Štvrtok 21. 9.
Matúš
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
05.04.2011 06:00 | Správy | Domáce správy

Nezvestní súrodenci Viktória (14) a Tomáš (13) boli celú noc vonku!

Našli ich živých a zdravých! Viktória (14) a jej brat Tomáš (13) z Buzice pri Košiciach boli celú noc nezvestní.

Z domu odišli v nedeľu popoludní a keď ich otec zháňal telefonicky, z dcérinho mobilu sa ozval neznámy hlas. Oboch súrodencov včera našli policajti poriadne vystrašených, ale bez zranení.

„Veľká vďaka policajtom, že naše deti sa našli a sú v poriadku,“ povedal včera ich otec Gejza Horváth (35), keď si syna i dcéru vyzdvihol na policajnej stanici. S manželkou však prežili strašnú noc a nezažmúrili ani oka. Majú len Viktóriu a Tomáša, ktorí sa im záhadne stratili.

„Obaja išli von a syn sa po bicyklovaní síce vrátil, ale potom znovu odišiel a už sme o nich nič nevedeli. Keď som ich volal, dvihol nejaký cudzí chlapec, že vraj je v Žiline. Ihneď sme ich zmiznutie ohlásili na polícii,“ vysvetlil otec nezvestných detí.

Obaja rodičia sa preľakli o to viac, že dcéru vraj v noci videli pri moste miestneho potoka, no pátranie bolo v nedeľu neúspešné aj v blízkosti koryta toku. „Ich približnú polohu našli až vďaka signálu GPS z mobilu. Našli sa včera na poli medzi obcami Buzica a Turňa nad Bodvou. Deti mi tvrdili, že stratili mobil, báli sa ísť domov a potom zablúdili,“ dodal ich otec. Obaja mladí Horváthovci boli tiež poriadne vystrašení. Nočné dobrodružstvo v lese ich pripravilo o spánok a blízkych o pokoj.

Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: © Nový Čas

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou FPD Media, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.



Odporúčame z TIVI.sk


Odporúčame z TIVI.sk
Indický tenista Sumit Nagal.
Najlepší tenista v krajine netají zúfalstvo: Mám 900€ na účte, iba sa pretĺkam!
Ruský prezident Vladimir Putin a čínsky minister zahraničných vecí Wang I.
Foto
Putin sa stretol s čínskym ministrom, je ochotný rokovať s Ukrajinou: Zmenia niečo diplomatické tvrdenia?
Demonštranti sa zhromaždili v centre Jerevanu, hlavnom meste Arménska.
Obvinenia Arménska naháňajú strach: Snaží sa Azerbajdžan o etnické čistky?
Herec Maroš Kramár
Foto
Kramár šokuje novým strihom: Omladol o desať rokov! Aha, ako mu to pristane
Výbuch plynu počas stavebných prác si vyžiadal štyroch mŕtvych.
Foto
Stavebné práce preťal hrozivý výbuch! Štyria ľudia na mieste zahynuli, ďalší sú zranení
Novorodenca našli na krytej zastávke.
Novorodenca nechali opusteného v krabici na zastávke: Zistilo sa, kto hrozný čin spáchal!
Popularita dm ženského behu priam neskutočne rastie.
FotoPR článok
Najkrajšie preteky? Popularita dm ženského behu je enormná: Neuveríte, koľko odvážnych žien sa postaví na čiaru
Žiaci si tréning sebaobrany pochvaľovali.
FotoVáš Tip
Tréner ostal v šoku, kto si prišiel skúsiť sebaobranu: Na žinenke zápasili aj kňazi!
Politici a štátni úradníci, karty na stôl! Ukrajina chce proti korupcii bojovať schválením nového návrhu
(ilustračné foto).
Muž skladoval kopu rádioaktívneho odpadu a výbušnín: Súd sa s ním nemaznal!
(ilustračné foto)
Polícia vyšetruje brutálny útok: Dva psy usmrtili niekoľko zvierat! Majiteľa čaká trest
(ilustračné foto).
Ekologická katastrofa u našich susedov! Blíži sa rozsudok v prípade otravy desiatok kilometrov dlhej rieky