Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 18. 11.
Eugen
8°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.02.2019, 06:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Šesť rokov po smrti herečky Jiřiny Jiráskovej († 81): Problémy s dedičstvom

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tukkan
19.2.2019 07:45 | |
+7 -3
Reagovať
nevedia najst kompromis, dohodu, nebude mat nic ani jedna strana, a chajda nakoniec spadne.
Mudr.lantik
19.2.2019 06:41 | |
+25 -6
Reagovať
jiřina jirásková bola skvelá herečka, ale ešte oveľa lepšia intrigánka, ktorej najväčšou zábavou bolo manipulovanie s ľuďmi a preberanie chlapov kamarátkam.....ešte aj svoju smrť zariadila tak, aby ju ľudia nenávideli.....partnerovi pred jeho smrťou sľúbila, že polovicu domu odkáže jeho synovi ale ona nie....musela mať posledné slovo....smutné
lubapova
19.2.2019 07:54 | |
+14 -6
vystihli ste ju na 100%! Ja by som ju nazvala "zákerná mrcha"....
gakisova
19.2.2019 07:56 | |
+15 -4
ale Svítivá sa tiež mohla dohodnúť....Sú rodiny na Slovensku, že 5 detí zdedí dom, v ktorom nikto z nich nebýva, ale 20 rokov sa nevedia dohodnúť na cene a zatiaľ dom zarastie náletovými drevinami,zvlhne ,je neobývateľný... a oni... nič.
jaguar77
19.2.2019 08:44 | |
+2 -5
chudaci chlapi .
anickaFurkovie
19.2.2019 10:08 | |
+16 -4
Dámy, aké úžasné informácie máte, vy ste s ňou žili, keď to tak 100% viete ? Bulvár vždy ozrejmí pikošky, ktoré sa mu hodia, ktoré sa dobre čítajú a tým pádom predávajú. Odkázala majetok tomu, kto sa o ňu staral. Tak je to spravodlivé. Prečo odkázala majetok Svítivej ? Bola jej opatrovateľka, čiže starala sa o ňu. Vy viete, čo pre ňu urobilo Podskalského potomstvo, navštevovali ju, starali sa o ňu ? Nech má ten, čo doslúži.
Mudr.lantik
19.2.2019 10:59 | |
+3 -5
ja sa priznám, že ma životy známych ľudí vždy zaujímali a čítam o nich všetko dostupné....a zďaleka nie iba bulvár....a keď veľa vieš, tak si vieš aj vybrať, čo sedí a čo je pravda....a pravda je len pravda... a tieto fakty sú o jiráskovej verejne známe....hádam sa nemusím hanbiť za to, že sa zaujímam...a že mám názor...opatrovateľka dostávala riadne zaplatené za svoju prácu a jirásková svojmu partnerovi pred jeho smrťou niečo sľúbila....
anickaFurkovie
19.2.2019 11:13 | |
+6 -1
Pravda je vždy RELATÍVNA. To by si ako dospelá žena mala vedieť. Niet k tomu viac čo dodať...
Mudr.lantik
19.2.2019 11:45 | |
+1 -3
a bodka:-)
anickaFurkovie
19.2.2019 12:00 | |
+3 -1
Asi tak...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Martin Slosiarik.
Šéf FOCUS-u: Veľká koalícia PS/SPOLU, Za ľudí, SaS, OĽaNO by mohla získať 30 percent Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Vojvodkyňa Kate
Nečakaná rana pre Kate: Vojvodkyňu opúšťa dôležitá žena
Skateboardisti ohrozili životy všetkých na vozovke: Ich jazdu v serpentínach jednoducho musíte vidieť
Skateboardisti ohrozili životy všetkých na vozovke: Ich jazdu v serpentínach jednoducho musíte vidieť
Petro Porošenko
Ukrajinského exprezidenta Porošenka vyšetrujú v súvislosti s možným zneužitím právomocí
Close-up portrait of her she nice cute charming glamorous lovely winsome sweet attractive cheerful girl wearing striped
Kvíz
Otestujte sa z angličtiny: Tento kvíz by mal zvládnuť každý, kto z nej maturoval
Marián Čekovský v Inkognite
Drsná výčitka Čekovského Hudákovi v Inkognite: Keď ma nebavíš ty, bavím sa sám
The skyline of Doha city center after sunset, Qatar
Nedostatok hotelov riešia v Katare netradične: Aha, v čom chcú ubytovať fanúšikov počas MS vo futbale
Amazon , Airbnb, ebay, News and other Apps on iPhone screen
Facebook, Google či Amazon: Česko schválilo extra daň pre digitálne giganty, najvyššiu v Európe
Študenti sa parádne pohrali s myšlienkou na maturitné video.
Maturanti z Námestova nakrútili vtipné video, prezradili viac, než chceli: Pikantný detail z prvého ročníka!
Ivana a Karel Gottovci na archívnej snímke z roku 2017
Vdova po Gottovi († 80) zúri: Na verejnosť sa dostal súkromný list, ktorý fanúšikovia nemali vidieť
euro
Tretí najbohatší muž planéty už v 11 rokoch zistil, ako zarobiť ťažké prachy: Urobte to ako on, neoľutujete
Párik pochádza z Bulharska.
Foto
Nad bradavku si dal vytetovať otázku pre svoju priateľku: Dievča z tej vety zostalo úplne mimo
Slovensko malo v hlavných pretekoch MS štvorčlenné zastúpenie.
Počet miesteniek pre cyklistov na OH v Tokiu je známy: Dobré správy pre Slovensko