Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 25. 2.
Frederika, Frederik
-3°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.02.2018, 09:55 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Slovenskom otriasol ďalší rozchod prominentov: Medzi exfarmármi Dávidom a Lulou je koniec!

189 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
predator73
15.2.2018 09:15 | |
+1 -0
Reagovať
A to tu teraz budeme preberť každého družstevníka s kým pichá ?
jenny1977
15.2.2018 08:44 | |
+3 -0
Reagovať
Ooooo....neviem sa z toho spamätat....ako mnou otriasol ten rozchod...:-)))
moj_koment
14.2.2018 21:55 | |
+6 -0
Reagovať
omg, to zemetrasenie neustojim, tak toto zatriaslo a polozilo ekonomiku. bombasticky presny nadpis proletara 18 r gejka co sa snazi aby splnil co mu povedia aby nadpis nadchol. ja osobne sa uz z tohoto stavu nespamatam. Je to pre mna zdrvujuca sprava.
inter30
14.2.2018 21:35 | |
+15 -0
Reagovať
Ze prominenti . Laznicky xuj a slapka tretej cenovej kategorie . Co to fetujete v redakcii .
DRDAMDIDAM
14.2.2018 21:39 | |
+5 -0
Si mi to vyrval z huby :)
ZeroTolerance
14.2.2018 21:02 | |
+4 -0
Reagovať
no velmi to so mnou otriaslo...vytrety *** a jeho lacna slapka
saskanovakova
14.2.2018 18:55 | |
+6 -0
Reagovať
Ved to bolo od začiatku zjavne,že to bolo od obidvoch len divadlo,žiadna laska,žiadne manželstvo,len chceli niečo vytlcť z popularity,ale pomaly sa na nich zabuda,tak to zabalili,bola to len vypočitavosť ciganky a blbeho bula.
Vigilante2018
14.2.2018 16:42 | |
+6 -0
Reagovať
ja mam normalne mindraky z toho, cely som rozhadzany... podla vsetkeho vyskocim z okna.
tori111222
14.2.2018 15:47 | |
+10 -0
Reagovať
Slovenskom otriaslo??? čo je to za blbosť? mnou to vôbec neotriaslo !!!!! takí tupci, čo sa tam za pár drobných pretŕčajú...koľko ľudí sa rozíde a inými to neotrasie... prečo akurát by malo triasť Slovákom kvôli takýmto primitívom???píšete o nich, ako keby prežili zemetrasenie....choďte niekam s takýmito " prominentmi"..sú to takí istí obyčajní ľudia ako MY ostatní..tak nech sa strčia do.....
201dadica
14.2.2018 15:17 | |
+9 -0
Reagovať
Demen.ti v redakcii. Viac sa otriasa Svk, keď môj starý na WC sedí :-)).
katusa266
14.2.2018 10:46 | |
+14 -0
Reagovať
toto nikto nečakal??? šak toto vedeli všetci od začiatku!!!!
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča 25 rokov Slovenska
Maďarský premiér
Týždeň vo svetových médiách: Maďarsko uplatňuje „idiotskú“ diplomaciu Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 3 min
Blanár: Gender agenda je pre slovenskú spoločnosť neprijateľná Aktuality.sk
Podobne ako Beblavý, tak ani SaS v ratifikácii dohovoru problém nevidí. Podľa poslanca Martina Klusa (SaS) Istanbulský dohovor nie je v rozpore so slovenskou ústavou.
pred 19 min
Vo Francúzsku zmarili ďalšie dva teroristické útoky Aktuality.sk
Vo vysielaní rozhlasovej stanice Europe 1 spresnil, že jeden z pripravovaných atentátov bol zameraný proti veľkého športovému centru a druhý proti príslušníkom armády.
pred 27 min
V Prahe vraj zadržali Sáliha Muslima, bývalého lídra Kurdov v Sýrii Aktuality.sk
Na žiadosť tureckého Interpolu v Prahe zadržali 67-ročného cudzinca. Česká polícia žiadne ďalšie podrobnosti bezprostredne nezverejnila.
Hasiči zasahovali
Požiar bytu v Bratislave: Zasahovalo tam 18 hasičov
Eloise vyhrala
Foto
Foodblogerka vešala na Instagram množstvo fotiek zdravého jedla: Posadnutosť ju ale dohnala k vážnym problémom!
Terezin právnik
Obhajca zadržanej Terezy prehovoril o jej pobyte v pakistankom väzení: Na TOTO môže zabudnúť!
Irak s Tureckom
Turecko ignoruje rezolúciu OSN: Aj napriek výzve na prímerie pokračuje v ofenzíve!
Tvrdý boj u kresťanských demokratov naberá na obrátkach: Vzbura proti Hlinovi!
Na snímke
Zlaté časy sa skončili: Najbližšia olympiáda môže byť bez slovenských hokejistov!
Turcov rozhorčili
Masová demonštrácia v Izraeli: Ľudia protestovali proti deportácii afrických migrantov
Dcéra roka: Kylie
Dcéra roka: Kylie robila svojmu otcovi niečo, čo by nezvládol každý muž!
kurdi
Aktualizované
Turecko vyrukovalo so závažnou správou: V Prahe zadržali jedného z najhľadanejších mužov sveta!
Barcelona
Barcelona je v Španielsku na nezastavenie: Prekonanie bradatého rekordu je na spadnutie!
Kultúrny dom
Liptovský Hrádok po tomto roku už nebude ako predtým: TOTO všetko plánujú zmeniť!
reprezentácia:
Golonkova ostrá kritika na slovenských hokejistov: Hrali sme to, keď som mal 19!