Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.11.2019, 05:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Speváčka Katka Feldeková: Po očkovaní som dostala cukrovku!

Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Zápas medzi Salzburgom a Bratislava Capitals odložili.
Vedenie ligy odložilo zápas Capitals: Duel so Salzburgom má nový dátum
Nicole Scherzinger sa teda nezdá: Padne vám sánka, keď uvidíte, čo stvára na záhrade s priateľom
Nicole Scherzinger sa teda nezdá: Padne vám sánka, keď uvidíte, čo stvára na záhrade s priateľom
Prymula z funkcie odstúpiť nechce.
Rúško som nemal dve sekundy: Prymula uvažuje, že v pondelok odíde z funkcie sám
Tešia sa: Manželský pár sa už svojho druhého dieťatka nevie dočkať.
Manželia Zuzana Šebová a Michal Kubovčík žiaria šťastím: Sladké tajomstvo skrývali niekoľko mesiacov
Zdravotná situácia sa zhoršuje aj v Štrasburgu.
Počet nakazených Maďarov prekročil hranicu 40 tisíc: Na futbalovom zápase bola väčšina fanúšikov bez rúška
Podľa Boatenga je Lewandowski (na fotke) najlepším útočníkom na svete.
Najlepší útočník na svete, svetová trieda: Lewandowskeho ospevuje tímový kolega
LUXUS: Ronaldo s priateľkou ho milujú. S drahými hodinkami mu však čas v karanténe plynie rovnako ako iným.
Hodinky z ružového zlata a diamantov: Ronaldo si vie dopriať luxus, z tej ceny sa vám zatočí hlava
Muži sa pozerajú na telá svojich príbuzných
Pri škole v Kábule sa odpálil samovrah: Pri bombovom útoku zahynulo 24 ľudí
Spevácka legenda: Weiter prezradil, čo sa dialo  za múrmi nemocnice v čase, keď mu išlo o život.
Spevák Otto Weiter prehovoril o pobyte na JIS-ke a na psychiatrickej klinike: Bol som v kóme!
Zápas DAC - Slovan sa odohrá, hostia neuspeli so žiadosťou o odklad. (ilustračná foto)
Odklad sa nekoná: V Slovane zúri koronavírus, napriek tomu musia hrať
Kométa Neowise (ilustračné foto).
Milovníkov astronómie čaká ďalšie nebeské divadlo: Na oblohe opäť zažiari kométa
Predseda vlády SR Igor Matovič (OĽaNO).
515
Na Slovensku padla hranica troch tisícok prípadov: Veľké varovanie premiéra Matoviča