07.09.2020 21:15 | Šport | Hokej

Liška a Bakoš asistovali pri víťazných góloch svojich tímov: Slovákom sa v KHL darí

Slovenský hokejový útočník Adam Liška prispel asistenciou k víťazstvu domáceho Severstaľu Čerepovec nad Sibirom Novosibirsk 2:1 v pondelkovom zápase KHL.

4
Na začiatku tretej tretiny sa podieľal na víťaznom góle spoluhráča Jindřicha Abdula. Pre Lišku to bol prvý bod v súťažnej sezóne.

Asistenciu si pripísal aj Martin Bakoš zo Spartaka Moskva, ktorý mal prsty vo víťaznom góle Joriho Lehteräu z 52. minúty na ľade mestského rivala Dinama. Spartak dokázal otočiť skóre a vyhral v derby 3:1. Pre Bakoša to bol druhý bod v tomto ročníku (1+1). Za domácich nastúpil v obrane ďalší slovenský reprezentant Michal Čajkovský.