Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 18. 7.
Kamila
16°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
04.09.2018, 17:59 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Európska únia bude mať spoločný akčný plán pre očkovanie: Infekčné choroby nepoznajú hranice

34 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
mamtorad8019
5.9.2018 16:25 | |
+6 -0
Reagovať
Zabudnite na solidaritu, pri masivnej migracii a obrovskom medzikontinentalnom pohybe osob neexistuje nic take ako kolektivna imunita. Cely cirkusik sa nesie v znameni prislubov od farmafiriem - nedajboze aby klesli zisky na vakcinacii.
Annie-Any
6.9.2018 15:00 | |
+1 -3
nemali by farmafirmy vacsie zisky, ak by ludia realne ochoreli a museli si kupovat lieky???
Iuky030
4.9.2018 19:41 | |
+2 -5
Reagovať
Kotlebu roztrhne. Ten je proti ockovaniu.
Olijanka
4.9.2018 19:23 | |
+7 -1
Reagovať
blokovany tak ma napada ci to nie je vlastne ciel nasypat k nam rizne choroby a este aby zmutovali a pomreme postupne , je to tiez forma vojny
Winnstone11
4.9.2018 19:41 | |
+1 -2
Ale nie. Kto by to robil a ako by zabránil, aby sa nakoniec nenakazil on alebo jeho blízki... Druhá vec je to, že kadečo za môže kadekomu hodiť, ale to ešte nie je dôkaz zámernej cielenej činnosti. Dnešný svet nie je o umelom riadení, ale o schopnosti veci využiť vo svoj prospech.
BlokovanyPreNic
4.9.2018 20:13 | |
+6 -1
OLIJANKA ...skôr si myslím, že niekomu ide o premiešanie rás na našom kontinente za cieľom zničiť národy a vytvoriť jeden MULTI-CULTI europsky štát bez národnej identity! Taká masa sa totižto oveľa ľahšie ovláda...!!!
BlokovanyPreNic
4.9.2018 19:00 | |
+15 -2
Reagovať
...za posledné tri roky sem prišli skoro 2 miliony ľudí z Afriky a Arabských krajín, o ktorých zdravotnom stave nikto nič nevie! Toto je skutočný problém, ale nikto z Bruselu to nepovie nahlas! Ak ich choroby zmutujú na Europskom kontinente s niektorými našimi - máme tu Pandémiu a miliony mrtvych! A žiadne očkovanie tomu nezabráni! Pozrite sa na Taliansko, Rumunsko, Grécko či Nemecko - tam už evidujú lokálne epidémie rôznych, zatiaľ málo úmrtných chorôb! Oficiálne hovoria, že ich tam zaniesli komáre z Afriky, ale všetci vieme svoje, však?! Už len pre toto by mali súdiť Merkelovú a ostatných slniečkárov - za všeobecné ohrozenie! A ak nedajbože vypukne epidémia Eboly, alebo iného smrteľného vírusu - bude to čistá katastrofa pre celý náš kontinent...!!!
Winnstone11
4.9.2018 19:02 | |
+5 -1
Riziká nekontrolovanej emigrácie sú síce pravdivé, ale ako dôvod na zrušenie doterajšieho povinného očkovania je to blbosť.
BlokovanyPreNic
4.9.2018 19:09 | |
+5 -3
Winnstone11 ... ale ja som za Povinné očkovanie! Je to veľmi dobrá vec - zabránila tisícom mrtvych detí a Bio rodičia aj ked neočkovali, aspoň mali akú-takú istotu, že aj ich neočkované dieťa je v relatívnom bezpečí! Lenže to dnes už neplatí,ked sa nám po Europe premávajú státisíce nezaočkovaných ľudí, plus v sebe nosia zárodky exotických chorôb! Samozrejme, že treba očkovať, ale ja sa bojím že proti nejakej mutácií nám to všetkým bude prd platné...!!!
Winnstone11
4.9.2018 19:13 | |
+5 -0
Tak to by sme sa určite zhodli, ja som tiež za povinné očkovanie, aj proti bezhlavému prijímaniu utečencov, ako to vidím na západ od nás. A iste sa zhodneme aj na tom, že zanesenie cudzokrajných chorôb je len jedno z mnohých rizík, ktoré nás ohrozujú.
pismeno0987
4.9.2018 18:40 | |
+8 -1
Reagovať
Tiez by ma zaujimalo ci moslimovia alebo zidia maju povinnost sa ockovat to by ma velmi zaujimalo
Winnstone11
4.9.2018 18:52 | |
+3 -2
Prečo? Chceš konvertovať?
pismeno0987
5.9.2018 08:57 | |
+1 -0
Pre winnstone nie nechcem konvertovat chudak vies iba ma zaujima kedze mame na SR zidov a moslimov ci sa povinne ockovanie zo zakona vykonava aj na tychto ludoch hore uvedenej vieri pi m pel vies
Winnstone11
5.9.2018 09:36 | |
+0 -0
Povinné očkovanie je zo zákona pre všetkých s výnimkou malého počtu odôvodnených lekárskych prípadov. Prečítaj si príslušné ustanovenia.
pismeno0987
4.9.2018 18:38 | |
+9 -4
Reagovať
Problem je ten ze vakciny obsahuju aj to co tam nema byt proste obchod musi fungovat dalsia vec je ze ako moze organizmus bez virusov prezit v zavirusovanej civilizacii cize ockovanie ma svoje plusy a ak je vakcina skorumpovana tak samozrejme ma to minusy dokonca je tu velka hrozba poskodenia organizmu niekedy az exitus tak si vyberte a este jedna vec v tychto casoch tu mame rozne migracie roznych ludi z roznych kutov Zeme s roznymi chorobami a z tzv tretieho sveta a teraz ma napadlo ze mozno prave tato migracia ludi z Afriky a Azie do Europy ma pomoct nastolit New World Order migrantov budu pouzivat ako ospravedlnenie na okresanie nasich prav a samozrejme na uplatnenie novych otrockych zakonov a povinnosti
Winnstone11
4.9.2018 18:56 | |
+3 -8
Teba by mali zaočkovať proti paranoidnému videniu sveta, horšie je to, že takúto akciu zatiaľ nikto nevyvinul.
pismeno0987
5.9.2018 08:59 | |
+1 -0
Pre winnstone ja som realista to ty zatvaras oci pred realitou a jedneho rana ta realita nakope do tvojej zasnenej hlavy pim pel
Winnstone11
5.9.2018 09:32 | |
+1 -2
Hehe, všetci paranojici tvrdia, že jedine oni vidia reálne hrozby, a tí ostatní sú buď zaslepení, alebo patria k druhej strane. Nič nového. V každom opise príznakov paranoje to je. Ale to teba predsa nezaujíma, pretože sa ťa to netýka, ty žiadnou paranojou netrpíš, to len tí ostatní majú problém, hehe.
doM693
4.9.2018 18:33 | |
+11 -3
Reagovať
akčný plán na ryžovanie, toľko chorôb vymyslia, že sa vám ani nesníva a vakcína bude skôr ako choroba
Winnstone11
4.9.2018 18:54 | |
+5 -7
Aha. Takže choroby sú vymyslené? A Zem je dutá a riadia ju človekojaštery, že?
Romankokolmanko
4.9.2018 18:30 | |
+8 -3
Reagovať
Cháaaaaaacháaaaa nach sa páči KURVY ŽIDOVSKE
Romankokolmanko
4.9.2018 18:14 | |
+11 -4
Reagovať
KURVY ŽIDOVSKE čo máte zas vplane...treba pece rozpáliť... DIABOLO vy ste jeho pomocníci cheechecheee😂🐵🇮🇱☠️☠️☠️☠️
Winnstone11
4.9.2018 18:15 | |
+4 -6
Len píš podobné sprostosti, potom sa budeš veľmi čudovať, keď ťa vypátrajú a zavrú. Nebol by si prvý ani posledný.
romi1
4.9.2018 18:26 | |
+4 -6
on sa zjavne v mladosti uspesne vyhybal ockovaniu a tak mu teraz zo vsetkych chorob kvapka na karbid...
Winnstone11
4.9.2018 18:13 | |
+4 -23
Reagovať
Povinné očkovanie je prejavom zdravého rozumu a sebazáchovy. Jeho odmietnutie by som tvrdo trestal - nielen pokutami, ale pri vytrvalom odmietaní aj väzením - a kampaň proti nemu by mala byť postavená na tú istú úroveň ako šírenie poplašnej správy. Ja totiž nevidím rozdiel medzi tým, či niekto ohlási bombu b obchodnom centre, ale ohlupuje dôverčivých ľudí tvrdením, že povinné očkovanie je neúčinné a škodlivé.
tsygan
4.9.2018 18:24 | |
+11 -6
len raz,jediný raz som sa dal pred asi 15 rokmi zaočkovať proti chrípke,a dobre že som po tom očkovaní neskapal .... odvtedy nikdy! a si predstav,že chrípku som odvtedy nikdy nemal,ani angínu,nič ... cez zimu som ani raz nezakašľal a som zdravý ako repa ... a teraz povedz niečo múdre
romi1
4.9.2018 18:27 | |
+4 -7
nemal si po tom ockovani chlastat ladove napoje a nic by ti nebolo.
doM693
4.9.2018 18:36 | |
+10 -2
Win ak si očkovaný, ako ti ubližuje neočkovaný? teba sa predsa jeho choroba nedotkne, alebo tej imunite až tak veľmi neveríš?
Winnstone11
4.9.2018 18:52 | |
+5 -8
doM, nič nie je absolútne, čo antivakcinační demagógovia radi zneužívajú. Musí byť zaočkované určité percento populácie, aby kolektívna imunita fungovala. Tento fakt je imunologicky overený. Keď to klesne pod to percento, stráca sa účinnosť. A v populácii máš istý podiel detí, ktoré nemôžeš zaočkovať zo zdravotných dôvodov, a tie sa môžu spoliehať len na to, že vzhľadom na zaočkovanie ostatných sa s vírusom nestretnú. Voči nim je odmietanie očkovania ostatných svinstvo. Nehľadiac na to, že v prípade epidémie pôjdu nemalé peniaze na liečbu chorých z peňazí všetkých, teda aj tých, ktorí očkovaciu povinnosť rešpektujú.
MarioViktorin
4.9.2018 18:57 | |
+7 -2
no,mám v pamäti,keď štát nakúpil vakcíny za niekoľko miliónov eur a tie nakoniec skončili v spaľovni :D tak nerozprávaj,aké peniaze idú na liečbu nezaočkovaných ....
Winnstone11
4.9.2018 18:59 | |
+4 -5
Hovorím, že keď vôli nezaočkovaným vypukne epidémia, tak čítaj poriadne. Náznaky návratu chorôb, ktoré boli účinne potlačené očkovaním, už sú tu.
mickey211
5.9.2018 01:04 | |
+6 -0
winnstone, ty si tela jednoducho, nechapes, ako funguje farmabiznis a co su schopni urobit pre zisky, je mnozstvo vakcin, ktore su uplne zbytocne a ani srnka netusi, co tam dali a s kolektivnou imunitou to nema nic, len trepes naucene frazy
Winnstone11
5.9.2018 09:35 | |
+1 -4
Viem ako funguje farmabiznis a poznám aj paranoidné reči o jeho sprisahaniach, takže nenapísal si mi nič nové. Choď sa o tom porozprávať so psychiatrom. Vlastne nie, lebo aj on je lekár, a tí sú predsa všetci uplatení farmaceutickými firmami. Takže potom nič.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Šufliarsky.
NAKA nebude vyšetrovať esemesky medzi Šufliarskym a Kočnerom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Umelec sa teší
Herec Ivan Tuli Vojtek vydával mladšiu dcéru: Keď povedali áno, tak som si vydýchol
Ukrajinskí vojaci
Konflikt na Ukrajine zažehnaný? V Donbase sa dohodli na neobmedzenom prímerí
Foto
Sagan o finišoch: Špurty sú bordel, vláčik ma stresuje!
Novovybudovaný
Na stavbe obchvatu našli azbest, nebezpečná látka spôsobuje rakovinu: Čo bude ďalej s D4/R7?!
Ročná Eliya
Foto
Po zmiznutí šelmy Eliye pristúpili v bratislavskej zoo k opatreniam: Jedna súčasť výbehu už nebude ako predtým
(ilustračné foto)
Nález potápača neďaleko pláže uchvátil archeológov: Na dne mora to ležalo 1700 rokov
20.3.2019 - Po
Väznená česká pašeráčka Tereza skončila v nemocnici: Otrava chlebom!
Trojposchodovú
Aktualizované
Podpaľačský útok na úspešné filmové štúdio: Zomrelo 10 ľudí, 40 je zranených
(ilustračné foto)
Rokovania USA a Ruska: Spojené štáty sú krokmi Moskvy ohľadom jadrových zbraní znepokojené
Na mieste, kde
Dallas v Sobranciach, Eva našla vo svojej pivnici ropu: Namiesto snívania o miliónoch problémy
Jean Todt o tom, ako na tom je Michael Schumacher: Už to nikdy nebude ako kedysi!
Silvia Hudáčková
Foto
Priateľ hovorkyne strany Spolu zverejnil jej nahú fotku: Čo na toto povie šéf Beblavý?!