Streda 6. 12.
Mikuláš
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
01.10.2023 07:00 | Prominenti | Domáci Prominenti
Foto

Čo spája Juraja Baču a známu fotografku? Po príbehu, ktorý si vypočuje, mu ostanú slzy na krajíčku!

Juraj Bača pomáha psíkom a ich majiteľom dosiahnuť porozumenie a zachovať správne návyky. Parťáka mu robí skúsený inštruktor psov Juraj "Feri" Ferko, pričom zažívajú rôzne situácie a spoznávajú veľa jedinečných príbehov. V tejto časti relácie Najvernejší stislo srdce nad psíkovým osudom aj samotnému moderátorovi.

Fotogaléria
9
fotiek v galérii

V tejto časti je ústrednou postavou fotografka Desana Dudášová a jej štvornohý miláčik Lamia. Psa si priviedla z Bosny, odkiaľ si ho adoptovala z útulku. Jurajova empatia je o to väčšia, pretože aj on má adoptovaného psíka z rovnakej krajiny, kde ho v podstate zachránil pred strašným osudom. Chlpáča našiel v kontajneri a rozhodnutie postarať sa o havkáča bolo v momente jasné. 

Lamiu však ťažia rany na psej duši doteraz. Psík v Bosne zažil strašné chvíle, čo sa podpísalo na jej bojazlivosti. Prechádzky sú možné iba v noci, doma sa zasa skrýva pred už neexistujúcim nepriateľom do kúta. To predstavuje veľký problém pre Desanu a jej partnera, keď sa vyberú na návštevu alebo naopak, chcú niekoho pohostiť doma.

Jurajovi Bačovi situácia pripomenie vlastnú skúsenosť a len s veľkým sebazaprením udržiava slzy. Nad skutočne ťažkou úlohou ale inštruktor Feri nezlomí palicu a využije všetky možné metódy, aby Lamii pomohol.

Chopí sa ustráchaný psík druhej šance? Výsledok sledujte v nedeľu (1.10) o 18:10 na jednotke. V druhom príbehu spoznáte muža, ktorému stret so psíkom radikálne zmenil život!

 

Viac k téme:
Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: © Nový Čas

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou FPD Media, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.



Odporúčame z TIVI.sk


Odporúčame z TIVI.sk
(ilustračné foto)
Starenku premiestnili do márnice, bola však živá! Chybu rýchlo napravili: Nasledovala morbídna dohra
Zuzana Čaputová rozsvietila vianočný stromček spolu s deťmi z detskej onkológie pred Prezidentským palácom
Foto
Čaputová sa stretla s deťmi pred Prezidentským palácom: Nešlo len o tradíciu, je za tým niečo viac
Steve Wozniak
Spoluzakladateľ spoločnosti Apple dostane srbský pas: Chce vo veľkom propagovať túto krajinu
Množstvo detí v Kežmarku nedorazilo do škôl kvôli nepriaznivému počasiu (ilustračné foto).
SHMÚ vydal výstrahy: Cesty sa zmenia na klzisko! Na týchto miestach pozor
(ilustračné foto).
Váš Tip
Malé deti s veľkým srdcom: Základoškoláci zo Žiliny nečakali na dary! Samy si vyskúšali, čo robí Mikuláš
Budapešť zasiahlo husté sneženie.
Maďarsko sa borí s bohatou nádielkou: Napadli desiatky centimetrov snehu
(ilustračné foto)
Dráma v obci: Zo strechy budovy šľahali plamene! Obvinili z toho starenku
Barbara Haščáková († 43)
Príznaky choroby, ktorej podľahla Haščáková († 43): Dôležitá je každá minúta!
Preparations for autopsy, medical background.
Tínedžer († 14) netušil, že sa mu prechádzka stane osudnou: Tragická smrť je varovaním pre všetkých
Ďalší hokejový horor: Mladý hráč skončil s rozrezaným hrudníkom!
Prezidentka SR Zuzana Čaputová počas vyhlásenia k výsledkom volieb do NR SR v Prezidentskom paláci 2. októbra 2023 v Bratislave.
Prezidentka v šoku: Týmto zašla vláda priďaleko! Využije právo veta?
Ruskí vojaci (ilustračná fotografia).
USA obvinili štyroch ruských vojakov: Bude vám zle, čo robili s Američanom