Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 15. 12.
Ivica
1°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip

MS v hokeji 2019

Články

Program

Play Off

Tabuľky

Program MS v hokeji 2019

SKUPINOVÁ FÁZA

PROGRAM 10.5.2019
10.5.2019 16:15 FIN
 
3 : 1
 
CAN
Skupina A
10.5.2019 16:15 RUS
 
5 : 2
 
NOR
Skupina B
10.5.2019 20:15 USA
 
1 : 4
 
SVK
Skupina A
10.5.2019 20:15 CZE
 
5 : 2
 
SWE
Skupina B
PROGRAM 11.5.2019
11.5.2019 12:15 DEN
 
5 : 4 sn
 
FRA
Skupina A
11.5.2019 12:15 SUI
 
9 : 0
 
ITA
Skupina B
11.5.2019 16:15 GER
 
3 : 1
 
GBR
Skupina A
11.5.2019 16:15 LAT
 
5 : 2
 
AUT
Skupina B
11.5.2019 20:15 SVK
 
2 : 4
 
FIN
Skupina A
11.5.2019 20:15 NOR
 
2 : 7
 
CZE
Skupina B
PROGRAM 12.5.2019
12.5.2019 12:15 USA
 
7 : 1
 
FRA
Skupina A
12.5.2019 12:15 RUS
 
5 : 0
 
AUT
Skupina B
12.5.2019 16:15 DEN
 
1 : 2
 
GER
Skupina A
12.5.2019 16:15 ITA
 
0 : 8
 
SWE
Skupina B
12.5.2019 20:15 GBR
 
0 : 8
 
CAN
Skupina A
12.5.2019 20:15 LAT
 
1 : 3
 
SUI
Skupina B
PROGRAM 13.5.2019
13.5.2019 16:15 USA
 
3 : 2 pp
 
FIN
Skupina A
13.5.2019 16:15 RUS
 
3 : 0
 
CZE
Skupina B
13.5.2019 20:15 SVK
 
5 : 6
 
CAN
Skupina A
13.5.2019 20:15 NOR
 
1 : 9
 
SWE
Skupina B
PROGRAM 14.5.2019
14.5.2019 16:15 GBR
 
0 : 9
 
DEN
Skupina A
14.5.2019 16:15 ITA
 
0 : 3
 
LAT
Skupina B
14.5.2019 20:15 GER
 
4 : 1
 
FRA
Skupina A
14.5.2019 20:15 SUI
 
4 : 0
 
AUT
Skupina B
PROGRAM 15.5.2019
15.5.2019 16:15 USA
 
6 : 3
 
GBR
Skupina A
15.5.2019 16:15 SUI
 
4 : 1
 
NOR
Skupina B
15.5.2019 20:15 GER
 
3 : 2
 
SVK
Skupina A
15.5.2019 20:15 RUS
 
10 : 0
 
ITA
Skupina B
PROGRAM 16.5.2019
16.5.2019 16:15 CAN
 
5 : 2
 
FRA
Skupina A
16.5.2019 16:15 SWE
 
9 : 1
 
AUT
Skupina B
16.5.2019 20:15 FIN
 
3 : 1
 
DEN
Skupina A
16.5.2019 20:15 CZE
 
6 : 3
 
LAT
Skupina B
PROGRAM 17.5.2019
17.5.2019 16:15 FRA
 
3 : 6
 
SVK
Skupina A
17.5.2019 16:15 AUT
 
3 : 5
 
NOR
Skupina B
17.5.2019 20:15 FIN
 
5 : 0
 
GBR
Skupina A
17.5.2019 20:15 CZE
 
8 : 0
 
ITA
Skupina B
PROGRAM 18.5.2019
18.5.2019 12:15 DEN
 
1 : 7
 
USA
Skupina A
18.5.2019 12:15 LAT
 
1 : 3
 
RUS
Skupina B
18.5.2019 16:15 CAN
 
8 : 1
 
GER
Skupina A
18.5.2019 16:15 ITA
 
1 : 7
 
NOR
Skupina B
18.5.2019 20:15 GBR
 
1 : 7
 
SVK
Skupina A
18.5.2019 20:15 SWE
 
4 : 3
 
SUI
Skupina B
PROGRAM 19.5.2019
19.5.2019 16:15 GER
 
1 : 3
 
USA
Skupina A
19.5.2019 16:15 AUT
 
0 : 8
 
CZE
Skupina B
19.5.2019 20:15 FRA
 
0 : 3
 
FIN
Skupina A
19.5.2019 20:15 SUI
 
0 : 3
 
RUS
Skupina B
PROGRAM 20.5.2019
20.5.2019 16:15 FRA
 
3 : 4 pp
 
GBR
Skupina A
20.5.2019 16:15 SWE
 
5 : 4
 
LAT
Skupina B
20.5.2019 20:15 CAN
 
5 : 0
 
DEN
Skupina A
20.5.2019 20:15 AUT
 
3 : 4 sn
 
ITA
Skupina B
PROGRAM 21.5.2019
21.5.2019 12:15 FIN
 
2 : 4
 
GER
Skupina A
21.5.2019 12:15 CZE
 
5 : 4
 
SUI
Skupina B
21.5.2019 16:15 SVK
 
2 : 1 sn
 
DEN
Skupina A
21.5.2019 16:15 NOR
 
1 : 4
 
LAT
Skupina B
21.5.2019 20:15 CAN
 
3 : 0
 
USA
Skupina A
21.5.2019 20:15 SWE
 
4 : 7
 
RUS
Skupina B