Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 9. 12.
Izabela
3°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.08.2018, 18:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Denis a Megan sú manželmi neuveriteľných 70 rokov: Prešli si už všeličím, jedno však nikdy nezažili

12 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
sakoakravata
12.9.2018 20:51 | |
+1 -0
Reagovať
krasne fotky... a paradny par
60237
7.8.2018 23:53 | |
+5 -24
Reagovať
Možno majú alzheimera, tak si nepamätajú.
bmwzomanu
7.8.2018 21:49 | |
+5 -11
Reagovať
Chýba mi Ruská zima .
minost
7.8.2018 21:34 | |
+2 -12
Reagovať
dam 3x ... a uz zverejnite ak ko...ko....t
minost
7.8.2018 21:33 | |
+1 -10
Reagovať
vy stet...ky ...uz idete schvalovat ci je kov3 dem....ent?
manner02
7.8.2018 20:44 | |
+55 -0
Reagovať
Vyzerajú úplne skvele na svoj vek.
moja1131
7.8.2018 19:02 | |
+83 -5
Reagovať
treba si pomáhať v ťažkých chvíľach, áno treba... v dnešnej dobe akonáhle príde tá ťažká chvíľa hneď je to o rozchode ale kamarátmi a rodičmi ostávajú ako sa zdôverujú na soc.sieťach a súčasne prosia o súkromie, každý rieši svoje problémy po svojom
dolly1302
7.8.2018 19:00 | |
+136 -4
Reagovať
Po dvoch tyzdnoch zasnuby, po dalsich troch mesiacoch svadba a 70 rokov spolu...tak to je nadhera ❤️❤️
jaguar77
7.8.2018 19:30 | |
+36 -7
je to drina , to ti poviem .
kov3
7.8.2018 19:00 | |
+6 -82
Reagovať
Som myslel , že sú to sploditelia nášho Mariana Kočnera..
1959okuliare
7.8.2018 18:44 | |
+125 -9
Reagovať
Stará škola, ktorá ešte mala charakter. A má podnes (!),..... na rozdiel od dnešných mladých , ,,moderných" .
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Poškodený panelák v Prešove po výbuchu a rozsiahlom požiari – 9. decembra 2019
Výbuch paneláku v Prešove: Ľudia poslali na pomoc obyvateľom viac ako 1,4 milióna eur Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Na snímke hlavný tréner reprezentácie Slovenska do 20 rokov Róbert Petrovický.
Zverenci trénera Petrovického odštartovali záverečnú fázu prípravy na MS do 20 rokov: Pred šampionátom odohrajú tri prípravné duely
Obvinení v prípade výbuchu paneláku v Prešove sa postavili pred sudcu.
V prípade výbuchu bytovky v Prešove sú obvinení traja ľudia: Vypočúvanie pred sudcom
(ilustračné foto).
Chcete voliť poštou zo zahraničia? Musíte si pohnúť, na žiadosť máte už len pár dní
florbal
Slovenky si napravili chuť a udržali si nádej na priamy postup do štvrťfinále
Exfarmárka Lula Gachulincová
Foto
Exfarmárka Lula po rokoch verejne priznala nechutné klamstvo: Bolo mi zo seba zle!
Ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská
Ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská: Na zdravie občanov sa v parlamente zabúda
Predseda OĽANO Igor Matovič a dvojka na kandidátke OĽANO Jaroslav Naď.
Megaškandál na ministerstve obrany?! Zamestnanci mali podľa Naďa dostať 10-tisícové odmeny
Kamera zachytila skupinu mužov.
Mladík († 22) zomrel po útoku v centre Bratislavy: Ak poznáte týchto mužov, bezodkladne kontaktuje políciu
Po výbuchu v Prešove panelák zachvátil veľký požiar.
Mesto Prešov sa chce o rodiny z vybuchnutého paneláku postarať: Bude im preplácať nájom
Scharnhorst
Objav otvoril staré rany: Vrak nemeckého krížnika Scharnhorst našli na 105. výročie potopenia
(ilustračné foto).
Rozruch na hlavnej železničnej stanici: Pri útoku nožom utrpel ťažké zranenia jeden policajt
Český premiér Andrej Babiš
Český premiér Babiš: Normálny človek by už z politiky odišiel, ale ja som urputné hovädo