Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 13. 11.
Stanislav
9°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.05.2018, 11:01 | Šport

Diskusia: Bol za Malatinského (†48) smrťou alkohol? Hrozivá spoveď futbalistu: Zažil som, ako mu raz preplo!

11 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tatik60
2.6.2018 11:43 | |
+1 -0
Reagovať
Pán Malatinský vďaka za výsledky a dobrú prácu. Pozostalým úprimná sústrasť. A pre nás ...možno poučenie.
grilovacka
21.5.2018 09:38 | |
+18 -0
Reagovať
je zaujímavé,čo všetko,,idú vyťahovať,,ale kým žil,nikto mu nepomohol,skôr naopak,,už ho nič netrápi,,škoda každého človeka,,musel sa cítiť hrozne,,
InjuredEyes
21.5.2018 10:27 | |
+6 -0
presne tak vzdy po smrti su uz frajeri uz povedia ved vsetko sa dalo riesit ale za zivote asi nie
danuskabr1
21.5.2018 07:22 | |
+22 -2
Reagovať
Ani ja neobhajujem alkoholizmus, ale napriek svojmu problemu doviedol repre do finale. Povedat mu pred poslednym zapasom ze smotanu zlizne niekto iny a on sa ma pakovat to je trochu silna kava. Ten kto tak rozhodol asi teraz velmi dobre nespi. Teda ak ma nejake svedomie.
lakatos00
20.5.2018 20:40 | |
+20 -3
Reagovať
V zdravom tele už nie je vždy zdravý duch. Zdravému telu sa dopomáha duši škodiacimi prostriedkami, vždy sa to končí smrťou. Vždy!
caesar803
20.5.2018 16:42 | |
+86 -1
Reagovať
prosím vás dajte mu pokoj, nikto nie je zvedavý na vaše dristy.. a ak ste mali niečo proti, mali ste to konzultovať za jeho života, teraz už nie, je to podlé...
plavec8
20.5.2018 14:24 | |
+60 -1
Reagovať
jeto smutne dalo sa tomu prejst uprimnu sustrasť
gakisova
20.5.2018 13:57 | |
+27 -0
Reagovať
neviem či sa dobre pamätám , ale ten jeho strýko tiež zomrel sa zvláštnych okolností...
jendo2233
20.5.2018 13:47 | |
+47 -13
Reagovať
Futbalisti, sú vždy psychicky labilný! Nezaslúžená popularita, obdiv pri-mi-tívov robí v ich očiach že sú géniovia. opak je pravdou, stretnutie s realitou nezvládajú ! Potom nasledujú problémy v rodine , alkoholizmus, patologické hranie automatov a následne mu za-dr-be a samo-vražda!
C__B
20.5.2018 12:28 | |
+50 -24
Reagovať
Vysoko hodnotný článok, v ktorom ohovárajú mŕtveho...ALL FOR JAN !
slovenskymigrant
20.5.2018 14:28 | |
+17 -37
fico filcka trapi ta to , ze bradavičny skoncil s hanbou ?
tavarisc
20.5.2018 12:02 | |
+59 -54
Reagovať
a fico kedy skoci pod vlak?
slovenskymigrant
20.5.2018 14:28 | |
+26 -22
Caka na narodny dankov rychlik .
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Novozvolený
Matúš Vallo: Pre každého slušného poslanca mám neuveriteľné lákadlo Aktuality.sk
Rýchle správy
02:10
Komentár Petra Bárdyho: Podozrenie, že Fico zneužil tajné služby Aktuality.sk
Robert Fico vyslovil niečo, čo vzbudzuje vážne obavy.
00:10
Vražda zakladateľa gangu sýkorovcov: rozbehne sa súd? Aktuality.sk
Ostro sledovaný proces s obžalovanými z popravy Miroslava Sýkoru spred 21 rokov viazne, tento rok sa neustále odročuje. Ďalšie pojednávanie je naplánované na dnes.
12.11. 22:00
V Nemecku obžalovali Turka, ktorý chcel kšeftovať s Lennonovými denníkmi Aktuality.sk
John Lennon zanechal denníky manželke Yoko Ono.
Izraelské
Izrael udrel zo vzduchu: Bombardovanie Gazy ako odveta za 200 vypálených rakiet
Političke Su Tij
Politickej líderke vzali ocenenie: Zapredala svoje ideály, tvrdí Amnesty International
Armádny plukovník
Rakúsko hlási posun v kauze ruského špióna: Skončí dôchodca vo väzbe?
Migranti sa
Pri Turecku sa utopili ďalší migranti: Väčšina z nich boli deti
Priaznivci
Hovorca maďarskej vlády vo Viedni: Sebavedomé slová na adresu Orbánovho Fideszu
Ukrajina sa
Atentát na ukrajinskú aktivistku: Uväznili podozrivého z objednávky útoku
Hockey skates
Z tejto fotky vám príde zle: Mladému hokejistovi odrezala korčuľa kúsok paže
Šéf Smeru
Šéf Smeru v otvorenom rozhovore: Chystá sa odísť z politiky? Fico dal jasnú odpoveď
Tréner Cifranič
Tréner Trenčína Vladimír Cifranič o príčinach krízy: Takú mizériu som ešte nezažil!
Diaľnicu
Foto
Vodičovi sa naskytol desivý pohľad: Pozerajte, čo sa rozmnožilo na ceste!
Na snímke hráč
Foto
Šokujúca fotka hviezdneho futbalistu: Pohľad na jeho rozkrok vás bude ešte dlho mátať
Stan Lee zomrel
Smutná správa pre fanúšikov Marvel komiksov: Zomrel otec Hulka, Spidermana či Thora