predtým. Mám s nimi skúsenosti: Sú tam 80 roční dedovia alebo neraz pochybné kádre typu MUdr. Cvach? Ratujte sa ako viete, v zahraničí , zaplatením odborníkovi, kto máte vyondejte sa na úplatkárske šetrenie a liečenie cvachovcmi. A kto nemáte volte smer, sns a skončíte skorej v raji?
Ucholak60
22.5.2019 09:52 | |
+3 -2
Vraj to nepomôže,lebo sa ti zmiešajú antigeny...
Ucholak60
22.5.2019 09:25 | |
+17 -1
Reagovať
Na toto uz ani neviem co povedať,neskutočne niečo.
Jozko.74
22.5.2019 09:17 | |
+18 -1
Reagovať
To, že lekári se rú na lieky čo predpisujú, ktoré sa navzájom bijú to je realita. Ale to, že se rú preveriť, akú krv dávajú je priame ohrozenia život. Se rú na všetko.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Nové
Významný post v Bruseli chcela poľská expremiérka, dostala ho Ďuriš Nicholsonová Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto).
Muži zákona zadržali trnavskú dílerku drog priamo pri čine: Už je v cele
(ilustračné foto).
Najteplejší deň v novodobých dejinách Izraela: Pri mieste, kde stála Sodoma, namerali 49,9 °C
Prokurátor Peter
OĽaNO volá po vyhadzove Šufliarskeho: Písal si stovky správ s Kočnerom, nemá na prokuratúre čo robiť
Zuzana Plačková
Foto
Plačková si dala pred letom zväčšiť zadok, teraz si búcha hlavu: Môže za to moja blbosť
Tibor Jančula
Bývalý hráč Slovana a reprezentácie Tibor Jančula: Čo si myslí o vypadnutí belasých?
Dvojica sa
Foto
Ruská miss sa pred rokom tajne vydala za bývalého kráľa Malajzie: Krutý koniec ich rozprávky
Ľubica (61)
Posun v prípade manželov Kolekovcov tri roky od stresujúcej udalosti: Kukláči k nám vtrhli nezákonne!
Radosť Caleba
Radosť z víťazstva dlho netrvala: Tím Lotto-Soudal čakalo na izbách prekvapenie
Oldřich Kaiser
Český herec Oldřich Kaiser dostal infakrt: Leží na jednotke intenzívnej starostlivosti
Nový francúzsky
Rozdielne názory krajín EÚ pretrvávajú: Ministri vnútra sa nedohodli na pláne rozdeľovania migrantov
Speváčka Dara
Dara Rolins po rozchode s Rytmusom: Pozvania na rande sa jej hrnú, speváčka priznala prekvapivú pravdu
Kaderník odviedol
Predajca ananásov si vymyslel kurióznu frizúru: Teraz valcuje internet