Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
07.05.2015
Monika
Odporučiť na Facebooku 74

Zošalela Haklová z túžby po sláve? Tasila bradavky a zadok!

Zošalela Haklová z túžby po sláve? Tasila bradavky a zadok! Keď vyliezla z vody, plavky si robili, čo chceli.Autor: mah
09.07.2012, 08:00 | Všade, kde sa objaví, spôsobí okolo seba poriadny rozruch! Pri vyčíňaní v bazéne prišla k úrazu a ukázala všetko, čo mohla.

Účastníčka reality show Farma Monika Haklová (38) sa nedala zahanbiť ani na sobotnej plážovej žúrke v centre Bratislavy, kde všetkým naokolo ukázala, že sa vie poriadne odviazať.

V bazéne plnom kamier a reflektorov sa vysmiata Haklová cítila ako ryba vo vode, až ten nával radosti jej plavky nezvládli a rozhodli sa vyjsť s bradavkou na svetlo sveta. Svoj pôvodný tvar odmietli držať dokonca aj na súši a blondínke z nich tak odrazu trčali už aj ľavý prsník a zadok. Napriek tomu jej šantenie gradovalo. ,,Ja som sa zabávala úplne úžasne, ako vždy. Bezprostredne, spontánne. Do vody ma hodil môj priateľ, no a tým sa to začalo, že sme sa tam potom bláznili,“ povedala Monika Novému Času.

Monika ukázala aj zadok.
Ďalších 8 fotografií v galérii.
Monika ukázala aj zadok.Autor: mah

Bujarú zábavu si však nakoniec odniesla Monikina rozbitá pera. ,,Prišiel aj Števo z prvej Farmy a rozbil mi ústa. Ako ma hádzal do vody, tak mi nechtiac buchol hlavou do pery. Ale v pohode, len som sa na tom ráno smiala, že ako keby mi dal niekto facku,“ dodala so smiechom matka troch detí.

Šantenie sa dokonca skončilo rozbitou perou.
Ďalších 8 fotografií v galérii.
Šantenie sa dokonca skončilo rozbitou perou.Autor: mah

dnes 06:00 Promi Ďalší prešľap repera Ega: Internetom sa šíri škandalózne video!

Neustále provokuje. Bývalý člen správnej rady piešťanskej nemocnice raper Ego už pozná svoj trest za to, že po prevalení CT kauzy vo videu vulgárne nadával a prial smrť členovi svojej rodiny.

Ďalší prešľap repera Ega: Internetom sa šíri škandalózne video!
10 zlozvykov, ktoré ktoré môžu navždy zničiť vašu hrivu: Toto už nikdy nerobte!

Jemné, slabé, vysušené … ak sa vám zdá, že vaša hriva je čoraz horšej kvality, nemusia byť na vine len gény alebo pravidelné farbenie. Možno robíte tieto chyby.

Na webe môžete prísť o peniaze veľmi ľahko: Ako sa účinne chrániť

Prísť o peniaze môžete na internete veľmi jednoducho. Pozrite si, ako fungujú automatizované útoky.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Ashton Kutcher dal svojej mame predčasný darček ku Dňu matiek: Dojal ju k slzám!

Americký herec Ashton Kutcher (37) sa rozhodol, že na tohtoročný Deň matiek pripraví tej svojej prekvapenie, na aké do smrti nezabudni.

Najvernejší priatelia hviezd? Je im jedno, či sú slávni, krásni a bohatí: Toto sú ich miláčikovia

Nájsť si skutočného priateľa vo svete celebrít nie je jednoduché. Našťastie, zvieratkám je jedno, či sú slávne, krásne, bohaté... Pozrite si ich domácich miláčikov!

Širokého vypočúvajú policajti

Po razii nasleduje výsluch. Juraj Široký prišiel vypovedať na políciu. Doviezol sa vo veľkom čiernom Audi a sprevádzali ho...