Rodina Lucky († 5) susedov trápila: Mali ich deložovať!
Detstvo ako z najhoršej nočnej mory! Kriminalistom, ktorí vtrhli do bytového domu v Ružinove, sa naskytol otrasný pohľad.
Hluk, neporiadkok a výtržnosti tam boli takmer na dennom poriadku. „Niekoľkokrát nás susedia kontaktovali, kvôli tomu, že boli hluční. Sťažnosti boli na neporiadok na schodisku, či zápach. Viackrát sme museli riešiť poškodené vchodové dvere a rozbité okná,“ priznala zamestnankyňa firmy, ktorá má nehnuteľnosť v správe. Po incidentoch vždy kontaktovali majiteľa bytu Vladimíra I. Ten chcel dať rodinu niekoľkokrát z bytu, ktorý nevlastnili aj deležovať, všetko však zdržiaval súd.
Otrasné: Malá Lucia († 5) bola tri roky mŕtva v byte s matkou a otčimom!
„Juraj bol takmer neustále opitý alebo nafetovaný. Častokrát bolo na schodisku veľa krvi. Keď ho odpojili od elektriky vyvŕtal dieru do fasády a napojil sa načierno. Keď poškodil dvere, či okno na pivnici, všetko sa platilo zo spoločných peňazí,“ opísala nažívanie susedka. Polícia v pondelok prádzny byt zapečatila. Majiteľ však sľúbil, že po tragédii dá všetko doporiadku, zaplatí deratizérov a priestory vyprace.



























Pre pripnutie stránky do
panela úloh potiahnite ikonku
ČAS.SK do neho.