Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.06.2020, 07:20 | Správy | Domáce správy

Koronavírus na Slovensku: Ďalšia firma na východe Slovenska hlási hromadné prepúšťanie

Aktuálne informácie o vývoji pandémie koronavírusu na Slovensku vám prinášame online.

Koronavírus straší Slovensko už mesiace. Počet pozitívnych prípadov je 1525, pričom 28 ľudí chorobe podľahlo. Od stredy platia v krajine voľnejšie pravidlá a otvárajú sa ďalšie prevádzky. Viac informácií nájdete v online spravodajstve.

Smart karanténa robí mnohým repatriantom vrásky na čele: Takto vyriešite najväčšie problémy

Peter Justin Topoľský s podozrením na koronavírus: Testy každých 24 hodín

Košický kraj preveruje ľudí v prvej línii: Veľké testovanie autobusárov na koronavírus

ONLINE: Koronavírus na Slovensku - 87. deň
20:52

Vážení čitatelia, dnešný online sa končí. Ďakujeme za priazeň a prajeme pekný zvyšok večera. 

20:42

Ministerstvo vnútra zverejnilo na sociálnej sieti podrobnosti o tom, aký režim bude na slovensko-českej hranici od zajtra (4.6.)

20:38

Za zrušenie núdzového stavu je aj podpredseda parlamentu Juraj Šeliga (Za ľudí). Tvrdí, že by sa mal zrušiť čo najskôr. Viac čítajte TU

20:05

Hasiči vykonávajú odbery vzoriek na testovanie koronavírusu už 80 dní.

18:37

Po rokovaní s českým premiérom sa Matovič stretol aj s prezidentom Milošom Zemanom na Pražskom hrade. Zeman pri rozhovore zablahoželal Matovičovi k víťazstvu vo voľbách a ocenil otvorenie česko-slovenskej hranice. Politici tiež vyjadrili želanie, aby nadštandardné vzťahy oboch krajín pokračovali.

(ČTK)

18:15

Mesto Prešov v stredu opäť otvorilo všetky denné stacionáre. V ďalších týždňoch podľa jeho hovorcu Vladimíra Tomeka očakávajú aj povolenie návštev klientov v zariadeniach sociálnych služieb.

"Po otvorení brán základných a materských škôl prišli na rad aj všetky denné stacionáre v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta. Seniori tak môžu po desiatich týždňoch opäť tráviť voľný čas spoločne. Naďalej však platia prísne hygienické a bezpečnostné opatrenia. Do denných stacionárov môžu prichádzať len osoby vo veku do 62 rokov.

(TASR)

17:59

Núdzový stav sa považuje v právnom poriadku SR za mimoriadny inštrument v rukách vlády, s ktorým je potrebné zaobchádzať nadmieru opatrne. Zasahuje totiž do viacerých práv a slobôd chránených ústavou. Ak sa vyhlásený núdzový stav nezruší skôr, trvať by mal do 14. júna. Uviedol to uviedol František Mark Molnár z advokátskej kancelárie Ružička and Partners. "Uvedená časová limitácia však nie je jediným kritériom na posúdenie ďalšieho trvania vyhláseného núdzového stavu. Vláda je povinná neustále vyhodnocovať, či dôvody vyhláseného núdzového stavu naďalej pretrvávajú alebo naopak, už pominuli,“ uviedol právnik. Ako dodal, v prípade, že dôvody už odpadli, vláda je povinná zrušiť núdzový stav a bezodkladne odstrániť zavedené obmedzenia.

(SITA)

17:57

Slovenská ekonomika zaznamená v tomto roku najvýraznejší pokles vo svojej histórii. Podpíše sa pod to pandémia nového koronavírusu. Viac čítajte TU

17:52

Väčšina Európanov nie je spokojná s opatreniami, ktoré prijala Európska únia (EÚ) počas pandémie koronavírusu. Vyplýva to z online prieskumu o názoroch občanov, ktorý sa uskutočnil 23. apríla až 1. mája. Realizovala ho agentúra Kantar na vzorke 21 804 respondentov z 21 členských štátov EÚ vrátane Slovenska. Voči konaniu Únie sú najviac kritickí Taliani a Španieli, naopak najpozitívnejšie opatrenia vnímajú Íri a Holanďania. V prípade Slovákov pozitívne hodnotilo kroky EÚ 48 percent respondentov.

(SITA)

17:41

Situácia z apríla tohto roku, keď v PPS Group Detva hrozilo pre pandémiu nového koronavírusu výraznejšie obmedzenie výroby a hromadné prepúšťanie, nie je aktuálne na programe dňa. Po návšteve spoločnosti to pre TASR uviedol predseda Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Ján Lunter.

"Samozrejme, táto situácia sa v stave, v akom sa svet nachádza, môže zmeniť. Nebezpečenstvo stále trvá. Odberatelia PPS Group však deklarovali, že objednávky nateraz platia," konštatoval.

(TASR)

17:29

Slovensko má získať možnosť uchádzať sa o pôžičky z nástroja Európskej únie, ktorými by mohlo pokryť výdavky na pomoc trhu práce počas mimoriadnej situácie v dôsledku pandémie nového koronavírusu. Vyplýva to z návrhu zákona o mimoriadnych štátnych zárukách z dielne Ministerstva financií (MF) SR, ktorý v stredu posunul parlament do druhého čítania. Plénum o ňom rokuje v skrátenom legislatívnom konaní.

(TASR)

16:45

Mesto Prešov nechystá na radnici v súvislosti s koronakrízou žiadne prepúšťanie ani znižovanie platov. Otázne je iba vyplatenie trinástych platov pre zamestnancov, ktoré bude závisieť od aktuálnej ekonomickej kondície mesta. To v dôsledku výpadku príjmov chcelo na ostatnom zasadnutí mestského zastupiteľstva znížiť svoje príjmy a výdavky o takmer 4,27 milióna eur. Poslanci ale zmenu rozpočtu neschválili. K materiálu mali viacero pozmeňujúcich návrhov. Niektoré z nich aj prijali, napokon ale celý návrh nepodporil dostatok poslancov.

(SITA)

16:32

Len 22% Slovákov deklaruje, že sa v súvislosti s koronakrízou nemuseli po finančnej stránke v ničom obmedzovať. Naopak, 78% ľudí hovorí, že v čase neistoty a ekonomickej recesie prijali aspoň jedno finančné obmedzenie.

Slováci obmedzili najmä nákupy oblečenia a obuvi, začali šetriť na strave a obmedzili aj výdavky na športové a voľnočasové aktivity či záľuby. Vyplýva to z prieskumu verejnej mienky, ktorý pre poisťovňu Groupama realizovala v máji agentúra Focus. 

(TASR)

16:29

V Ružinovskej poliklinike vzniklo nové oddelenie respiračnej intenzívnej starostlivosti Chronicare. Ako pre TASR uviedol projektový manažér Ivan Uhliarik, oddelenie je určené primárne pre pacientov, ktorých stav je po zvládnutí akútnej fázy stabilizovaný, ale napriek tomu vyžadujú dlhodobú starostlivosť a podporu niektorej zo základných životných funkcií, najčastejšie podporu dýchania. Výstavba stála dokopy približne tri milióny eur.

(TASR)

16:28

Botanická záhrada Univerzity Pavla Jozefa Šafárika (UPJŠ) v Košiciach na základe uvoľňovania opatrení v súvislosti s novým koronavírusom od stredy opätovne verejnosti sprístupnila svoje skleníky. Pre TASR to uviedol jej riaditeľ Pavol Mártonfi.

(TASR)

15:58

!

Spoločnosť Unex Slovakia v Snine nahlásila hromadné prepúšťanie stovky zamestnancov. Dôvodom prepúšťania je globálne ochladenie ekonomiky a pokles zákaziek spoločnosti.

(SITA)

15:50

Uvoľnenie opatrení sa dotklo aj súdov a väzníc. Po novom sú opätovne štandardne otvorené podateľne, informačné centrá aj ostatné služby. Pre väzňov sa znovu otvoria posilňovne aj čitárne. Do pojednávacích miestností bude vpustená verejnosť, ak sa to bude dať s dodržaním dvojmetrových odstupov. TASR o tom informoval hovorca ministerstva spravodlivosti SR Peter Bubla.

(TASR)

15:22

Do Banskej Štiavnice sa opäť vracajú návštevníci. O obnove turizmu v tomto historickom meste, ktoré slovenskí, ale aj zahraniční turisti čoraz viac vyhľadávajú počas celého roka a nielen cez hlavnú turistickú sezónu, vypovedá aj návštevnosť Informačného centra (IC). Počas víkendov tu evidujú približne 100 až 120 návštevníkov.

(TASR)

15:17

Slovenská sporiteľňa (SLSP) doteraz poskytla zvýhodnený úver pre firmy postihnuté pandémiou ochorenia COVID-19 Antikorona záruka 41 spoločnostiam a vyčerpala prvý balík financií určených na tieto úvery vo výške takmer 9,2 milióna eur. So Slovak Investment Holdingom (SIH) banka uzatvorila dohodu o druhej tranži v rovnakej výške. Záujem o štvorročné preklenovacie úvery v nízkym úrokom však výrazne prekračuje pripravovaný objem financií, keď 1100 firiem požiadalo o pôžičky v celkovej výške 114 miliónov eur, informovala v stredu SLSP.

(TASR)

15:11

Tradičný trnavský jarmok v tomto roku po prvýkrát po dlhých rokoch nebude. Dôvodom sú podľa hovorkyne trnavskej radnice Veroniky Majtánovej opatrenia Úradu verejného zdravotníctva, ktoré zrejme neumožnia do konca roka organizovať podujatia s viac ako tisíckou návštevníkov. Tohtoročný Trnavský jarmok sa mal konať v polovici septembra.

(SITA)

15:09

Čo bolo zlomovým bodom pri úvahách o možnom otvorení česko-slovenských hraníc? Čítajte TU.

15:00

!

Podľa hlavného hygienika SR Jána Mikasa môže otváranie hraníc so susednými krajinami zo strany SR pokračovať. "Možno sa dočkáme podobného kroku na budúci týždeň aj v prípade ďalších krajín, no všetko závisí od priamych rokovaní predstaviteľov štátov," povedal Mikas.

(TASR)

14:46

Do 31 mestských materských a základných škôl (ZŠ) v Prešove nastúpilo v pondelok (1. 6.) 4590 detí. TASR o tom informoval hovorca mesta Vladimír Tomek. Ako povedal, mesto otvorilo všetkých 19 materských škôl (MŠ) vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti, aby dokázalo prijať čo najväčší počet detí a uľahčiť tak situáciu rodičom, ktorí s nimi museli zostať desať týždňov doma.

Z celkového počtu 2538 škôlkarov spomenutých 19 MŠ prijalo od začiatku júna z kapacitných dôvodov len 1230 detí. Do 12 ZŠ v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta nastúpilo 3360 žiakov z celkového počtu 4050, ktorí v školskom roku 2019/2020 navštevujú prvý až piaty ročník.

(TASR)

14:44

O prípadnom konci núdzového stavu na Slovensku bude ústredný krízový štáb rozhodovať budúci týždeň. Na dnešnej návšteve Českej republiky to povedal premiér Igor Matovič (OĽaNO). „Je iba v ich rukách, ako rozhodnú,“ povedal.

(SITA)

14:33

Premiéri Slovenska a Česka súhlasia s obnovením vlakovej a autobusovej dopravy medzi krajinami. „Naši ministri vnútra ešte o tom diskutujú. My im to pripomenieme. Ja za seba hovorím, že by sme sa mali vrátiť do normálu aj v prípade autobusovej a vlakovej dopravy,“ povedal na tlačovej besede po spoločnom stretnutí predseda českej vlády Andrej Babiš. Slovenský premiér Igor Matovič povedal, že epidemiológovia mu radili, aby pri krajinách voči ktorým sa úplne otvoríme, sme sa úplne otvorili. "Sme teda otvorení na akúkoľvek formu otvorenia dopravy,“ dodal slovenský premiér Igor Matovič.

(SITA)

14:31

K lokalitám, kde nájdu počas tohtoročného leta ľudia ochladenie, sa pridá aj Žiar nad Hronom. Primátor Peter Antal v stredu informoval, že tunajšie plážové kúpalisko aktuálne pripravujú na otvorenie. Prvých tohtoročných návštevníkov by malo privítať 27. júna.

(tasr)

14:23

Núdzový stav nie je možné predlžovať, zákon však nebráni jeho opakovanému vyhláseniu. Núdzový stav je podľa zákona možné vyhlásiť len v nevyhnutnom rozsahu a na nevyhnutný čas, maximálne na 90 dní. "Vyhlásenie núdzového stavu je mimoriadne opatrenie, ktoré predstavuje závažný zásah do základných práv a slobôd obyvateľov. Podľa zákona je možné núdzový stav vyhlásiť iba vtedy, ak je ohrozený život alebo zdravie obyvateľov napríklad v dôsledku pandémie," konštatoval advokát Pavol Poláček z advokátskej kancelárie Poláček & Partners.

(sita)

14:20

Vládna SaS je za zrušenie núdzového stavu, odvoláva sa na nulovú hodnotu kĺzavého mediánu. Informoval o tom hovorca SaS Ondrej Šprlák. "Nulová hodnota kĺzavého mediánu je podľa strany Sloboda a Solidarita impulzom na zrušenie núdzového stavu na Slovensku. Aj z toho dôvodu nemôžu za súčasných podmienok predstavitelia SaS jeho možné predĺženie na rokovaní vlády podporiť," uviedol.

(tasr)

14:09

Krytú plaváreň na Štiavničkách v Banskej Bystrici plánuje mesto otvoriť pre všetkých záujemcov vrátane športových klubov najskôr 15. júna.

(tasr)

13:55

Predstavitelia organizácií Slovákov v Českej republike vítajú, že došlo k otvoreniu hraníc medzi Slovenskom a Českom. Na vytvorenie spoločného česko-slovenského zdravotného priestoru vyzývali už začiatkom mája.

(tasr)

13:42

Ak premiér Igor Matovič (OĽaNO) nezmení názor na zrušenie núdzového stavu, expremiér Peter Pellegrini (Smer-SD) osloví prezidentku SR Zuzanu Čaputovú. Ak bude vláda po skončení sa zákonnej lehoty 90 dní navrhovať opätovné vyhlásenie núdzového stavu, plánuje sa obrátiť na Ústavný súd (ÚS) SR. Uviedol to na stredajšej tlačovej konferencii. Argumentuje tým, že na pokračovanie núdzového stavu nie sú zákonné dôvody a zbytočne sa obmedzujú práva občanov.

(tasr)

Bývalý premiér Peter Pellegrini
13:35

Sociálna poisťovňa (SP) v máji tohto roka odoslala 9349 SMS správ a e-mailov, v ktorých upozornila 5687 zamestnávateľov na neodovzdané povinné mesačné výkazy za zamestnancov. Išlo o výkazy za marec 2019. Na základe upozornenia 1030 zamestnávateľov zaslalo do poisťovni mesačný výkaz poistného, čo je viac ako 18 %.

(tasr)

13:10

V nemocniciach a pobytových zariadeniach sociálnych služieb sú od stredy 12.00 povolené návštevy. Umožnil to podľa hovorkyne Ministerstva zdravotníctva SR Zuzany Eliášovej priaznivý vývoj epidemiologickej situácie na Slovensku. Kĺzavý medián je totiž už týždeň na nule. "Určite je to dobrou správou pre všetkých hospitalizovaných pacientov a tiež ich príbuzných, že sa môžu po dlhšom čase vidieť, pretože aj psychika je pri liečbe veľmi dôležitá," uviedol šéf ministerstva zdravotníctva Marek Krajčí. Dodal, že k uvoľneniu tohto opatrenia mohol rezort pristúpiť iba vďaka tomu, že občania zodpovedne dodržiavali všetky opatrenia.

(sita)

12:58

Miera nezamestnanosti na Slovensku v apríli vzrástla rýchlejšie v porovnaní s priemerom za celú eurozónu aj celú Európsku úniu. Slovenská nezamestnanosť sa v apríli medzimesačne zvýšila o 1,2 percentuálneho bodu na 6,8 % z marcových 5,6 %. V rámci celej eurozóny nezamestnanosť posilnila o 0,2 percentuálneho bodu na 7,3 % z úrovne 7,1 % a v rámci celej Európskej únie stúpla tiež o 0,2 percentuálneho bodu, a to na 6,6 % z marcových 6,4 %. Informoval o tom v stredu štatistický úrad Európskej únie Eurostat.

(sita)

12:45

Možnosť neplatiť preddavky na daň z príjmov využilo 430 firiem a živnostníkov, ktorí tak ušetrili viac ako 13,4 milióna eur, informovala v stredu Finančná správa (FS) SR. Možnosť podať vyhlásenie a neplatiť preddavky pre pokles tržieb o viac ako 40 % vôbec mohli daňovníci využiť prvýkrát v máji. FS zaslala klientom, ktorým mohli klesnúť tržby, informatívne upozornenie o platení preddavkov.

(tasr)

12:32

Rakúsko od štvrtka ruší kontroly na všetkých svojich hraniciach s výnimkou tých s Talianskom. Ľudia z Česka, Slovenska i ďalších susedných krajín nebudú pri ceste do Rakúska musieť predkladať negatívny test na koronavírus, nepočíta sa ani s povinnou karanténou.

(čtk)

12:10

Detské letné tábory, čiže zotavovacie podujatia, budú fungovať v upravenom režime. Vyplýva to z uvoľňovania opatrení proti šíreniu nového koronavírusu, o ktorom informoval Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Aktuálne sa na zotavovacom podujatí môže zúčastniť maximálne 100 osôb.

(tasr)

11:41

Pandémia nového koronavírusu sa prejavila i v nižšom dopyte po elektrine vyrábanej z hnedého uhlia. V uplynulých mesiacoch zaznamenali hornonitrianski baníci o viac ako 15 percent nižšie požiadavky na dodávky od Elektrárne Nováky (ENO).

(tasr)

11:28

Od polnoci sa obnoví neobmedzený režim na hraniciach medzi Slovenskou a Českou republikou. Premiéri oboch krajín Igor Matovič a Andrej Babiš to potvrdili pred začiatkom ich rokovania v rámci zahraničnej pracovnej cesty predsedu vlády SR Matoviča v Prahe.

(tasr)

Igor Matovič na stretnutí s Andrejom Babišom.
10:48

Nemocnica s poliklinikou (NsP) Prievidza so sídlom v Bojniciach začala v tomto období vykonávať i plánované operácie, ktoré musela odložiť pre pandémiu nového koronavírusu. Hospitalizovaných pacientov podrobuje rýchlotestom.

(tasr)

10:31

Aj po návrate do škôl je potrebné rešpektovať zredukovaný obsah vzdelávania a rozdelenie vzdelávacích oblastí na hlavné a komplementárne. Vyplýva to z metodického odporúčania k obsahu výchovy a vzdelávania po obnovení vyučovania 1. júna do konca školského roka 2019/2020, ktoré pripravil Štátny pedagogický ústav (ŠPÚ).

(tasr)

10:15

Existujú oveľa lepšie riešenia, než by bol celoplošný zákaz predaja v nedeľu. Zvlášť ak Slovensko čaká najhoršia ekonomická kríza v moderných dejinách. Uviedol to predstaviteľ platformy Ako dlho vydržíme Peter Papanek k prieskumu realizovanému agentúrou Focus uskutočnenému od 28. mája do 1. júna 2020 na vzorke 1010 respondentov. Prieskum si objednala platforma Ako dlho vydržíme a Iniciatíva slovenských maloobchodníkov.

(tasr)

09:44

Kĺzavý medián zostáva naďalej na hodnote nula.

09:42

Pozitívne prípady boli zachytené v Košickom, Prešovskom a Nitrianskom kraji.

09:41

Počet hospitalizovaných pacientov stúpol o štyroch, aktuálne je ich 42. Z tohto počtu u troch pacientov bolo ochorenie Covid-19 potvrdené.

09:31

Počet obetí zostáva stále na čísle 28.

09:30

Vyliečili sa ďalší traja pacienti. Počet ľudí, ktorí prekonali koronavírus, tak dosiahol číslo 1 375. Chorobe nepodľahla žiadna ďalšia osoba, spolu zomrelo 28 ľudí s pozitívnym testom na Covid-19. Na Slovensku tak stále zostáva 122 aktívnych prípadov.

(sita)

09:30

Vykonalo sa 2336 testov.

09:29

V utorok pribudli na Slovensku 3 pozitívne prípady, dokopy je 1525 Slovákov s koronavírusom.

09:07

Uvoľňovanie protiepidemických opatrení a pekné počasie praje aj športovaniu vonku. Podľa lekárky však stále netreba zabúdať na ochranu zdravia. "V súčasnej situácii odporúčam dočasne znížiť frekvenciu aj intenzitu tréningov skôr na udržiavanie kondície. Tiež je potrebné dodržať všetky opatrenia v súvislosti s aktuálnou bezpečnostnou hrozbou," upozorňuje klinická imunologička a alergologička Katarína Bergendiová.

(tasr)

08:45

Slovenská autobusová doprava (SAD) Zvolen uviedla do mestskej hromadnej dopravy (MHD) v Banskej Bystrici autobus, ktorý má na prednej strane vozidla zobrazené usmievavé rúško. Dopravca chce kreatívnym polepom karosérie poukázať na potrebu zostať zodpovedný, čo sa týka cestujúcich, celej verejnosti a detí.

08:20

Uvoľňovanie opatrení platí aj pre hotely. Tie už nemusia dodržiavať 24-hodinový časový odstup medzi ubytovaním klientov do tej istej izby. Zároveň sa ruší podmienka pre izbu mať vlastné sociálne zariadenie.

V taxíkoch už môže byť zapnutá klimatizácia aj pre zákazníka. Od stredy sa ruší aj povinná 15-minútová prestávka medzi jazdami. Naďalej sa vyžaduje dezinfekcia priestorov vozidla.

(tasr)

07:55

Od stredy sa môžu otvoriť aj vnútorné športoviská pre verejnosť, prírodné aj umelé kúpaliská, ďalej wellness centrá vrátane centier v hoteloch, vnútorné priestory zoo a botanických záhrad, prírodné liečebné kúpele pre všetkých či ostatné doteraz zatvorené prevádzky zariadení starostlivosti o ľudské telo, ako napríklad kryokomory, hydromasáže či soľné jaskyne, ako aj kasína.

(tasr)

07:54

V prevádzkach divadelných, filmových, hudobných a iných umeleckých predstavení sa zrušila povinná vzdialenosť sedieť dva metre od seba, nahrádza ju šachovnicové sedenie. Umelci už nemusia mať potvrdenie o negatívnom teste na ochorenie COVID-19.

(tasr)

07:41

Hygienici od stredy zmiernili pravidlá povinného nosenia rúšok v exteriéri. Predpísaná vzdialenosť od cudzích osôb sa skrátila z piatich na dva metre. Rúško na tvári však na Slovensku musia mať ľudia naďalej povinne nasadené v interiéroch a na hromadných podujatiach.

(tasr)

07:23

Opatrenia v kostoloch sa od stredy zmierňujú. Povinná vzdialenosť dva metre medzi ľuďmi je zrušená a nahradí ju šachovnicové sedenie.

Naďalej zostáva povinnosť mať nasadené rúško na tvári v interiéroch a na hromadných podujatiach, teda aj v kostoloch. Táto povinnosť platí aj pre kňazov. Sväté prijímanie sa podáva do ruky. Zároveň platia všetky pravidlá hlavného hygienika pre verejné slávenia bohoslužieb.

(tasr)

07:22

V zariadeniach verejného stravovania sa od stredy ruší obmedzenie počtu ľudí sediacich pri jednom stole. Taktiež už môžu mať zariadenia verejného stravovania otvorené aj po 22.00 h.

07:22

Po novom nebude môcť maximálny počet zákazníkov v prevádzke presiahnuť limit jednej osoby na desať štvorcových metrov z plochy určenej pre zákazníkov.

07:21

Streda sa nesie v znamení ďalšej fázy uvoľňovania. Od dneška sa napríklad rušia vyhradené hodiny pre nákup seniorov nad 65 rokov. Doteraz mohli na kupovať v pracovných dňcoh od 9. do 11. hodiny.

07:20

V utorok na Slovensku nepribudol žiaden pozitívny prípad. Dokopy je u nás 1522 ľudí s koronavírusom.

07:19

Dobré ráno. Vítame vás pri online prenose.

Diskusia / 0
Autor: Novy Cas, TASR, SITA
X

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou FPD Media, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania... Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov .

Súvisiace články:
Odporúčame z TIVI.sk
Súvisiace články:
Odporúčame z TIVI.sk
Boeing 747-800
Koniec jednej éry: Boeing ruší výrobu legendárneho lietadla
Veľká Británia sa osamostatnila.
Bude Brexit bez dohody? Európska komisia priznala slabý pokrok doterajších rokovaní s Britániou
Marianna so synom Romankom si urobili pekný deň.
Foto
Ďurianová so synčekom v Starom Meste: Moderátorku ten pohľad úplne opantal
(Ilustračné foto)
Peruánska ministerka mala po návšteve Amazónie pozitívny test na COVID-19: Viedla tam donášku humanitárnej pomoci
Staroveká Akropola v Aténach
Tisíce ľudí v Grécku protestovali proti návrhu zákona o obmedzení demonštrácií: Zhromaždeniu sa nevyhli násilnosti
Na snímke francúzsky futbalista Franck Ribery.
Riberymu nedávno vykradli dom, teraz sa rozhodol: Bude hrať naďalej za Fiorentinu?
Dievča na na opustenej verejnej pláži na brehu Jadranského mora v chorvátskej Opatiji.
Švédske mesto spustilo aplikáciu, ktorá má zabrániť preplneniu pláží: Tí, čo sa zapoja, môžu získať darčekový poukaz
Adam Smith utrpel zranenie hlavy.
Foto
Hrozivé zranenie v Premier League: Smitha museli odvážať na nosidlách
Španielsko je jednou z najviac zasiahnutých krajín koronavírusom na svete.
Taliansko uzatvorilo hranice pre cestujúcich z 13 krajín: Je medzi nimi Slovensko?
Trump Tower
Toto amerického prezidenta nepoteší: Čo mu starosta New Yorku namaľoval pred luxusný mrakodrap Trump Tower?
Benčičová je 8. hráčkou svetového rebríčka.
Foto
Benčičová si nabíjala batérie na turistike: Ako sa jej páčilo v Tatrách?
Tanečnica Katka Jakešová sa rozhodla pre radikálnu zmenu.
Foto
Známa markizáčka radikálne zmenila účes: Zdrvujúca kritika! Toto nečakala ani v najhoršom sne