Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 15. 12.
Ivica
5°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.10.2019, 11:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Bičanove machinácie s domom, odkiaľ vyhnal exmanželku Editu: Neuhádnete, koho si tam nasťahoval

55 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Tininka123
21.10.2019 08:59 | |
+1 -0
Reagovať
Nedá mi nevyjadriť sa k tomuto ***kovi. Ja netvrdím, že len on je vinný za ich rozchod. Ľudia sa bežne rozchádzajú - niekedy to proste nefunguje a nie vždy sa to dá vyriešiť mierumilovne.... aaaale keď už je taký mediálne známy, tak by mu malo skôr záležať na tom aby sa to všetko vyriešilo v kľude a bez médií. Ale Bičan je obyčajný šašo, ktorý musí byť za každú cenu stredobod pozornosti a nezáleží mu tom komu tým ubližuje - a teda svojim deťom. Keby bol charakter, tak nechá svoju manželku bývať v dome aj s deťmi, kde sú zvyknuté a ide kade ľahšie - naháňať k.rvičky po celom Slovensku.
polsky.matros
19.10.2019 07:26 | |
+17 -2
Reagovať
Edita už aj ľutuje že sa dala do kopy s takým chmulom
felicitee
19.10.2019 07:06 | |
+39 -2
Reagovať
Len chrapúň vysťahuje deti a ich matku z domu na ulicu. Tvrdí ako veľmi mu záleží na deťoch a pripravil ich o tú poslednú istotu, ktorú im poskytoval ich dom odmalička.Keď opomeniem, že istotu stratili, keď od nich odišiel, potom, keď viedol vojnu s ich mamou. Teraz bývajú v jednoizbovom byte. Chrapúň je to.
AntiPolicajt
19.10.2019 07:01
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
keporkak1
18.10.2019 21:50 | |
+12 -45
Reagovať
Aké machinácie?Je to JEHO dom,môže si s ním robiť,čo chce...
kayakaya
19.10.2019 05:39 | |
+36 -4
Aky JEHO? Patri aj manzelke a dvom dceram. Ta jeho zlatokopka vychodnarska ma vacsie pravo mat dom ako jeho manzelka s detmi? Tej dom kupil a manzelke a detom dom zobral. Je to z***..
felicitee
19.10.2019 07:10 | |
+11 -3
kay... Tvoje IQ ti povedalo, že západniarky sú perfektné ženy,ktoré mužov nepodvádzajú, nerozvádzajú sa, nerozbíjajú manželstvo? Inak, na "rozbitie" vzťahu musia byť dvaja...teda aj západniar Bičan pri tom bol-či?
popradskymato
18.10.2019 18:33
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
renton1982
18.10.2019 17:12 | |
+25 -56
Reagovať
By ma zaujímalo čo vám bulvárne šľapky ten Bičan urobil... jeho osierate a bývalku ľutujete... čo vy ku rva viete aké je celé pozadie, ktoré vyústilo k rozvodu? Sa prestaňte srať iným do súkromia .. kkt je vás potom kto ako žije... a keď vás niekto pošle do *** ako naposledy Ráž tak potom ziapete čo si to len dovolil
kayakaya
19.10.2019 05:42 | |
+32 -6
Asi si si nevsimol ze vychodnarska akoze studentka ma bez zasluh vsetko a zenu s detmi vyhodi na ulicu.
felicitee
19.10.2019 07:14 | |
+16 -3
kay ...asi si sin evšimol,že on mal manželku a deti..on sa rozhodol, že ich opustí--on ich vysťahoval a nasťahoval si tam syna z prvého manželstva...On je tretikrát ženatý. On zradil aj prvú ženu.
35_muz
18.10.2019 16:55 | |
+86 -13
Reagovať
Ja Bičanovi dávam už bojkot, nesledujem jeho relácie,. Ak by tak robili naozaj viacerí a zdôvodnili to jeho bojkotom, čoskoro by tento chumaj stratil svoju dočasnú slávu. Aj tak som sa vždy divil súťažiacim, že si nechali od neho tie primitívne poznámky čo na nich mal. Nie za jednu by si zaslúžil po papuli rovno pred kamerou ...
poluciana
19.10.2019 05:04 | |
+6 -9
Tak choď do suťaže a daj mu ty jednu. Ahá tu je lahko písať ale spraviť to naozaj už by bylo naşráno
kayakaya
19.10.2019 05:44 | |
+20 -2
... A potom uvidime ci jeho mlada vychodnarska zlatokopka bude mat este o neho zaujem...
felicitee
19.10.2019 07:17 | |
+6 -8
kay, si úbohý s tými útokmi na východniarov.Určite si dostal od niekoľkých kopačky. A teraz si zakomplexovaný.
xBEATAx
18.10.2019 16:54 | |
+74 -7
Reagovať
neviem co je medzi tymito dvoma a popravde ma to ani netrapi. mozno ma pravdu ona mozno on. ale musim uznat ze on ako clovek je neskutocne nesympaticky, ako moderator uskriekany otravny otrasny. to je ten typ cloveka ze ked ho vidim v telke tak radsej prestanem pozerat
poluciana
19.10.2019 05:06 | |
+5 -14
Tak ťa to netrapi až musiš komentovať. Tak ho nepozeraj a prepni si na farmu
Odzemok
18.10.2019 16:45 | |
+17 -84
Reagovať
Ta Edita je len jedna leniva vos --co zila z bicanovych penazi...!!-Co si myslela --ved on musi zabezpecit svojho syna a nie ju..!!-Ona ked je taka velka lektorka --tak nech si na seba a dom zarobi.......
kayakaya
19.10.2019 05:47 | |
+35 -3
Ty ***.. Ake jeho peniaze? Hadam ked on zarabal, ona sa mu starala o dcery a dom a vytvarala mu zazemie. Mohol byt on na materskej a zarabala by ona.. Vraj sa musi postarat o syna? A dcery maju byvvat na ulici?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Protest proti brexitu. V pozadí európske a škótske vlajky.
Rozpadá sa Británia? Škóti sa chcú odtrhnúť, Londýn im to nedovolí Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Na sníme Olympijský štadión v Tokiu.
Foto
V Tokiu otvorili olympijský štadión za viac ako miliardu: Sofistikovaná technika ochráni aj pred horúčavami
Rokom 2019 hýbali historické udalosti aj tragédie.
Foto
Bilancia roka 2019 trochu inak! Pozrite, čo vyhľadávali Slováci na Googli najviac
Americký prezident Donald Trump
Stiahnu USA tisíce vojakov z Afganistanu? Indície, ktoré tomu nasvedčujú
Súd sa opäť bude zaoberať vraždou Kuciaka († 27) a Kušnírovej († 27).
Súd sa vo štvrtok vráti k prípadu vraždy Jána Kuciaka († 27): Aký trest hrozí obvineným?
Miloš Říha sa reakcii fanúšikov poriadne potešil.
Čechom pustili v Rusku nesprávnu hymnu: Reakcia fanúšikov vás chytí za srdce
Petra Vlhová.
Foto
Konečne s víťazným úsmevom: Vlhovej slová po triumfe hovoria za všetko
Grécky premiér Kyriakos Mitsotakis.
Súrna výzva gréckeho premiéra štátom EÚ: Situácia v utečeneckých táboroch je neúnosná
V relácii O päť minút 12 disutovali Richard Sulík a Andrej Danko.
Ostrá slovná prestrelka medzi Dankom a Sulíkom: Šéf SaS to vo finále vygradoval!
Petra Vlhová.
Foto 2954
Fantastický triumf Vlhovej: Peťa nedala v paralelnom slalome súperkám žiadnu šancu!
Predseda SNS Andrej Danko.
Danko po takmer dvoch rokoch od vraždy Kuciaka († 27) prelomil mlčanie: Naliehavá žiadosť na vtedajšieho premiéra Fica
Švédska klimatická aktivistka Greta Thunbergová.
Aktivistka Greta má počas cestovania problémy: Natrafila na preplnené vlaky
Hamšík, Mak a ich deti si užívajú dovolenku.
Reprezentanti si odbehli do tepla: Hamšík s Makom si užívajú exotiku a zábavu