Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 27. 6.
Ladislav, Ladislava
33°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.05.2018, 11:01 | Šport

Diskusia: Bol za Malatinského (†48) smrťou alkohol? Hrozivá spoveď futbalistu: Zažil som, ako mu raz preplo!

17 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tatik60
2.6.2018 11:43 | |
+1 -0
Reagovať
Pán Malatinský vďaka za výsledky a dobrú prácu. Pozostalým úprimná sústrasť. A pre nás ...možno poučenie.
grilovacka
21.5.2018 09:38 | |
+18 -0
Reagovať
je zaujímavé,čo všetko,,idú vyťahovať,,ale kým žil,nikto mu nepomohol,skôr naopak,,už ho nič netrápi,,škoda každého človeka,,musel sa cítiť hrozne,,
InjuredEyes
21.5.2018 10:27 | |
+6 -0
presne tak vzdy po smrti su uz frajeri uz povedia ved vsetko sa dalo riesit ale za zivote asi nie
danuskabr1
21.5.2018 07:22 | |
+22 -2
Reagovať
Ani ja neobhajujem alkoholizmus, ale napriek svojmu problemu doviedol repre do finale. Povedat mu pred poslednym zapasom ze smotanu zlizne niekto iny a on sa ma pakovat to je trochu silna kava. Ten kto tak rozhodol asi teraz velmi dobre nespi. Teda ak ma nejake svedomie.
lakatos00
20.5.2018 20:40 | |
+20 -3
Reagovať
V zdravom tele už nie je vždy zdravý duch. Zdravému telu sa dopomáha duši škodiacimi prostriedkami, vždy sa to končí smrťou. Vždy!
caesar803
20.5.2018 16:42 | |
+86 -1
Reagovať
prosím vás dajte mu pokoj, nikto nie je zvedavý na vaše dristy.. a ak ste mali niečo proti, mali ste to konzultovať za jeho života, teraz už nie, je to podlé...
plavec8
20.5.2018 14:24 | |
+60 -1
Reagovať
jeto smutne dalo sa tomu prejst uprimnu sustrasť
gakisova
20.5.2018 13:57 | |
+27 -0
Reagovať
neviem či sa dobre pamätám , ale ten jeho strýko tiež zomrel sa zvláštnych okolností...
jendo2233
20.5.2018 13:47 | |
+47 -13
Reagovať
Futbalisti, sú vždy psychicky labilný! Nezaslúžená popularita, obdiv pri-mi-tívov robí v ich očiach že sú géniovia. opak je pravdou, stretnutie s realitou nezvládajú ! Potom nasledujú problémy v rodine , alkoholizmus, patologické hranie automatov a následne mu za-dr-be a samo-vražda!
C__B
20.5.2018 12:28 | |
+50 -24
Reagovať
Vysoko hodnotný článok, v ktorom ohovárajú mŕtveho...ALL FOR JAN !
slovenskymigrant
20.5.2018 14:28 | |
+17 -37
fico filcka trapi ta to , ze bradavičny skoncil s hanbou ?
tavarisc
20.5.2018 12:02 | |
+59 -54
Reagovať
a fico kedy skoci pod vlak?
slovenskymigrant
20.5.2018 14:28 | |
+26 -22
Caka na narodny dankov rychlik .
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Robert Fico,
Koalícia pretlačila expresnú zmenu volebných pravidiel. S podporou Kollára a Kotlebu Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Miroslava Sýkoru
Proces v kauze vraždy Miroslava Sýkoru: Medzi svedkami má byť aj bos piťovcov
Slovák sa  blysol
Foto
Miroslav Stoch má odísť zo Slavie do bývalého klubu: Bude to Chelsea?
Woman driving car
Ministerstvo varuje slovenských turistov: Obchádzaním kolón si môžete v tejto krajine zavariť
Ľuďom porozbíjalo
Foto
Hrôzostrašné zábery z Košíc po silnej búrke: Ľadovec rozbíjal sklá na autách!
Kabínu počas
Kabínu počas jazdy zachvátili plamene: Pretekár takmer uhorel v aute
Milan Jučo
Foto
Prvý Slovák na Tour spomína na jej začiatky: Niekto zavelil a všetci sme ho išli očurať!
Rooney mal veľký
Wayne Rooney nachytal v MLS brankár: Gól z obrovskej vzdialenosti a ešte k tomu víťazný!
Zomrelo 12
V Tunisku došlo k samovražednému útoku: Hlásia zranených
Lujzu niektoré
Garajová Schrameková napriek problémom znova zobrala moderovanie Talentu: Pritlačila ju televízia k múru?!
Poslanec NR SR
Danko a Blaha chcú odvolať Poliačika z pozície: Zastala sa ho prezidentka
Igor Matovič
OĽaNO tvrdo kritizuje vládu, schytal to aj minister financií: Rozpočet sa vymyká spod kontroly
Kapitán tímu
Fed Cup mení formát: Ako sa táto novinka dotkne slovenských tenistiek?