Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 7. 12.
Ambróz
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.11.2019, 15:09 | Správy | Politika

Diskusia: SaS naberá posily pred budúcoročnými voľbami: Sulík predstavil ďalších kandidátov

106 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
roggiy
8.11.2019 16:02 | |
+20 -7
Reagovať
MATOVIC je pred zánikom - ancikrist HLINA ho zlikviduje !!!
dr_chocholusik
8.11.2019 16:09 | |
+12 -4
Hlina je taky Matovicov mladsi klon.
roggiy
8.11.2019 16:01 | |
+13 -3
Reagovať
SAS je pred zánikom - KISKA ich zlikviduje !!!
dr_chocholusik
8.11.2019 16:03 | |
+8 -2
Mozno ano mozno nie... Zaludi hlavne nie su pravicova strana len sa tak prezentuju. Treba pockat na volby a nehrat sa na babu vangu.
roggiy
8.11.2019 16:04 | |
+7 -2
3 %
dr_chocholusik
8.11.2019 16:07 | |
+4 -4
Myslim ze si tymi 3%mi stetinacovu stranu este nadhodnotil ja by som mu dal tak 2%, ale ak by mal 4,9 tak by to bolo najlepsie. Lebo LSNS by mala potom tiez tolko
fated
8.11.2019 15:58 | |
+12 -2
Reagovať
ja ako clovek, ktory ma blizko k filozofii liberalnej demokracie, som silno sklamany a znechuteny, ze richard nevyvodil za svoj exces na ranajkach politicku zodpovednost... istym sposobom je to aj facka pre mna, ako liberalne zmyslajuceho... mozme mat rozne pohlady na svet, mozme mat rozne pohlady na politiku, ale moralka musi byt u kazdeho v etickej rovine... a dodam nieco navyse... aj vdaka nedostacujucej sebareflexii silneju protestne hlasy... a toto ide na vase triko... ja ostanem verny svojej filozofii, ale nemozem sa zastavat niektorych predstavitelov liberalov a vyslovene ma ich dalsie posobenie v politike vyrusuje... nie preto, ze to ziada nejaky komous, fasoun ci nacionalista ale preto, lebo moja latka moralky je postavena vysoko... a z tychto zasad za ziadnych okolnosti neustupujem... pekny zvysok piatku a pohodovy vikend prajem...
dr_chocholusik
8.11.2019 16:02 | |
+3 -9
Myslim ze Risko v roku 2010 ano poriadne nevedel co je Majko zac. A vlastne majko ho sam potopil tym ze tie nahravky vytiahol... A volici mo to zratali v dalsich volbach potom ale zistili ze Richard je v tom nevinne ze nevedel kto to je a v dalsich volbach mu to odpustili
fated
8.11.2019 16:07 | |
+8 -1
len v rychlosti a strucne... meno brucha bolo celej verejnosti zname uz z cias kauzy technopol... richard urcite vedel, s kym hovori... pekny vikend este raz..
dr_chocholusik
8.11.2019 16:16 | |
+2 -3
Ja tiez poznam z videnia nejakych mafosov alebo ludi z toho prostredia a pritom nie som mafian ani s takym niecim nechcem mat nic spolocne. Ale urcite to bola chyba ranajkovat s Marianom (ktory mal kedysi kamaratov ako Peter Congrady). Paradoxne ale kocner v roku 1998 neurobil nic zle len si chcel zobrat to co si kupil. Svinstvami sa preslavil az teraz.
dr_chocholusik
8.11.2019 16:17 | |
+3 -0
Markiza mu pravom patrila to rusko s mobilizoval polku naroda a presvedcil ju ze Meciar mu chce zobrat markizu a pritom meciar o tom ani nevedel.
roggiy
8.11.2019 15:55 | |
+13 -0
Reagovať
Janka Cigániková k platu poslancov ...
roggiy
+7 -0
viď. na YouTube ...!!!
dr_chocholusik
8.11.2019 15:57 | |
+1 -8
Ten zly americky youtube mame pozerat? Preco tie videa nedavas na nejaku Rusku stranku trebars redtube?
dr_chocholusik
8.11.2019 15:59 | |
+3 -3
Najvacsi hejslovienski trollovia robia vsetko po americky co by ste robili bez Stryka Sama
roggiy
8.11.2019 16:03 | |
+4 -0
www.hlavne spravy.sk / Cigánikova o platoch poslancov
dr_chocholusik
+7 -4
Reagovať
A paradoxne Majka neposlali do vazby koli vrazde, ale koli zmenkam. Ani Al Caponeho nezavreli za vrazdy, ale za danove uniky. Pritom tych vrazd mal na rovasi viac ako dost. Ktovie kolko ich mal na rovasi nas slovensky Al Capone. Faktom je ze obidvaja radi nosia klobuky: https://tinyurl.com/y5zxzj5k
dr_chocholusik
8.11.2019 15:50 | |
+8 -5
Reagovať
Je smutne ze tuto krajinu skoro ovladli dvaja Marianovia K. Ten mladsi marian uz ma svoju politicku stranu a druhy ju planoval zalozit tiez. Len medzitym dal ukladne zavrazdit par ludi a to sa mu stalo osudnym.
kubko32
8.11.2019 15:44 | |
+11 -3
Reagovať
Strana chce znižovať regionálne rozdiely.Nic nove len stare frazy.
luky030
+14 -4
Reagovať
Iba v tomto článku naberá posily ,nakoniec nie každá je posila ,aj tak svojim počtom najviac náplni autobus
karlajj
8.11.2019 15:43
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
dr_chocholusik
+11 -9
Kocnerovmu kamosovi? Jaj ty myslis sefredaktora Spravnych Hlav!
rjabaslaka221
8.11.2019 16:10
roggiy
8.11.2019 15:43 | |
+15 -7
Reagovať
Kto je George Soros? Prečo Slováci vždy naletia jeho lokajom? (viď. na YouTube...)
roggiy
8.11.2019 15:43 | |
+13 -5
Slováci budíček !!!
karlajj
8.11.2019 15:44
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Kamera zachytila moment výbuchu plynu v prešovskom paneláku
Kamera zachytila moment výbuchu plynu v prešovskom paneláku Aktuality.sk
Hasiči ukončili činnosť na mieste zásahu.
Foto
Hasiči ukončili svoju činnosť v Prešove: V nedeľu ich čaká jedna z najťažších úloh
K fotke napísala: Nechávam ich ísť.
Foto
Pink neprestáva prekvapovať: Chytila holiaci strojček a... Pozrite, čo má na hlave!
Slovenskí biatlonisti počas prípravy.
Mužskú biatlonovú štafetu ovládli Nóri: Slováci dieru do sveta neurobili
Hromadná streľba na zlodejov v zápche: 200 striel medzi nevinnými neostalo bez následkov
Hromadná streľba na zlodejov v zápche: 200 striel medzi nevinnými neostalo bez následkov
Spevák Harry Styles.
Foto
Harry Styles úplne nahý! Fanúšikovia dostanú k albumu poriadne pikantnú fotku
Andrej Danko
Danko sa usiluje o spoluprácu s Ruskom: Na Slovensku privíta prezidenta Tatárska
Herečka Vlastina Svátková
Krásna herečka Vlastina Svátková priznala, z čoho má depresie: Úprimné slová o strašiaku mnohých žien
Slovenky ostali poriadne prekvapené.
Obrovské faux pas na florbalovom šampionáte: Slovenkám namiesto našej hymny pustili...TO snáď nie!
ilustračné foto
SHMÚ zdvíha varovný prst: Poľadovica nás potrápi do nedele, buďte opatrní
Ambulance in traffic
V Rusku vpálilo auto do davu chodcov: Jeden zomrel, medzi zranenými sú mladí ľudia
Na snímke tréner Serede Slavče Vojneski.
Kouč Vojenski v Seredi končí: Drsná rozlúčka, prehovoril o otrasných podmienkach!
Woman stood in the dark showing half her face looking scared
Prvé rande sa zmenilo na horor: Frajerke ukázal mŕtvolu svojej starej mamy († 82)