Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 12. 11.
Svätopluk
7°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.11.2019, 14:50 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Komunikácia s Kočnerom môže zavariť aj advokátovi Parovi: Threema nenechala chladnú ani Radu prokurátorov

96 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Gobeliny
9.11.2019 12:15
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Gobeliny
8.11.2019 22:15
kalioskop
8.11.2019 19:59 | |
+8 -12
Reagovať
mne ten rozhovor s pánom Šantom na Aktualitých pripomínal niečo podobné, čo som si mohol prečítať v Pravde v päťdesiatych rokoch, najmä tá servilnosť novinára, krorý mu kládol otázky
kalioskop
8.11.2019 20:00 | |
+5 -13
vtedy sa tiež išlo cez mrtvoly, len aby sa zlikvidovali nepohodlní ľudia
kalioskop
8.11.2019 20:03 | |
+4 -11
vtedy tiež "čistili" bezpečnosť, prokurátorov aj sudcov. Robili sa veľké kádrové čistky a lumpi sa drali do popredia
Jerdna
8.11.2019 21:11 | |
+9 -4
Kaliho endoskop, ty máš tuším na tie 50-te roky slabosť.
populus
8.11.2019 21:13 | |
+3 -3
Ja mám také skúsenosti s advokátom že vedome porušil zákon spísaním zmlúv ktoré nesplňali zákonné podmienky,registroval ich na katastri, klamal na súde, choval sa arogantne vzhľadom na svoju funkciu v slovenskom zvaze... korupčníkov so zbraňami a čo???? NIČ
kalioskop
8.11.2019 19:55 | |
+4 -14
Reagovať
ta sa dalo očakávať, že budú potrebovať odstaviť a zlikvidovať aj kočnerových obhájcov. Kto ešte bude na rade? Na koho ešte spracujú threemu?
populus
8.11.2019 21:16 | |
+1 -2
Pozor aj obhajci musia dodržiavať zákony u nás to doteraz hlavne fyciovci a mečiárovci nedodržiavali ale korumpovali sudcov a prokurátorov?Pokial viem všade v svete je to trestné. Majú také práva aké nemajú mať, bez dôkazov osočovať svedka a podobné výstrednosti na súde- i mimo neho len sa na to pozrite? Pozrite sa na Danka? Fica, Kaliniaka....Jankovskú, Kočnera, Čižmára, Kováčika,Harabina... ...
Gobeliny
8.11.2019 22:11
Gobeliny
8.11.2019 19:18
Gobeliny
8.11.2019 19:22
Gobeliny
8.11.2019 17:32
Gobeliny
8.11.2019 17:37
DiveHusi
8.11.2019 17:38 | |
+7 -9
Ja som ten rozhovor čítala. Nič v ňom ani len nenaznačuje to, čo tu tvrdíš. Inak ide o skvelý rozhovor, veľmi dobre pripravení novinári.
Millas
8.11.2019 17:43 | |
+5 -7
Gobe..buď klameš alebo máš čudný spôsob spracovania textu. Ten článok je na aktuality. sk kto chce môže si ho prečítať, zaujímavé čítanie.
Gobeliny
8.11.2019 17:49
DiveHusi
8.11.2019 18:05 | |
+6 -5
Daniš nie je dobrý novinár. Som presvedčená, že na objednávku špinil na Kaliňáka, čo z neho robí "špinavú novinársku prostitútku". Stále má možnosť priznať to a ospravedlniť sa, lenže ľahšie je zakryť si pred tým oči, presviedčať samého seba, že nepochybil a pokračovať v tom. Možno má dobré postrehy, ale svoje špekulácie podsúva ako objektívnu informáciu.
DiveHusi
8.11.2019 18:11 | |
+6 -5
A čo sa týka Šantu, môj rešpekt mal už pretým, týmto rozhovorom ho len utvrdil a nielen to, ale vysoko vyzdvihol v mojich očiach aj celú prokuratúru a jej systém.
Gobeliny
8.11.2019 20:02
Fujtajbl
8.11.2019 17:09 | |
+5 -16
Reagovať
Ved je to jasne, ako Kristove oko... spojenia z Gorily Penta, liberalno pravicove vlady (Rusko a spol.), ich projekt novej liberalnej strany ktoru by platili (SAS a nasledne OLANO), obhajovanie firiem Penty (Mecom a ine) Lipsicom, priatelske mnohe schodzky Sulika, Kollara a Matovica s Kocnerom, spravodajske prepojenia Kisku a Trubana na izraelske a US spravodajske a silove zlozky...sumar: Vrazdou Kuciaka sme dosiahli milnik, ako povedal jeden z protagonistov tychto snah o prevrat - Matovic. Vladu, ktora siaha na miliardovy zisk Penty zo zdravotneho poistenia a bank treba vymenit aj za cenu obete dopisovatela internetoveho portalu
DiveHusi
8.11.2019 17:20 | |
+3 -5
Matovič, Tódová a iní mdlého ducha, čo nevedia, čo činia, hoci boli neraz upozorňovaní, nech to nečinia, sú v tejto špinavej záležitosti len nástrojom, nie strojcom.
lu.k
8.11.2019 17:09 | |
+6 -12
Reagovať
Do smrti by som si vyčítal, ak by som zapríčinil, že sa nepodarilo jeho vraždu objasniť a vyšetriť. Vyhlasil Danielko o vrazde Ernesta Valka a potom obhajoval podozrivych z vrazdy....Aby videl do spisu a mohol Todovej posuvat informacie a marit vysetrovanie....Je to ,PAN´ ten Danielko....https://www.etrend.sk/ekonomika/svedka-vrazdy-ernesta-valka-bude-na-sude-obhaj­ovat-lipsic.html
DiveHusi
8.11.2019 17:12 | |
+6 -2
Tódovej podsúvali celé časti spisu, nie informácie zo spisu! A nielen jej, ale aj Matovičovi. Som presvedčená, že polícia už vie, kto je za tým. A vie to aj ten, čo dotyčného úkoloval.
lu.k
8.11.2019 17:14 | |
+5 -8
Presne tak ako v tomto privade,Valkov kamarat Lipsic obhajuje jeho vrahov....Lipsic si pisal s objednavatelkou vrazdy Kuciaka a teraz obhajuje pozostalych....Je to ludsky Odpad Danielko jednoducho....
DiveHusi
8.11.2019 17:16 | |
+2 -2
Policajt, ktorý púšťal von celé časti spisu, už bezpečne natrel svojho úkolovača.
Millas
8.11.2019 17:48 | |
+1 -5
luk..celá komunikácia je na nete,nevyplynulo z nej žiadne podozrenie z trestného činu. Okrem toho vtedy nevedel, že bude Zsuzsova sprostredkovateľkou vraždy.
lu.k
8.11.2019 18:31 | |
+4 -3
Takze tvrdis ze obhajca Lipsica v tomto pripade kinleyt klame co je fakt....Tato dama mala uz v minulosti xy kauz a Danielko si s nou pisal co svedci nieco o jeho charaktere a slusnosti....Pisat si s nou a potom obhajovat jej udajne obete v podobe pozostalych je chore a zvratene ako aj v pripade Ernesta Valka,Lipsic je smejd,vrah a podvodnik....
lu.k
8.11.2019 16:45 | |
+9 -15
Reagovať
Takze Ovecky ani nevedeli ze si s udajnou objednavatelkou vrazdy Kuciaka dohadoval Danielko faj ku,teraz je zastupcom Kuciakovej rodiny a este ho obhajjuju:)))To nevymyslis,takto sa vymyvaju mozgy kde 100x opakovana loz sa pre nich stava pravdou....
Gobeliny
8.11.2019 16:48
Gobeliny
8.11.2019 16:49
lu.k
8.11.2019 16:51 | |
+5 -7
To je sila toto ,dam mu sem dva clanky a nevie si to ani do googla dat a place ze klamem o tupa Ovecka o tom ani nic nevie ako on....https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/foto-zsuzsova-opat-sokuje-nielen-glvac-bol-je­j-maznak-blizko-mala-mat-aj-tomuto-politikovi
lu.k
8.11.2019 16:51 | |
+4 -8
https://domov.sme.sk/c/20932593/zsuzsova-nevypisovala-len-lipsicovi-je-to-typicka-volavka-­hovori-kollar.html
lu.k
8.11.2019 16:52 | |
+3 -7
https://doma.markiza.sk/clanok/1938134-internetom-koluje-prepis-pikantnej-komunikacie-zsuz­sovej-a-lipsica
DiveHusi
8.11.2019 16:54 | |
+7 -7
Mne sa nechce veriť tomu, že by si človek v Lipšicovom postavení s ňou vypisoval pod svojou identitou, to mi skrátka nesedí.
lu.k
8.11.2019 16:56 | |
+3 -7
To je sila:)))Takze o Glvacovej komunikacii sa nepochybuje ale o Lipsicovej uz ano:))))
rjabaskala221
8.11.2019 16:59
DiveHusi
8.11.2019 17:00 | |
+6 -3
Ja som mala pochybnosti aj o Glváčovej, ale v tej komunikácii Glváč nevystupoval pod svojím menom. Lipšicova údajná komunikácia bola cez Skype, nie? Pod plným menom, je to podozrivé.
lu.k
8.11.2019 17:02 | |
+4 -6
Daj sa vysetrit kinleyt,Lipsis je zruda....Rovnako obhajuje aj udajnych vrahov Ernesta Valka s ktorym bol dobry kamarat....
sitovny41
8.11.2019 16:42 | |
+7 -2
Reagovať
...ved su kamarati,nerozdelujte ich,nech idu spolu do basy,aby im nebolo smutno....lackovi treba dvoch do mariasa,nic viac nepotrebuju,sorry ale velmi dojemny pribeh ...
sitovny41
8.11.2019 16:45 | |
+5 -2
...aj jan gobelin si pojde k nim sa pomojkat,aby boli stastni...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Koľko vynáša
Podvody z 90. rokov sa vracajú. Firmy prichádzajú o obrovské peniaze Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Ján Koleník
Sexi herec Ján Koleník oslavuje: Toto telo, že má 40?!
Do vesmíru
Do vesmíru vyslali 60 minisatelitov: Na naplnenie cieľa Elona Muska ich treba ešte stovky
Krvavý rituál
Masaker počas zábavného prestavenia: Neznámy muž pobodal troch účinkujúcich!
Srbská premiérka
Ďalšia krajina zrušila uznanie nezávislosti Kosova: Srbská premiérka je nadmieru spokojná
Žilina -
Autobus plný robotníkov vpálil v Žiline do dodávky: Cestou do šichty sa zranilo 7 ľudí
Poľsko si
Obrovská účasť na výročnom pochode nezávislosti Poľska: Akciu narušili protifašisti
Mexiko udelilo
Mexiko sa zľutovalo nad bolívijským exprezidentom: Azyl z humanitárnych dôvodov
Demonštrácie sa
Strach zo situácie v Hongkongu: Z čoho má Británia najväčšie obavy?
Ruský prezident
Putin a Merkelová mali dôležitý rozhovor: Čo je pre nich momentálne najdôležitejšie?
Americký
Trump rečnil o Bagdádího smrti aj v Deň veteránov: Vodca je mŕtvy, na rade je muž č. 3
Podpredsedníčka
Politická kríza v Bolívii: Budúca dočasná prezidentka prisľúbila, že vypíše nové voľby
Kapitán Bostonu
Nádherný moment: Chárovi tlieskali na štadióne Bostonu Bruins