Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 17. 10.
Hedviga
18°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.09.2018, 13:30 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Video z križovatky v slovenskej dedine vás dostane do vývrtky: Nepochopiteľný manéver cestného piráta!

14 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
doM693
15.9.2018 08:37 | |
+0 -2
Reagovať
nikoho netrklo, že to bol cyklista a svojim odbočením tiež porušil predpisy
Takyjedenchlapec
14.9.2018 20:23 | |
+9 -0
Reagovať
Wow, to bolo tesne, keby sa to stalo mne tak sa najprv po ondiem asi a potom by ma este aj 2 krat porazilo, prvy krat od zlaknutia a druhy raz od zlosti
teza5510
14.9.2018 18:11 | |
+6 -3
Reagovať
štvrtok na ostrove + typ auta + dom kde auto odstavil= ej veru nedobre ten režisér spravil ,že sa za ním vybral , bo toten oný,CD Rom, po našom cigán
Feroo338-1
14.9.2018 15:08 | |
+14 -1
Reagovať
Nieco podobne sa stalo aj mne. Preto aj ked idem po hlavnej, tak pre istotu sledujem ci aj na vedlajsej ceste pribrzduju auta.
stefi309
14.9.2018 15:20 | |
+3 -13
v korey- vedlejší silnice nejsou
stefi309
14.9.2018 15:06 | |
+7 -2
Reagovať
ubližit nesmiš nikemu vemou ti ridičák za agresivitu ,a už si nesedneš
dubb11
14.9.2018 14:53 | |
+16 -3
Reagovať
Takýchto hajzlov denne vidím aspoň 5x.Idem sám, za mnou široko ďaleko nikoho, ale tupec z vedľajšej mi nedá prednosť, lebo má JEEP.
dusandanko
14.9.2018 14:44 | |
+6 -3
Reagovať
Aj dnes som mal takých dvoch. Jeden na križovatke v Senci špz bola zo Senice. A druhý inteligent v Dubovej pri Modre, Opel Astra.
helewole
14.9.2018 14:38 | |
+22 -2
Reagovať
No ďalší vykutranec.....pri vydávaní šoferákov by mali povinne kontrolovať prítomnosť mozgu medzi ušami
revilo2000
14.9.2018 14:32 | |
+5 -1
Reagovať
Chcel by som vidieť toho kamikadzeho na dodávke, keby to dopadlo takto: www.mojevideo.sk/video/2dd9b/zabil_dve_deti_s_matkou_(varovanie_extremne_drsne_zabery).htm­l
revilo2000
14.9.2018 14:26 | |
+34 -1
Reagovať
Mne sa najviac páčilo, že zareagoval pohotovo a vybral sa za ním. Škoda, že nebolo vidieť, čo z ním urobil!⛔⛔⛔
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Grilovali sme Fica - pre Gorilu (podcast) Aktuality.sk
Tínedžerka je
Tínedžerka trpela v ukrutných bolestiach, lekári prišli s riešením po 8 rokoch: Ako si len TOTO nemohli nevšimnúť?!
Michal Magušin
Moderátor Na hrane Magušin priznal bližší vzťah s niektorými politikmi: Ja to nezakrývam
Mikaela
Foto
Shiffrinová mala turbulentné leto: Jazda na stíhačke, stavba domu a nečakaný rozchod!
Britský premiér
Predseda Európskej komisie Juncker to vylúčil: Ďalší odklad brexitu nehrozí
Predvolaný svedok
Kováčik o zmenkách nevedel: Pred súdom odhalil, čo mu Rusko hovoril o nebohom Valkovi
Náhradné výživné
Novinky, ktoré môžu zmeniť život v našej krajine: 7 dobrých správ pre Slovákov
Rakva
Praha sa lúčila s maestrom Gottom: Dojímavé slová uslzených fanúšikov
Slovenský premiér
Pellegrini o brexite a zbrojnom embargu voči Turecku: Takto bude reagovať Slovensko
Prezidentova
Prezident Asad: Sýria bude čeliť invázii Turecka všetkými legitímnymi prostriedkami
Molly zomrela
Tínedžerka († 17) zomrela na rodinnej dovolenke v Španielsku: Ďalšia rana pre jej rodičov
Jana Kiššová.
Aktualizované
Odídenci z SaS vstupujú do konkurenčnej strany: Volebným lídrom bude Jana Kiššová
Prvý muž Slovana
Foto
Trest za hajlovanie: Ivan Kmotrík ml. zaplatí pokutu, súd nebude!