Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 18. 11.
Eugen
1°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.09.2018, 15:00 | Tip od Vás | Vaše horúce tipy

Diskusia: Miesto odpočinku Michala Kováča († 86) pripomína stavenisko: Zúbožený hrob exprezidenta!

231 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
irwo
12.9.2018 13:06 | |
+42 -2
Reagovať
A to akože sa chce vedľa neho na Martinskom cintoríne vyvaľovať tá jeho kvargľa "profesorka" umrnčaná Emília ??? 😯😯😯😯 Kedysi takých Kuklov ako on a ona pochovávali za mestské hradby ....PS : už vrátili ukradnuté dedičstvo?
aaddd
12.9.2018 13:08 | |
+18 -7
Magda sa vyvaluje z nasich penazi uz za zivota...myslim ta z kindermanagmentu rezesovsko meciarovskej mafie
bosak1951
12.9.2018 14:05 | |
+5 -13
No irwo ak ti to nevadí moc..dvojhrob mám aj ja!! a tiež sa budem vyvaľovať vedla manželky raz! A USAfilcki občas si niečo aj zisti, ak trolluješ..Vahala,Roda,a ani tá pani z Košíc, čo si dáva platiť za asfalt, Kočner, Baštrnák..a zatiaľ stačí..tvoj nick pochopí..ty asi nie!
prometeusaron
12.9.2018 12:44 | |
+80 -4
Reagovať
Je to úbohé. Za života Kováč vyplakával, že nemá finančné prostriedky na lekárov, chodil s manželkou na štátom platené obedy.Stále mu niekto dával z ústavných činiteľov nejaké príspevky. Občania museli sa mu pozbierať ešte aj na vystrojenie megalomanského pohrebu a ešte aj 30 000 euro rodina dostala aj na hrob. Takto ťažko vydreté peniaze občanov cez dane rozhadzuje štát. To rodina sa naozaj nehanbí, že ešte my občania sa máme finančne zúčastňovať na rodinnej hrobke Kováča? Hnus, je mi na grc.
aaddd
12.9.2018 13:04 | |
+25 -19
No vidis a meciar plakat nemusel. S rezesom nakradol tolko ze mu jeho deticky raz postavia mohylu...
aaddd
12.9.2018 13:07 | |
+11 -18
30000 euro bol dvojmesacny plat najvyssej radkyne prcedu... a kalinak dal fedveresovi ovela viac len aby si nespomenul na tu zenu co ho ako siskarka sledovala vo svajciarsku...ale pani kalinakova mu na svadbu nesla iba Kali...co keby si fedveres ako svedok unosu kovaca a kamarat zavrazdeneho spomenul kto uz vtedy tahal za nitky v SIS..
kwaker07
12.9.2018 19:41 | |
+0 -10
nekradol ako ostatní ,,asi nebol kamarát
xBEATAx
12.9.2018 12:43 | |
+35 -8
Reagovať
Primitivny clanok zjavne primitivneho redaktora.. ak sa niekomu zda zubozeny, nech vezme kefu vedro umyje hodi tam kvety a nie tu hadzat bezdovodne clanky
aaddd
12.9.2018 13:10 | |
+16 -11
Zvolebnieva sa a aj takyto clanok sa niekomu hodi..okrem obedov zadarmo
USAfilcki
12.9.2018 13:13 | |
+22 -3
BEATKA a ty by si chcela aby škrabáci od soroša a slniečkári robili, oni ešte vedro nevideli.
Bankok
12.9.2018 13:38 | |
+4 -15
Beata.jt byvaly prezident republiky,snad by mal byt v poriadku ten hrob,ci miesto,kde lezi,ze,,ty tupelo
Strazov
12.9.2018 12:21 | |
+29 -2
Reagovať
môj názor bol obyčajný človek niekto ho zvolil za prezidenta chvíľu bol a už neni a zas je len obyčajný človek ::teda bol pokiaľ žil .:a už nebol prezidentom ani jeden politik neni svatoušek
kurdzaa
12.9.2018 12:20 | |
+31 -7
Reagovať
mali ho hodiť na kopu hnoja,kam patrí do teraz každý prezident
natohlav
12.9.2018 12:04 | |
+56 -0
Reagovať
Moji prasrarí, starí, aj rodičia si na hrobové miesto šetrili, z toho mála čo zarobili celý život, no už keď boli strochu starší. Čo je to za článok.
aaddd
12.9.2018 12:05 | |
+5 -43
Boli prezidenti?
Infineon1
12.9.2018 11:57 | |
+29 -10
Reagovať
Pojde sa opat demonstrovat na namestia lebo to Fico dopusttil? Ovce su pripravene od 18.9. to je zapis na VS na slovensku, tyych je najlahsie de.bi.li.zovat lebo sa im nechce ucit a vyuziju kazdu prilezitost aby nemuseli sediet na prednaskach.
aaddd
12.9.2018 12:06 | |
+5 -26
Myslis tak ze fico okrem kuciaka dal dole aj remiasa?
dar311
12.9.2018 11:56 | |
+55 -2
Reagovať
...avšak ... stačilo, prezident dostával prostriedky už za svojho života, aby sa mu neskôr rodina postarala o dôstojný hrob
Infineon1
12.9.2018 11:58 | |
+44 -9
Zlodej zo statnym pohrebom. Kiska sa ma od koho ucit.
aaddd
12.9.2018 12:06 | |
+7 -22
Fico a meciar este pohreb nemali tak netrep
Infineon1
12.9.2018 11:56 | |
+51 -2
Reagovať
Vsak ma ultrabohateho synacika ktoreho omilostnil, stary Kovac nie je ziaden chudak a ani obet, on kradol uz za sociku a prave on naucil Meciara kradnut. Nech mu opravu hrobu zaplati jeho uzasna rodina ktora okradla emigrantov co v roku 1986 odisli zo Slovenska, alebo je multimilionarsky synacik ktory ma diplomaticku imunitu.
lDlOT
12.9.2018 11:54 | |
+26 -3
Reagovať
Tomu HZDSáckemu tajtrlíkovi by som ako monument osadil kopu jeho vlastných exkrementov! Zapredanec komunistický!!! Taký kadechodiltadeplačkal! Proste dokonalý Poničan! Bol by sa strčil aj blche do análu, keby nemal tak veľké okuliare!
aaddd
12.9.2018 12:08 | |
+3 -28
No on sa postavil meciarovi a preto sa riesil nejaky technopol...to mas ako ked vvrraahhoovviiaa vytahuju na oponentov nejake cestaky a tvrdia ze nemohli soferovat 12 hodin denne...a oni pritom cestuju v case ked ide o termin smrti...
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Protestné
K trestnému oznámeniu na organizátorov protestov sa prihlásil Pavol Forisch Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 55 min
Milovník Hemingwaya, piva, života a filozofie. Úryvok z knihy Umlčaní Aktuality.sk
V septembri 2009 Jano Kuciak opäť nastúpil na vysokú školu. Žurnalistika na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre bola jeho druhým pokusom na ceste za titulom.
17.11. 20:40
Do protestov vo Francúzsku sa zapojilo vyše 280 000 ľudí Aktuality.sk
Protesty si vyžiadali život jednej ženy.
17.11. 20:20
V barcelonskej katedrále zahrali na počesť Montserrat Caballé Aktuality.sk
V gotickej Katedrále sv. Kríža a sv. Eulálie v Barcelone sa v sobotu uskutočnila spomienka na španielsku opernú speváčku Montserrat Caballé, ktorá zomrela 6. októbra vo veku 85 rokov.
Taliansko v Lige
Zvládli to aj bez Ronalda: Portugalci postúpili na finálový turnaj
Novak Djokovič.
Djokovič na Turnaji majstrov do finále: Andersonovi nedal šancu
Americký
Donald Trump pricestoval do Kalifornie: Chce vidieť dôsledky požiarov
Molly mala riadne
Hrozivá nehoda rally pretekárky: Po náraze začalo auto ihneď horieť
Stredoafrická
Stredoafrická republika vydala do Haagu bývalého povstaleckého veliteľa: Je zapletený do útokov voči moslimom?
Ako spoznáte
Členovia rodiny 30 rokov zneužívali deti: Z ich ohavných činov behá mráz po chrbte
Juraja Kucku
Kucku po góle odniesli z ihriska na nosidlách: Zahrá si proti Česku?
Piati ľudia sú
Francúzi sa bránia zvyšovaniu daní na pohonné látky: Pri protestoch zahynula žena, piati ľudia sú vo vážnom stave
(ilustračné foto).
Matka nechala dieťa so svokrou: Babička dovolila vnučke vypiť vodku
Na pomoc dvojici
Dvojica turistov v Tatrách volala o pomoc: V exponovanom teréne boli podchladení
Na snímke sprava
Slovenské basketbalistky zdolali Island a vedú skupinu: O Európe rozhodne posledný zápas
Českí štátnici položili na pamätník kytice, aktivista ich vyhodil do koša: Tvrdí, že to bolo žiaduce