Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 18. 11.
Eugen
4°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.11.2016, 10:51 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Poslanec Ivan a jeho nepríjemná predpoveď: Naozaj sú na tom naše cesty tak zle?

13 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
frantomas
24.11.2016 23:41 | |
+4 -1
Reagovať
Ja si myslím, že na vine aj po 27.rokoch sú komunisti, že nepostavili také cesty, ktoré by kapitalisti iba dojili a dojili a dojili! Cesty, ktoré boli postavené na 3 rebriňáky, 2 traktory, 3 autobusy a 3 wartburgy dnes kantria 45 tonové kamióny s prívesmi. Ale táto červená špina namiesto ciest organizuje orgie za 200 tisíc
frantomas
24.11.2016 23:42 | |
+4 -0
samozrejme, že to neplatí o červených kméroch ale aj o doterajších zločincoch počnúc močiarom a končiac zdochlindom
1111muric
24.11.2016 17:28 | |
+3 -2
Reagovať
zločincom, slovenským špinavým politickým SMERackym prostitútkam a špinavým SMERckym politickým gigolom sa od roku 2006 mimoriadne na úkor nás občanov darí. Mafianom SMERakom, vtedy SDL sa mimoriadne darilo aj za Dzurindu, kd rabovali, drancovali a v podstate dokončili likvidáciu polnohospodárskej velkovýroby - súdruh gigolo, špinavý prostituovný gigolo bol vtedy podpredsedom SDL a výborna na tom profitoval a nehlási sa k tomuto svojmu zločinecko - GORILOLIACKEMU obdobiu - Na čele vlády je špinavý prostituovaný slovenský gigolo, ktorý si vydržiava špinavú slovenskú prostitútku z naších daní
enniio
24.11.2016 13:00 | |
+4 -1
Reagovať
nie su uzasne staci si kupit tank
Sonya88
24.11.2016 12:43 | |
+4 -1
Reagovať
Naozaj sú na tom naše cesty tak zle ???? to je akože rečnícka otázka alebo čo ??? skôr by som sa opýtala kedy naposledy na tom naše cesty boli dobre....a najviac má vie naštvať že keď už sa cestári konečne pustia do opravy nejakého úseku tak na niektorých miestach doslova odrežú kus asfaltu nechajú tam skok a ani si nedajú námahu tam aspoň dať značku že cesta sa opravuje že treba ísť pomalšie a vy si môžete zuby rovno vybiť keď prechádzate a nečakane s vami skočí...toálny holubník...všade kríky a stromy pri ceste že zákruty a križovatky sú nepriehľadné aj napriek tomu že čiaru máte prerušovanú a mnoho iných nedostatkov
frantomas
24.11.2016 23:44 | |
+4 -0
doplním - a o pár týždňov do tej opravenej cesty nejaký ufon opäť navrtá diery a začína sa odznova, aj o tom je kapitalizmus, peniaze treba točiť, len treba byť pri kolotoči
Prezijem
2.12.2016 13:27 | |
+0 -0
Milá pani, poviem Vám to takto .... tie značky sú tam vždy ! no keď nejaký dobrodinec najčastejšie kamionista s poľskou značkou ich zroluje a ani nezastaví potom na to doplatia ostatní. Značky končia po okoli zdemolované a ano mate pravdu potom cestári často vyzerajú ako hlupáci. veď načo by som zastavoval je to len značka a ešte ma niekto uvidí a nebudem predsa platit pokutu keď som nekulturne hov*do.
1dedo359
24.11.2016 12:12 | |
+4 -0
Reagovať
Chodte sa pozrieť na "autostrádu" z Ostravy na Brno - čo z nej spravili poľský súdruhovia. Teraz chodia cez nás - ešte som nevidel policajta, ktorý by ich kontroloval v sobotu, nedeľu - sú ich plné cesty, keď sa vracajú a prázdny zo západnej Európy /asi všetci majú výnimku, alebo ide o niečo iné?/. Váženie kamiónov na Rakúskej hranici znamená, že preložia u nás náklad /o nejakom vážení sem - tam je v TV reklamný spot, ale systematizované pracoviská na každom prechode u nás chýbajú/. V BA nestačia opravo- vať pred každou križovatkou jarky z nahrnutého asfaltu.
LubomirFisher88
24.11.2016 11:41 | |
+8 -3
Reagovať
Po odchode ficovcov zistíte aký je deficit v štátnych investíciach a údržbe nemocníc, škôl, ciest,štátnych budov...a pohľadávkach ? Videli ste škôlky, školy v Blave a iné štátne budovy starobince po celom Slovensku. Tam vás čaká tá dôvera vo Fica? A to nehovorím o úrovni a počte technickej inteligencie, včetne vysokokvalifikovaných robotníkov. Nie námedznej pracovnej sily na zbieranie papierikov ministrov.
frantomas
24.11.2016 23:48 | |
+4 -0
Lenže tieto besné a ako sa dnes moderne používa BRUTÁLNE čísla sa objavujú po každej vláde, ale kto z nich už bol odsúdený? Asi preto majú sudcovia a karburátori valorizované svoje mesačné "vreckové". Tomuto štátu, besných lakomcov, už nepomôže ani totálne vyhladenie
Matador723
24.11.2016 11:25 | |
+4 -1
Reagovať
Nič nove neobjabjavil...cestu sú v dezolátnom stave
milanin7777
24.11.2016 11:15 | |
+9 -1
Reagovať
Opozičná poslankyňa Veronika Remišová (OĽaNO-NOVA) chce zase vedieť, kedy Fico zverejní podrobný zoznam položiek výdavkov, koľko a za čo občania zaplatili počas predsedníctva SR v Rade EÚ. Už len doplním, že by nás zaujímalo, koľko stál ten cirkus " OCHRANY nedotknuteľných hodovníkov v Bratislave ", ktorý sa uskutočnil viackrát v Bratislave a priľahlom okolí ...?!
kveci
24.11.2016 17:01 | |
+0 -1
Mňa by zaujímalo, čo je napríklad s mojimi vyše 1000 eurami, o ktoré ma dostal štát na nemocenskom. ak pripadli Paškovi, Kostkovi, alebo Pažinkovcom, ma síce nepoteší, ale ...:)))
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Milan Lučanský,
Lučanský: Vedenie NAKA mi dalo nesprávne údaje o trestnom oznámení Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 9 min
Vláda by nemala padať na téme, ako je rigorózna práca, tvrdí Erik Tomáš Aktuality.sk
Koaličný poslanec Erik Tomáš si stojí za tvrdením,že Andrej Danko je legitímnym predsedom NR SR.
pred 49 min
Macron si v nemecký Deň smútku uctí obete vojen a stretne sa aj s Merkelovou Aktuality.sk
Súčasťou návštevy je aj rokovanie s nemeckou spolkovou kancelárkou Angelou Merkelovou.
11:30
Zatiaľ sú podmienky dohody o brexite neprijateľné, tvrdí Corbyn Aktuality.sk
Jeremy Corbyn, predseda britskej Labouristickej strany, že za predbežnú dohodu s EÚ bude hlasovať väčšina.
Pripravený: Igor
Zbroja v útoku a vsadili na skúsenosti: Košice majú prvého Rusa!
Milan Lučanský
NAKA poskytla nepresné informácie o trestnom oznámení na organizátorov pochodov: Toto nesedelo!
Smútočná rozlúčka
Foto
Posledná rozlúčka s Mariánom Geišbergom († 64): Kolegovia a blízki sa s hercom lúčia v divadle
Veľké porovnanie s rokom 1989: Môžeme si dnes dovoliť viac?
Nová budova
Nemocnici v Michalovciach sa darí: Búrajú starý pavilón, aha, čo tam vyrastie!
Šéf jednej
Podmienky dohody o brexite sú neprijateľné: Corbyn ich schváliť nemieni
Slovenský
Smolný vstup do sezóny: Žampa predčasne končí
Mladučká
Zábery pri ktorých tuhne krv v žilách: Hrozivá nehoda mladej pretekárky
Ak idete
Ak idete do Španielska, dajte si veľký pozor: Podvodníci majú nový trik, ako vás okradnúť!
Misska si už
Foto
Tehotná misska Sliacka je na prvé bábätko pripravená: Už sa neviem dočkať!
Francúzsky
Macron si v Berlíne uctí ľudí padlých vo vojne: S kým ho čaká dôležité rokovanie?
Dominika
Foto
Vyzývavá Cibulková neprestáva provokovať: Záplava sexi fotiek z dovolenky