Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 18. 10.
Lukáš
12°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.02.2019, 21:03 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Dospelý syn žaluje rodičov za to, že ho splodili bez jeho súhlasu: Reakcia matky vyráža dych!

140 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
smrek2222
15.2.2019 15:13 | |
+0 -1
Reagovať
moze to velmi rychlo vyriesit napr....lanko, 9 gramy olova, kolajnica, tabletky, vacsia skala bez zabradlia, resp. most....liberalna demokracia xixi
ZasnenaLaska
15.2.2019 14:44 | |
+7 -2
Reagovať
tiez by mi bolo lepsie keby som sa nenarodila do tohto sveta zberby podporujucej multi kulti, adopciu deti homosmi a drogy. toto vsetko podporuju traja kandidati: mistrik, caputova a sefcovic. TITO TRAJA SU NEVOLITELNI PRE ZDRAVEHO CLOVEKA!!!
Anonymný nick
15.2.2019 14:49 | |
+2 -2
uplne suhlasim. tito traja su top najhorsich kandidatov. osobne volim harabina.
martn8
15.2.2019 13:22 | |
+4 -0
Reagovať
no v amerike zažalovali študenti ich univerzitu za to, že po skončení školy nedostali prácu s príjmom cez 100 tisíc ročne :D
helewole
15.2.2019 10:42 | |
+8 -1
Reagovať
On je, de bil, na vine. Ako spermia sa natlačil do vajíčka.... Predbehol všetkých....tak čo sa sťažuje???
Horalka3
14.2.2019 22:30 | |
+12 -7
Reagovať
Komentujuci ste jedna velka sprosta haved tupych neandertalcov, ktora nedokaze precitat clanok len vidi nazov a uz ide tupo komentovat... chalan ma velku pravdu a velku vec spravil...a prisiel nato vdaka takym hlupakom ako ste vy :)
AnkaBena
14.2.2019 14:48 | |
+10 -2
Reagovať
A ja som si myslela, že som šibnutá :D
pandur1212
13.2.2019 22:56 | |
+14 -5
Reagovať
Chrante nas vsetci svetý pred touto zdegenerovanou komunitou.
DRDAMDIDAM
13.2.2019 14:40 | |
+10 -3
Reagovať
Ten jeho boh je slon, tiger, had alebo koza? Máslo a lieky sme tam za komanča posielali a ako sa nám pekne namnožili...
tomash123
13.2.2019 12:37 | |
+25 -0
Reagovať
Veď je to jeho chýba ak bol ešte spermia nemal sa toľko ponáhľať. Bolo tam viacej záujemcov
1soda
11.2.2019 19:06 | |
+33 -7
Reagovať
Ved to je jednoduche ,ak sa mu nepaci ze zije a mysli si,ze je tu bez svojho vlastneho povolenia,moze to napravit a kludne sa zabit ,usetri planetu a niekomu vycari usmev na tvari ,ako velmi dokazu byt ludia v roku 2019 sprosti.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračné foto
Pivo v papierových fľašiach? Slovenskí pivári reagujú Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Príslušníci
Britský kráľovský pár čelil v Pakistane nečakanej zmene plánov: Za všetko môže počasie
Bývalý anglický
Futbalová megastar sa v obhajobe vynašla: Sexuálny útok? Vraveli jej, že je tučná
Manželia oslávili
Kollárova ex žiari šťastím po boku slávneho manžela: Dojímavé vyznanie Martiny
Prezidentka
Prezidentka Čaputová: Polícia aj prokuratúra majú moju dôveru, no nie je nekonečná
Foto
Manželov si odchytili zamestnanci letiskovej kontroly: To, čo mali ukryté v kufri, zarazilo všetkých
Obranca Joel
Obrovská obetavosť Erikssena: V priebehu sekúnd sa nechal trikrát do tela napáliť
Výbuch si
Nič netušiaci veriaci sa stali terčom útoku: Pri výbuchu bomby prišlo o život 29 ľudí
Príchod Dagmar
Foto
Emotívny krok Havlovej v deň Gottovho († 80) pohrebu: Kam si to namierila po rozlúčke s maestrom?
Bývalý katalánsky
Španielsko žiada vydanie expremiéra Katalánska: On sa spolieha na poslaneckú imunitu, má to háčik
Ofenzíva v Sýrii
Vážne podozrenie pár hodín po uzavretí prímeria v Sýrii: Fotka zmrzačeného dieťaťa ako dôkaz
Filip Hronek
Smoliar Hronek: Puk chcel dostať do bezpečia, ale dopadlo to úplne inak
Andy Kraus
Exkluzívne Foto
Utajený pôrod! Trojnásobný otec Andy Kraus má dcérku: Prvá fotka rozkošnej Adelky