Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 17. 12.
Kornélia
-2°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.02.2018, 15:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Nahnevaný Slovák sa nezdržal a ukázal to všetkým: Z Hlavnej stanice v Bratislave vytvoril poriadnu oplzlosť!

175 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Goldberg7956
6.6.2018 23:03 | |
+3 -0
Reagovať
Bratislava hlavna s.r.a.n.i.c.a
tukan1976
19.3.2018 16:43 | |
+5 -0
Reagovať
Nerozčuľujte sa :-) Prestavby ,,šťanice,, sa aj tak nikto nedožijeme.Jedine že by to zobral dáky developer a ten by to určite postavil ale samozrejme by sa na tom aj dobre nabalil.
inmarket
18.2.2018 15:04 | |
+4 -1
Reagovať
Malchárek sa pýta či má so Zoltánom Vargom rozbehnúť tú domácu firmu. Haščák hovorí, že nech to Malchárek nechá na neho, že to urobí on do 2 mesiacov. V zahraničnej firme má Malchárek zatiaľ v hotovosti 102 mil. Sk. Pýta sa Haščáka či je lepšie to previesť na domácu firmu alebo nechať tak. Haščák hovorí, že to je jedno. Malchárek chce vedieť ako sa bude vyvíjať kurz eura (peniaze v zahraničnej firme má pravdepodobne v EUR). Hovoria o zložení štatutárnych orgánov domácej firmy (akciová spoločnosť). Haščák hovorí, že podľa zákona v predstavenstve môže byť aj jeden človek. Dajú tam asi Zoltána Vargu. Osoby do dozornej rady ešte vyberú. Nesmú to byť osoby, ktoré by sa akýmkoľvek spôsobom dali spojiť s Malchárkom (nemohli byť v minulosti v rovnakých firmách).
hazizoltan
18.2.2018 14:28 | |
+9 -3
Reagovať
Ze bratislava hahahhahahahahahahahahah 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 hanba nic viac
Callas61
18.2.2018 10:13 | |
+14 -5
Reagovať
Podte sa pozriet do Kosic, podla vas k vidlakom a sedlakom, ako ma vyzerat stanica.
Tomas_288
19.2.2018 07:41 | |
+8 -12
Kedyže sedlač čo sem chodí za pracou odvádzala dane Bratislave a nie lazom kde žije 7 lúdi tak by tiež vyzerala stanica inač
zahradkar49
18.2.2018 09:33 | |
+12 -1
Reagovať
Akých ľudí si do vedenia mesta volíte,tak aj to mesto vyzerá.Keď si vedenie mesta nevie urobiť poriadok s bezdomovcami,s ľuďmi čo v Bratislave bývajú,pracujú roky,no trvalý pobyt majú po celom Slovensku,kde potom putujú aj podielové dane,tak sa nečudujte,že peňazí je málo.Prečo by mala vláda financovať stanicu,to by potom musela financovať stanice po celom Slovensku?Prispieť môže,no mesto musí.
Callas61
18.2.2018 10:05 | |
+3 -2
Hovoris svatu pravdu.
Callas61
18.2.2018 08:21 | |
+19 -3
Reagovať
A teraz ma minuskujte kolko chcete, ale pravda sa pocuva tazko. Mne je Bratislava ukradnuta a skor sa hanbim za to spinave mesto, ktore si hovori hlavne. To , ze je spinave, je vizitka jeho vedenia a obyvatelov, ktori v nom ziju.
sbs.rock
1.3.2018 14:39 | |
+1 -0
Callas61 👍 !
Callas61
18.2.2018 08:15 | |
+13 -3
Reagovať
Na rozdiel od vas bratislavcanov, ktori ste vacsina nikde neboli a preto si myslite, ze vasa Bratislava je pupok sveta. Naivkovia!
brblo71
18.2.2018 22:14 | |
+7 -3
Si zabil, dilinko.Ked sa pýtam východniara kde bol na dovolenke,tak nikde(česť vynimkam).
Tomas_288
19.2.2018 07:46 | |
+6 -0
Hej preto cez vianocne sviatky ked konecne zmiznete prec len minimum vas tu ostane bohuzial.... tak sa aj tak najdu dvaja vychodnari ktory neveria vlastnym ocam aky je tu nocny zivot a vonku pod michalskou branou bolo tak 10 ludi a boli hotový z toho ... :D pupok sveta robia vychodnari z bratislavy nikto iny...
Callas61
18.2.2018 08:13 | |
+16 -7
Reagovať
Ked vam spatia a nicia vasu "krasnu" Bratislavu tupi vychodniari, tak ich vyzente a zakazte im pristup do vaseho mesta. Ale to neurobite lebo bez nich by ste pokapali pre vasu vlastnu neschopnost. Tolko atogancie, zloby a spiny ako je b Bratislave som nezazil nikde na svete. A to som toho uz naozaj vela precestoval.
brblo71
18.2.2018 22:12 | |
+8 -8
Nie všetci východniari su tupý,ale Ty si výnimka ktorá potvrdzuje pravidlo.
miro12.34
18.2.2018 04:23 | |
+11 -25
Reagovať
co rieka to potok, co sedlak, to vychodniarsky k...t
Callas61
18.2.2018 07:51 | |
+13 -2
Ko..t si ty... Tupelo vymlete .
brblo71
18.2.2018 22:15 | |
+1 -3
Tupelo si Ty.
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Nehoda rýchlika
V Šuranoch sa zrazil rýchlik s autom Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 30 min
Spor Číny a USA už škodí Ázii, svetová ekonomika možno porastie slabšie Aktuality.sk
MMF už v októbri zhoršil prognózu vývoja svetovej ekonomiky, práve pre spory medzi Čínou a USA.
pred 40 min
V Šuranoch sa zrazil rýchlik s autom Aktuality.sk
V pondelok ráno sa stala na nechánenom železničnom priecestí v Kostolnom Seku (miestna časť Šurian) tragická dopravná nehoda.
pred 50 min
Súd sa opäť zaoberá návrhom na obnovu konania odsúdeného Mikuláša Varehu Aktuality.sk
Vareha sa pondelkového verejného zasadnutia nezúčastňuje a dal svojmu obhajcovi súhlas na konanie v jeho neprítomnosti.
Terézia Poliaková
Foto
Biatlonistka Terézia Poliaková sa ospravedlnila fanúšikom, tí sa ale do nej pustili
Študentka zbožňuje reakcie svojho dedka: Pozrite si roztomilé video, ktoré obletelo svet
Svojím dielom
Prešovčania obdarúvajú ľudí v núdzi: Adventný kalendár nevyberajú, ale napĺňajú
Nejedlá prišla
Markizácka hviezda Nejedlá prežíva pred Vianocami obrovský smútok: Smrť milovanej osoby
Roman Procházka
Roman Procházka strelil nádherný gól z priameho kopu: Teraz som si to vzal ja
Mikuláš Vareha
Aktualizované
Odsúdený podnikateľ Mikuláš Vareha žiadal znovu obnovu konania: Ako rozhodol súd?
Moderátorky
Foto
Hrdá moderátorka Aneta Parišková: Zo synov jej rastú plavci
Natália (23)
Obeť nebezpečnej križovatky v Hnúšti Natália: Prebrala som sa v kaluži krvi
Na priecestí
Aktualizované
Vlak sa zrazil s autom na priecestí v Šuranoch: Vodička prežila, zomreli žena († 39) s dcérou († 11)
Brutálny incident
Jaroslav († 51) prišiel o život po brutálnej bitke: Tvrdá rana pre rodinu, už druhé Vianoce pochovávajú blízkych!
Itchy Scalp from
Hygienici varujú rodičov: Dieťa so všami sa musí liečiť doma
Náramok, ktorý má
Iveta 7 rokov trpela, lekári si mysleli, že jej nič nie je: Moju diagnózu majú 4 ľudia zo 100-tisíc