Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 7. 12.
Ambróz
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.10.2019, 06:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Začal    boj o   miliardové dedičstvo: Dva týždne po smrti Gotta († 80) sa prejavila pravá povaha zaťa

56 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
hausbau
19.10.2019 12:00 | |
+1 -0
Reagovať
A ma pravdu--s tolkych milionov?????nech im to ,len vynde---
RYBY8
17.10.2019 19:40 | |
+7 -3
Reagovať
Pi* ujete, Ivanu podaktorí ohovárate , ale pravda je taká, že desaťtisíce z Vás, možno státisice sú po pár rokoch manželstva rozvedení, niektorí aj po roku, dvoch a niektrori aj po pol .Tak držte zobák každý jeden , keby si nerozumeli, tak 20 dlhých rokov by spolu nevydržali.
alibaded
17.10.2019 18:59 | |
+1 -4
Reagovať
no rád by som vedel, za čo tie tantiémy bude dostávať po smrti jeho rodina?
stastna-mamicka
17.10.2019 13:26 | |
+5 -4
Reagovať
keby aj mne niečo darovali, aspon taku maličkosť :-( :-(
2008.2008
17.10.2019 13:12 | |
+13 -16
Reagovať
to by som sa naozaj nato kukol keby Gott je elektrikar.Ci by teda terajsia pani Gottova sa tak aj volala ked uz kazdy sa z nej ide rozlozit a nepovie jej inak ako Ivanka...Falos nad falos uplne vsade.Dominika je jeho krv,tu by mal aj keby je smetiarom ale o Ivane mozme pochybovat vsetci...Ale tak,berie sa to ako normalnost zobrat si za zenu niekoho,kto je o dve generacie mladsi a nazyvat to laskou..
Mega76
17.10.2019 12:59 | |
+8 -2
Reagovať
Aspon mate zasa o čom písať :)
Taminocka
17.10.2019 12:53 | |
+31 -11
Reagovať
Ostáva mi rozum stáť! Tak ona dostane 100000 eur a nemá ani na letenku, aby išla otcovi na pohreb???Do takej bezodnej diery by som nedala ani mäkké "f"...Dúfam, že Gott všetko za života dobre ošetril, aby to bolo nenapadnuteľné...Držím palce Ivane, aby to ustála.Je neskutočné, koľko Gott do Dominiky vrazil peňazí a ona pomaly živorí. Prečo? pre chlast myslím, preto, lebo len zrejme po celý život čakala, že otec ju bude stále podporovať.Každý má byť zodpovedný za svoj život, mala by sa konečne spamätať! Toho "slávneho fínskeho speváka" kopnúť do lenivej (_!_)i a žiť. Ozaj si mohla na krk zavesiť niekoho iného, nie toto indivíduum. Žeby to bolo tak, "aká išla, takého našla"???
2008.2008
17.10.2019 12:52 | |
+23 -3
Reagovať
su dedicstva,ktore su nenapadnutelne..ved o tom aj dedicstvo je,ze sa neda napadnut a Gott mal urcite tych najlepsich pravnikov,ktori sa o to postarali tak,ze ani ozonova diera to nezmeni...
2008.2008
17.10.2019 12:39 | |
+50 -1
Reagovať
ta dcera Lucia je tak skromna dusa...Na nu moze byt Gott,teda mohol byt,najpysnejsi.Zije si svoj zivot a vobec nepocut o nej...Ani sa nestazuje ani sa nevyjadruje a tak to ma byt.Ma svoj zivot a nech je akykolvek tak je bez skandalov a zbytocnych vylevov do tmy..Posobi na mna ako maximalne vyrovnana bytost,ktora je spokojna a nenahana sa za peniazmi ani senzaciami a ani po Bohdalovej prednese nepovedala nato slovko barz aj mala pravo byt dotknuta..Zatial co sa tyka charakteru ludi okolo Gotta sa mi ona zda byt hotovym anjelom..Na pohlad sa zda,ze to ma v hlave v poriadku a verim,ze je to tak aj v skutocnosti..
pavol500
17.10.2019 12:02 | |
+7 -10
Reagovať
Už sa prejavuje ta naklonosť k Gottovi ale uplne inač ako smutkom že odišiel.Teraz vystrkuju rožky Tí nenažratí ktorí na verejnosťi pretlačali smútok a pochvalne slova na adresu p.Gotta ale s radosťou prijali spravu že budu dediť velky balík peňazí,.Je to jedna nenažrana banda ktora ma Gotta v prdeli ich zaujíma jedine jeho kapital.Tak čo Vy pokrytci,ospevovači smutku a popritom ta cela rodina a niektorí blízky len čakali kedy sa pominie.Je to obraz terajšej doby a bude to stale horšie a horšie,ked tu možnosť ziskať kapital dostavaju takí ludia a žial je medzi nimi aj p.Gott,ktorí celý život nemyslely na nič len ako sa dostať k majetkom,Viď p. Gott rok 1967....
2008.2008
17.10.2019 12:48 | |
+18 -6
mne tak najskor pripada Ivana,nemozem si pomoct...mohla ho mat rada do smrti,o tom nepochybujem ale prvotne to pre nu bola laska z rozumu..Gott si mohol vziat neaku fajn elegantnu zenu so zazemim u ktorej by bol na istom ,ze nie je pri nom kvoli peniazom...Aj by mu to svadcalo so zenou,ktora by od neho bola mladsia nie o 45 rokov ale o 20 trebarz..Byt pre vlastne deti dedkom ci dokonca pradedkom nebol dobry napad.Treba sa zobudit skorej na zalozenie rodiny u kazdeho z nas...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Výbuch v prešovskom peneláku
Požiar po výbuchu v prešovskej bytovke už zlikvidovali Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Prvý druh auta, na ktorom sa dá jazdiť aj lietať: Očakávať ho môžete už v roku 2021
Prvý druh auta, na ktorom sa dá jazdiť aj lietať: Očakávať ho môžete už v roku 2021
Pochod čertov premenil Piešťany na strašidelné miesto.
V Piešťanoch obmedzí pochod čertov dopravu: Ktoré ulice budú uzatvorené?
(ilustračné foto).
Mladá Indka, ktorú zapálili cestou na pojednávanie, zomrela: Súd mal rozhodnúť v prípade jej znásilnenia
Ester Ledecká sa teší z víťazstva.
Ester Ledecká opäť prekvapila celý svet: Senzačne vyhrala zjazd a jednoznačne zdolala aj Shiffrinovú
Silvia Hrebeňárová (vpravo) sa druhýkrát narodila.
Silvia bola vo vybuchnutom dome, opísala chvíle hrôzy: Suseda mi asi uhorela
RTVS plánuje spustiť nový kanál ešte pred Vianocami.
Tretí kanál RTVS za 2 milióny €: Rezník predstavil novinky, na obraz vracia známe hlásateľky
Tomáš Tatar (uprostred) sa raduje so spoluhráčmi.
Tatar si pripísal ďalší bod, Washington s Pánikom je na čele celej NHL
Prípravy pred začiatkom zápasu DAC Dunajská
Polícia upozorňuje na opatrenia pred futbalovým zápasom v Bratislave: Situáciu budú monitorovať
Hasenie bytovky v Prešove.
Hasiči zlikvidovali požiar po výbuchu v bytovke: Zasahovali celú noc
Telo zavraždenej ženy († 64) našli v jarku v chatárskej oblasti.
Polícia objasnila prípad zavraždenej ženy († 64) v Pezinku: Petrovi hrozí za jej dobodanie doživotie
Základy hradu odkrývajú archeológovia.
Foto
Do 90-tych rokov netušili, že existuje: Na Zemplíne odkrývajú tajný hrad! Takto vyzeral
Országh sa chce ako mladý  tréner stále zdokonaľovať.
Vyskúšal si atmosféru NHL: Országh bol na stáži u trénera vtipkára!