Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 6. 12.
Mikuláš
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.01.2019, 07:45 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Tipovali by ste krásnu Radku na TOTO povolanie? Najsexi fotogaléria, akú ste v poslednej dobe videli!

45 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Olijanka
17.1.2019 17:57 | |
+8 -3
Reagovať
chlapci z tejto diskus som sa dozvedela, ze vam sa veru potetovane dievčatá nepáčia, sranda celkom ma to prekvapilo , možno to robia kvôli muzom a netusia ze celé zle
Winnstone11
17.1.2019 19:33
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
okololiptova
17.1.2019 16:42 | |
+6 -1
Reagovať
ten novy čas stále a stále viac šokuje,šokuje a šokuje....už aj z obyčajnej ženy sú v šoku,len aby si to ludia pozreli
Hjurem
17.1.2019 12:32 | |
+22 -8
Reagovať
To je presne typ ženy, ktorú by som nikdy nechcela za nevestu. Kerka ako chlap a stavím sa, že aj slovník a správanie.
zet2222
17.1.2019 12:29 | |
+13 -6
Reagovať
Rároha
mici025
17.1.2019 12:22 | |
+24 -3
Reagovať
Každá vie byť pekná ale pozerala som jej fotky a na všetkých je ako kraslica.... Rada by som ju videla bez tony makeupu a bez umelých mihalnic..... Zena keď je pekná nepotrebuje také extra úpravy
renton25
17.1.2019 18:45 | |
+7 -4
mici.. tak pekné dievčisko a paprča pomaľovaná ako mukel z leopoldovskej basy...
Ruskyvojak
17.1.2019 11:59 | |
+19 -2
Reagovať
Prsa po tatovi a pokreslená ako keby v Hrnčiarovciach sedela. Fakt "sexi" teda 😂😂😂😂😂
Matador723
17.1.2019 11:57
andronicvs
17.1.2019 10:50 | |
+19 -5
Reagovať
Nevyzerala by zle, až na to tetovanie. Vďaka tomu vyzerá, akoby sa vrátila z výkonu trestu...
Dady21
17.1.2019 12:00 | |
+13 -3
Sám síce tetovanie nemám ani neplánujem,ale stále nerozumiem tento názor že tetovanie = výkon trestu.Je každého osobná vec čo so svojim telom spraví.Ja zas nedokážem pochopiť ako sa zdravý človek (bez komplikácií) dokáže vyžrať na 150kg.
Winnstone11
17.1.2019 15:14
t.v.777
17.1.2019 10:32 | |
+2 -4
Reagovať
Ako brunet jej to sekne,nemôžem si pomôcť.
motomotomoto1
17.1.2019 10:15 | |
+16 -4
Reagovať
nevidim nic natom ze je potetovana kadernicka. Nevedel som ze to nezvycajne povolonie strihat niekomu vlasy. A take krasky stretam denne, takze niekomu dala ovoniat v tom NC ? :D ste proste prizemie :D
malavila77
17.1.2019 11:51 | |
+3 -1
získala prvé miesto BarberGirl 2018 preto o nej píšu
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Predseda Smeru-SD Robert Fico
Týždeň v kocke Daga Daniša: Stíhanie Fica za názor? Ukážková nadpráca prokurátora Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Changhe Z-18
Pri nehode vojenského vrtuľníka zomreli traja vojaci: Helikoptéra sa zrútila počas skúšobného letu
Historik múzea Miroslav Števík pred zreštaurovaným obrazom Samuela Liedemanna, richtára Spišskej Novej Vsi z obdobia
Foto
V Spišskej Novej Vsi sa TOTO nestalo už vyše 200 rokov: Aha, kto sa stretol pri neobyčajnej výstave!
Raketoplán odštartoval z Mysu Canaveral na Floride.
Spoločnosť SpaceX vyslala k ISS zásoby: Loď vezie myši, robota a sladovňu
Po výbuchu sa rozpútal silný požiar.
Výbuch v továrni na pyrotechniku neprežilo sedem ľudí: Explózia bola výsledkom nelegálnej výroby
Erik Černák (v strede) oslavuje so spoluhráčmi gól.
Černák si pripísal na konto gól a asistenciu, Boston bez Haláka prehral
Šteniatka prišli na svet prirodzeným spôsobom.
Foto
Padol nový svetový rekord: Sučka porodila 21 šteniatok
(ilustračné foto).
Gang uniesol z protidrogovej liečebne 23 ľudí: Živých našli len trinástich z nich
Americký minister zahraničia Mike Pompeo so svojím marockým kolegom Nasserom Bouritom.
Americký minister v Maroku hľadal spojencov: USA chce izolovať Irán
Slovenské florbalistky
Florbalistky idú na MS s vysokými ambíciami: Túžia hrať o medailu!
Dominika berie stratu otca veľmi ťažko.
Dominika Gottová sa vrátila do Česka a začína nový život: Plní sľub otcovi
Zakrvaveného a dorezaného muža policajti zastavili v tomto aute.
Cestná kontrola v Pezinku sa skončila desivým nálezom: Zavraždená žena 2 km od domu Čaputovej!
Stojí v známom hoteli Kempinski.
Foto
Španielsky hotel nešetrí: Vianočný stromček za 14 miliónov €