Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 11. 12.
Hilda
2°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
04.09.2018, 17:59 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Európska únia bude mať spoločný akčný plán pre očkovanie: Infekčné choroby nepoznajú hranice

34 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
mamtorad8019
5.9.2018 16:25 | |
+6 -0
Reagovať
Zabudnite na solidaritu, pri masivnej migracii a obrovskom medzikontinentalnom pohybe osob neexistuje nic take ako kolektivna imunita. Cely cirkusik sa nesie v znameni prislubov od farmafiriem - nedajboze aby klesli zisky na vakcinacii.
Annie-Any
6.9.2018 15:00 | |
+1 -3
nemali by farmafirmy vacsie zisky, ak by ludia realne ochoreli a museli si kupovat lieky???
Iuky030
4.9.2018 19:41 | |
+2 -5
Reagovať
Kotlebu roztrhne. Ten je proti ockovaniu.
Olijanka
4.9.2018 19:23 | |
+7 -1
Reagovať
blokovany tak ma napada ci to nie je vlastne ciel nasypat k nam rizne choroby a este aby zmutovali a pomreme postupne , je to tiez forma vojny
Winnstone11
4.9.2018 19:41
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
BlokovanyPreNic
4.9.2018 20:13 | |
+6 -1
OLIJANKA ...skôr si myslím, že niekomu ide o premiešanie rás na našom kontinente za cieľom zničiť národy a vytvoriť jeden MULTI-CULTI europsky štát bez národnej identity! Taká masa sa totižto oveľa ľahšie ovláda...!!!
BlokovanyPreNic
4.9.2018 19:00 | |
+15 -2
Reagovať
...za posledné tri roky sem prišli skoro 2 miliony ľudí z Afriky a Arabských krajín, o ktorých zdravotnom stave nikto nič nevie! Toto je skutočný problém, ale nikto z Bruselu to nepovie nahlas! Ak ich choroby zmutujú na Europskom kontinente s niektorými našimi - máme tu Pandémiu a miliony mrtvych! A žiadne očkovanie tomu nezabráni! Pozrite sa na Taliansko, Rumunsko, Grécko či Nemecko - tam už evidujú lokálne epidémie rôznych, zatiaľ málo úmrtných chorôb! Oficiálne hovoria, že ich tam zaniesli komáre z Afriky, ale všetci vieme svoje, však?! Už len pre toto by mali súdiť Merkelovú a ostatných slniečkárov - za všeobecné ohrozenie! A ak nedajbože vypukne epidémia Eboly, alebo iného smrteľného vírusu - bude to čistá katastrofa pre celý náš kontinent...!!!
Winnstone11
4.9.2018 19:02
BlokovanyPreNic
4.9.2018 19:09 | |
+5 -3
Winnstone11 ... ale ja som za Povinné očkovanie! Je to veľmi dobrá vec - zabránila tisícom mrtvych detí a Bio rodičia aj ked neočkovali, aspoň mali akú-takú istotu, že aj ich neočkované dieťa je v relatívnom bezpečí! Lenže to dnes už neplatí,ked sa nám po Europe premávajú státisíce nezaočkovaných ľudí, plus v sebe nosia zárodky exotických chorôb! Samozrejme, že treba očkovať, ale ja sa bojím že proti nejakej mutácií nám to všetkým bude prd platné...!!!
Winnstone11
4.9.2018 19:13
pismeno0987
4.9.2018 18:40 | |
+8 -1
Reagovať
Tiez by ma zaujimalo ci moslimovia alebo zidia maju povinnost sa ockovat to by ma velmi zaujimalo
Winnstone11
4.9.2018 18:52
pismeno0987
5.9.2018 08:57 | |
+1 -0
Pre winnstone nie nechcem konvertovat chudak vies iba ma zaujima kedze mame na SR zidov a moslimov ci sa povinne ockovanie zo zakona vykonava aj na tychto ludoch hore uvedenej vieri pi m pel vies
Winnstone11
5.9.2018 09:36
pismeno0987
4.9.2018 18:38 | |
+9 -4
Reagovať
Problem je ten ze vakciny obsahuju aj to co tam nema byt proste obchod musi fungovat dalsia vec je ze ako moze organizmus bez virusov prezit v zavirusovanej civilizacii cize ockovanie ma svoje plusy a ak je vakcina skorumpovana tak samozrejme ma to minusy dokonca je tu velka hrozba poskodenia organizmu niekedy az exitus tak si vyberte a este jedna vec v tychto casoch tu mame rozne migracie roznych ludi z roznych kutov Zeme s roznymi chorobami a z tzv tretieho sveta a teraz ma napadlo ze mozno prave tato migracia ludi z Afriky a Azie do Europy ma pomoct nastolit New World Order migrantov budu pouzivat ako ospravedlnenie na okresanie nasich prav a samozrejme na uplatnenie novych otrockych zakonov a povinnosti
Winnstone11
4.9.2018 18:56
pismeno0987
5.9.2018 08:59 | |
+1 -0
Pre winnstone ja som realista to ty zatvaras oci pred realitou a jedneho rana ta realita nakope do tvojej zasnenej hlavy pim pel
Winnstone11
5.9.2018 09:32
doM693
4.9.2018 18:33
Winnstone11
4.9.2018 18:54
Romankokolmanko
4.9.2018 18:30
Romankokolmanko
4.9.2018 18:14
Winnstone11
4.9.2018 18:15
romi1
4.9.2018 18:26 | |
+4 -6
on sa zjavne v mladosti uspesne vyhybal ockovaniu a tak mu teraz zo vsetkych chorob kvapka na karbid...
Winnstone11
4.9.2018 18:13
tsygan
4.9.2018 18:24 | |
+11 -6
len raz,jediný raz som sa dal pred asi 15 rokmi zaočkovať proti chrípke,a dobre že som po tom očkovaní neskapal .... odvtedy nikdy! a si predstav,že chrípku som odvtedy nikdy nemal,ani angínu,nič ... cez zimu som ani raz nezakašľal a som zdravý ako repa ... a teraz povedz niečo múdre
romi1
4.9.2018 18:27 | |
+4 -7
nemal si po tom ockovani chlastat ladove napoje a nic by ti nebolo.
doM693
4.9.2018 18:36
Winnstone11
4.9.2018 18:52
MarioViktorin
4.9.2018 18:57 | |
+7 -2
no,mám v pamäti,keď štát nakúpil vakcíny za niekoľko miliónov eur a tie nakoniec skončili v spaľovni :D tak nerozprávaj,aké peniaze idú na liečbu nezaočkovaných ....
Winnstone11
4.9.2018 18:59
mickey211
5.9.2018 01:04 | |
+6 -0
winnstone, ty si tela jednoducho, nechapes, ako funguje farmabiznis a co su schopni urobit pre zisky, je mnozstvo vakcin, ktore su uplne zbytocne a ani srnka netusi, co tam dali a s kolektivnou imunitou to nema nic, len trepes naucene frazy
Winnstone11
5.9.2018 09:35
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Ľuboš Blaha
Blahove statusy už kritizuje aj policajná akadémia. Ministerka SNS ho obhajuje Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto).
Tragédia na východe Slovenska: V Humennom sa služobnou zbraňou zastrelil policajt
Frustrated Santa Claus
Foto
Vianočné svetre spustili lavínu kritiky: Uvidíte ten detail, bude vám jasné, prečo ich stiahli z predaja
Vedúci pohrebníctva Rastislav Pažin (25)
Súdržnosť Slovákov pri prešovskej tragédii dojíma: Pohrebná služba ponúka pomoc rodinám, ktoré prišli o najbližších
Švédska aktivistka za ochranu klímy, tínedžerka Greta Thunbergová
Greta sa stala osobnosťou roka časopisu Time: V prejave sa pustila do politikov a šéfov firiem
Pietne miesto pred nemocnicou.
Ostravská nemocnica deň po krviprelievaní: Otrasení pacienti zapaľujú sviečky
Shea Weber je dlhodobo zranený.
Zlaté ručičky obrancu Montrealu: Pozrite sa, aký gól vykúzlil Tatarov spoluhráč!
Jiří (v čiernej bunde) účinkoval v známom programe.
Šéf dopravnej polície v českej Zámene manželiek: S kým sa do nej prihlásil, zarazilo všetkých
Robert Fico
Honz, ktorý dozoruje Ficov prípad: Odmietam politické zásahy do činnosti prokuratúry
Fico poúča škôlkarov, v skutočnosti však odkazy adresuje opozičným politikom.
Fico šokuje predvolebným videom: Narážky na Trubana, Beblavého aj Kisku!
Ministerka vnútra Denisa Saková.
Zmení sa pred voľbami protiextrémistický zákon? Veľavravná odpoveď ministerky
Bénes robí ramená po tom, čo si Borussia udržala 1. miesto v tabuľke.
V Európskej lige sa hrá ešte o 11 postupových miesteniek: Ktorí Slováci hrajú o šestnásťfinále?
Ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská.
Kalavská končí ako ministerka: Bez okolkov povedala, s kým mala najväčší problém