Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 17. 11.
Klaudia
1°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.09.2018, 13:00 | Tip od Vás

Diskusia: Tajná svadba! Barbora Rakovská sa vydala, bola z nej prekrásna nevesta

107 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
neznawila
10.9.2018 10:10 | |
+6 -6
Reagovať
velmi pekna zena..ako babika,aj dcerku ma taku krasnu..
Jano_z_budy
10.9.2018 12:31 | |
+8 -1
Áno je pekná ale len pokiaľ neotvorí hubu a potom už len hučí ako piliňák lebo má škrekľavý a nechutný absolútne nemikrofonický hlas.
Intermediary
10.9.2018 09:38 | |
+4 -3
Reagovať
Rakovský bol známy turčiansky zeman.
boojoo
10.9.2018 09:10 | |
+7 -8
Reagovať
Barborka svadobné šaty super ako princezná...je to krásna žena !
Pininfarina
10.9.2018 00:33 | |
+31 -7
Reagovať
Kto je Rakovská ?! Neviete ?? NIKTO !!! 😂🤣
pavol.kumpan
10.9.2018 07:56 | |
+5 -15
A ty si kto? NIKTO!!!
Intermediary
10.9.2018 09:39 | |
+4 -1
Ak nemáš pokročilú sklerózu tak robila kedysi moderátorku. Moc jej to nešlo.
DRDAMDIDAM
10.9.2018 00:00 | |
+14 -1
Reagovať
Traper skončil s požičaným fárom v priekope. 1*
Makulienka222
9.9.2018 21:58 | |
+64 -21
Reagovať
Mili moji zlati☝️!!! Nevidim tu ani jedno blahozelanie k svadbe, ani jednu srdecnu reakciu! Co ste to za zakomplexovanci? To ste naozaj tak tak neprajna Slovac, ako sa to o vas traduje? Preberate vsetko mozne, aj meno jej dcery...a pritom stacilo jedno jednoduche- Blahozelam! Lebo...ona si to zasluzi...lebo milovala muza, ktory si to ale vonkoncom nezasluzil! Nech vam laska kvitne a ste spolu stastni❤️❤️❤️!
pavol.kumpan
9.9.2018 22:03 | |
+35 -14
Pripájam sa a želám im všetko dobré. Tiež nechápem tie reakcie ľudí pri podobných článkoch ako sú svadby, narodenie dieťaťa, aj pri týchto krásnych dňoch v živote ľudí je neprajníkov asi 10 krát viac než ľudí čo iným doprajú...
Makulienka222
9.9.2018 22:10 | |
+14 -15
Pavol je to tou zakomplexovanostou tohto naroda🙏...neprajeme, zavidime, nie sme absolutne velkorysi...z toho vyplyva, ze nikdy tento narod holubici stastny nebude! Nikdy...
moonday36
9.9.2018 22:44 | |
+47 -8
Makulienka, urcite nie som neprajna a snazim sa byt maximalne nad vecou, ale ako totalna ignorantka radia a iba obcasna konzumentka televizie tuto slecnu piznam akurat tak z nejakej tipovacej sutaze...a myslim si, ze by to dokazal odrecitovat aj absolvent pomocnej skoly...neprajna myslim nie som, celkom rada sa zastanem, ale tato slecna mi je maximalne nesympaticka od tej doby, co kedysi v praveku nieco moderovala s Kramarom, nepamatam si uz co to bolo, alebolo to ciste zufalstvo...pamatam si len jej zufaly chichot a slabikovanie z karticiek...pripada mi cisto protekcne dosadena, rovnako ako Alagic, a vsetky tie pseudocelebritky, o ktorych vieme, s kym spali, ale netusime PRECO nas nutia sa na ne pozerat, ked nahodne prepneme program...
pavol.kumpan
9.9.2018 22:47 | |
+21 -4
Áno,keď sú ľudia šťastní, nekazme im to negativizmom. Radšej im zo srdca doprajme a sami sa budeme cítiť lepšie. . Šťastie netrvá večne, nikto nevie kedy príde a kedy odíde... VÁŽME SI KAŽDÝ TO SVOJE A NENIČME HO DRUHÝM
bbrblo
9.9.2018 23:30 | |
+4 -22
Makulienka a Pavol som rád že som Vás spoznal,máte u mňa veľké +
pavol.kumpan
9.9.2018 23:47 | |
+2 -12
bbrblo, ďakujem
Makulienka222
10.9.2018 06:55 | |
+9 -12
Monday, je mozne, ze ti je nesympaticka. V zaciatkoch bola neista v moderovani, ale ako ju pozorujem, zlepsuje sa to...Citala som s nou par rozhovorov, a je to normalna, skromna mama( vid aj tu svadbu, nepotrebovala robit rozruch), ktora pise aj detske knizky a naozaj na urovni vychovava dcerku. Tot asi vsjo...
Makulienka222
10.9.2018 06:55 | |
+1 -8
Brblo...vdaka😉!
Aajanka
9.9.2018 21:25 | |
+23 -3
Reagovať
Embargo a super tajna svadba ale fotky asi unikli 😀
fireman66
9.9.2018 21:03 | |
+9 -12
Reagovať
ta herecka je ceska alebo slovenka???!!!pytam sa vazne obcania..lebo ako dvojnohe zvieratko je to velmi milene))))
Intermediary
10.9.2018 09:41 | |
+1 -1
Ty si štvornohé? To môže byť aj osol.
LiptovJA
9.9.2018 20:23 | |
+22 -8
Reagovať
dost ma mrzi ze dnes sa institut manzelstva berie tak lahkovazne..vydam sa rozvediem sa..nehovorim prave o nej, ale aj:)inak jej drzim palce, s preafektovanym tomim co sa hra na svojho brata mi to k nej neslo:D
Hjurem
10.9.2018 00:12 | |
+9 -11
A ja som naopak rada, ze dnes uz ludia nevnimaju ten institut manzelstva ako vazenie z ktoreho niet uniku. Ze uz nepozeraju na to co povedia pribuzni, co povedia susedia, ale ze sa neboja veci menit ak nie su spokojni a stastni. Teraz nemam na mysli odkopnutie partnera a deti kvoli chvilkovemu pobluzneniu inou osobou, ale to ak niekoho nanzelstvo dusi, ak uz nedokaze pri tom druhom ani dychat nieto dalej zit. Ostat s takym clovekom je mrhanie zivota.
Hjurem
10.9.2018 00:14 | |
+10 -7
Apropo ak sa nemylim, ona za Popovica nikdy vydata nebola. Toto je jej prva svadba.
BondovaPravaRuka
9.9.2018 19:24 | |
+41 -16
Reagovať
tato sa nezda, objavila sa ako velka buduca hviezda (rovnako ako ryťmova agapič) a potom sa rychlejsie vyparila ako ranny prd! Prosim pekne! Uznajme jednu vec! Nema talent, neni krasna a predsa sa o nej pise. P R E C O?
incrediblelabyrinth
10.9.2018 10:03 | |
+2 -3
Talent ma stale robi moderatorku a je v tom dobra.. a krasna je, to iba ty mas asi sedy zakal. Podla mna patri k najkrajsim zenam sk "soubiznisu":)
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Protestné
Choďte už dočerta, odstúpte! Slováci vyšli do ulíc za slušné Slovensko Aktuality.sk
Rýchle správy
16.11. 21:50
Z Ruska odštartovala bezpilotná nákladná kozmická loď so zásobami Aktuality.sk
Na obežnú dráhu vyniesla Progress nosná raketa Sojuz.
16.11. 21:20
Trump údajne odpovedal na písomné otázky vyšetrovateľa Roberta Muellera Aktuality.sk
V Oválnej pracovni Bieleho domu americký prezident novinárom povedal, že na zaslané otázky "poľahky odpovedal" tento týždeň.
16.11. 20:50
SNS stojí za Dankom, Most-Híd za jeho postoj kritizuje Aktuality.sk
Konanie Bugára a jeho Mosta-Híd považuje Tibor Bernaťák za neobjektívne.
Český premiér
Andrej Babiš podľa väčšiny Čechov rozdeľuje spoločnosť: Ako politik a podnikateľ je v konflikte záujmov
Izraelský premiér
Izraelský premiér bude aj ministrom obrany: Politická kríza naďalej pokračuje
Tréner Nemecka
Nemecký futbal dostal ďalšiu ranu: Odchod z elitnej divízie
Kozmická loď
K ISS mieri so zásobami bezpilotná kozmická loď: Do nedele stihne 34 obletov Zeme
Radosť
Foto
Fantastická premiéra Hapala na reprezentačnej lavičke: Slováci predviedli proti Ukrajine ofenzívne divadlo
Prezidenti Trump
Trump a Erdogan jednohlasne: Nedovolíme žiadne utajovanie v prípade vraždy Chášukdžího
Syn Adreja Babiša
Babišov syn žiadal o kontakt s českou políciou: Tá sa mu aj ozvala, výsledok je zarážajúci
William Goldman
Zomrel William Goldman († 87), oscarový scenárista filmov, ktoré určite poznáte aj vy
Zhromaždenie Za
Foto
Zhromaždenie Za slušné Slovensko v Košiciach: Ľudia svojimi transparentmi povedali viac než dosť
(ilustračné foto).
Matka držala dcérku v kufri auta zamorenom larvami a exkrementmi: Posledná veta vami otrasie!
AS Rím pošle peniaze napadnutému fanúšikovi: Zdrvujúce slová jeho manželky
Einstein v snehu:
Einstein v snehu: Bob natočil video ťavy, ako sa prechádza popri zasneženej ceste