Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 5. 12.
Oto
0°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
31.05.2018, 15:15 | Správy | Domáce správy | Bratislava

Diskusia: Smutná správa: Filipínec Henry († 36), ktorého dokopali v centre Bratislavy, zomrel

233 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
putina
7.6.2018 10:17 | |
+2 -1
Reagovať
HANBA SLOVENSKU a jeho tupym MAGOROM ako je Juraj co nevedia co sebou::!--ma priatelku --male dieta a on obtazuje cudzie dievcata..!!!!-A este ide zato zabit aj muza co si ich chrani..!!!-Co je to za de-bila.!
phenomenon33
2.6.2018 15:44 | |
+3 -2
Reagovať
a just preto bude moja zena filipinka! som pevne rozhodnuty su to skvele zeny! velmi podobne dobrym slovenkam a s velkym zmyslom pre rodinu navyse velmi inteligentne ucenlive a zlate a hlavne pokorne kocky, som v pravidelnom kontakte s jednou a uz si planujem pre nu vybavit viza aby mohla prist sem ,otvorene vam poviem uz rok spolu aktivne skypujem ale taku zenu by som slobodnu tu na slovensku len marne hladal alebo by som nasiel dnes v dnesnych skazenych casoch len velmi tazko..
Alfred.Tima
2.6.2018 14:41 | |
+18 -4
Reagovať
Treba uzakonit povinnu zakladnu vojensku sluzbu, aby tie preproteinovani deticky s IQ pod 50 sa mohli realizovat na vycvikoch.
magnetka99
2.6.2018 13:23 | |
+22 -0
Reagovať
Juraj H.má oblubu v posilňovaní. Škoda že neposilnoval aj mozog okrem svalov. Hlavu má určite prázdnu. Normálny človek človeka nedokope do bezvedomia len preto, že chráni iných. Dokopat aj jeho, nech vie aké to je.
kapucin77
1.6.2018 15:05 | |
+21 -0
Reagovať
Smutné, ale počiarknuté sčítané, ochranca mŕtvy, baby zabudnú čoskoro, a indivídum na slobode. Ale dlho nebude, ublíženie na zdraví s následkom smrti, to už je paragraf Zákon č. 300/2005 (Trestný zákon) § 155 - §158 ale 5 rokov (tuším max. hranica) ak vôbec toľko dostane je mizerne málo
levitan973
1.6.2018 14:57 | |
+20 -13
Reagovať
ked vyclenite urcitu skupinu ludi na jednu kopu a nechate ich par generacii aby sa mnozili medzi sebou tak o par generacii zdegeneruju. A presne to sa stalo s juznym slovenskom a "slovenskymi madarmi". Uz moj dedko ma varoval ze ak si odtial privediem frajerku tak ma vydedi :D
maxbrain
1.6.2018 14:47 | |
+24 -2
Reagovať
Madar prisiel do mesta a od radosti nevedel co so sebou, suteren fakt...
krilo1
1.6.2018 13:54 | |
+11 -26
Reagovať
Bratislavčania sú odpad Slovenska ! Vraj modrá šľachta ... kam prídu tam všetko rozbíjajú. Narcizmus krížený s agresivitou !
banka32
1.6.2018 14:05 | |
+17 -2
Boli to Maďari ak nevieš nahodou
banka32
1.6.2018 14:06 | |
+7 -1
D i l i n o!
krilo1
1.6.2018 14:32 | |
+3 -11
Dilino, teší ma. Ja som Jozef
suleiman
5.6.2018 07:41 | |
+1 -0
Vsak v tej Bratislave su sami vychodnare ..😀
Negativec
1.6.2018 13:43 | |
+27 -0
Reagovať
Hlavne ze ho pustili z preventívnej vazby. Taky nervak nema co behat po slobode. Juraj bol mozno pod vplyvom niecoho ape to tomu filipincovi zivot nevrati
kalymbos
1.6.2018 12:34 | |
+57 -0
Reagovať
TREST SMRTI
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Na rovinu Gordulic
NA ROVINU s komikom Gorduličom: Kočner ma prinútil šifrovať, mám aj Threemu Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Crying girl in kindergarten
Veľmi smutné priznanie Slovenky, ktorá pracuje v škôlke: Bojím sa, čo za generáciu vyrastie
Na štadióne vo Fukušime sa má hrať bejzbal a softbal.
Problémy organizátorov OH 2020: Pri štadióne namerali silnú radiáciu
Speváčka Rita Ora
Foto
Rita Ora a syn svetoznámeho herca tvoria pár: Zbalila zajačika
Líder kandidátky Demokratickej strany (DS) Jozef Rajtár (vpravo) a člen predsedníctva DS Ľubomír Galko
Poslanec Rajtár čelí trestnému oznámeniu: Zvažuje, že požiada políciu o zabezpečenie ochrany svojej rodiny
Cargo ship  entering the harbor
Grécky ropný tanker prepadli piráti: Uniesli 19 členov posádky
Prezidentka Čaputová na summite NATO v Londýne
Začala konať: Prezidentka napadla predĺženie moratória na prieskumy na Ústavnom súde
V poľskom meste Szczyrk došlo k výbuchu, po ktorom sa zrútila trojpodlažná budova.
Smutná bilancia po výbuchu plynu v Poľsku: Z trosiek vytiahli 4 mŕtve deti a 4 dospelých
Otec Marek (30)
Foto
V rodine monštra, ktoré dokopalo 4-ročného Maťka, bola kontrola 11-krát: Prečo nezabránili nešťastiu?!
Poslanec NR SR za stranu SMER-SD Robert Fico.
Aktualizované
Expremiér lieta v problémoch: NAKA obvinila Roberta Fica
Zamilovaný hokejista žil s manželkou pestrým nočným životom. Nečudo, že potom na ľade nestíhal...
Foto
Ruský hokejista Nikita Ščerbak rýchlo skončil v Omsku: Vyhadzov kvôli sexi manželke!
Herec Sväťo Malachovský (45) a jeho partnerka Petra Molnárová (31) sa od 30. júla tešia zo syna Tima.
Foto
Sväťo Malachovský a manželka Petra: Kríza?! Herečka sa o dve deti stará sama
Slovenskí futbalisti majú šancu postúpiť na EURO 2020 cez baráž.
Ako sa dostanú Slováci na MS 2022? TOTO je cesta do Kataru