Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 13. 12.
Lucia
1°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.10.2019, 16:15 | Správy | Servis | Lifestyle

Diskusia: Separovanie sa oplatí čoraz viac: Koľko si priplatíme za odpad?

24 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
robimeCOpocuvame
21.10.2019 16:50 | |
+1 -0
Reagovať
Ludia budu odpad nosit na cierne sklady alebo spalovat, tento stat ekologia jednoducho nezaujima.
robimeCOpocuvame
21.10.2019 16:44 | |
+0 -0
Reagovať
Zas sa budu znasobovat platy a majetky majitelov firiem ako Marius Pedersen, OLO a podobne, nieje dovod na zvysovanie ceny.
drsdino
16.10.2019 05:44 | |
+2 -1
Reagovať
to budu lesy plne bordelu
nova-sutaz
15.10.2019 18:42 | |
+13 -1
Reagovať
u nas sa triedilo vsetko v nasej rodine ale iny nie a preto idu poplatky 2 krat hore takze serieme aj my na to kedze nas nie motivuju ale dometivuju!!!
ondro.ondrovic
16.10.2019 12:46
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Kritik
15.10.2019 18:35
jojano1
15.10.2019 18:12 | |
+11 -0
Reagovať
som rad za tento clanok. snazim sa / aj iny/ separovat odpad ale cuduj sa OLO jednoducho neodvaza separovany odpad. a to je uz treti tyzden. dovolat sa kompetentnym nula. ale zato na stranke OLO figuruje sukromna firma ked som sa spytal preco to nefunguje tak som dostal odpoved " ti K O *** ja som sukromna firma a mna s tym nezatazuj." to fakt platime sukromne firmy aby sa takto spravali? to ze olo uz treti tyzden neodvaza plastovy odpad to nam jaksi OLO nevysvetlilo. stojiska plne plastoveho odpadu a olo caka kedy to budu ludia davat do komunalneho odpadu a OLO zvysi poplatky lebo treba triedit. ale odvazat triedeny odpat to netreba. ze pani z OLO. ale zvysovat poplatky..to ano....som zvedavy kedy ten plast odvezu...asi az potom ked zdvihnu ceny...takze dovtedy plastovy odpad davajme na ulicu a chvalme sa ako dodrzujeme planetu bez odpadu....a aby vedel p. primator jedna sa o belinskeho ulicu pri danovom urade a hlavne ze pracovnici danoveho uradu parkuju na sidlisku a domaci cez den nemaju kde zaparkovat...........
robimeCOpocuvame
21.10.2019 16:47 | |
+0 -0
V tomto prehnitom, skorumpovanom, rozkradnutom state vladne pekna anarchia, tu sa len hraju na demokraciu, poriadok a spravodlivost, inak co sa tyka toho parkovania treba pouzit kluc na tie ich auta, nech chodia do roboty MHD bastardi z danoveho.
Millas
15.10.2019 17:58 | |
+6 -0
Reagovať
Zas len poplatky. Štát by mal radšej dať nulovú daň na odpad zhodnocujúce technológie a tiež nejaké dotácie.
ondro.ondrovic
15.10.2019 17:28
Loxxoceles
15.10.2019 17:45 | |
+8 -0
No a na rodinných domoch ak sa bude platit podla toho kolko smeti odvezu, tak ich ludia budu sypat do potoka, rieky a lesa aby ušetrili....a tak sa bude na SK triedit akurat tak, či do potoka, rieka, alebo do lesa....😕☹🙁
Millas
15.10.2019 17:50 | |
+6 -1
Tu nejde o cenu, ale o to, že vznikajú nerecyklovateľné skládky, úplne zbytočne. Neviem ako to je teraz, ale v školách by sa mala vyučovať ekológia aspoň od druhého stupňa ZŠ.Ja som sa ju učil na strednej škole.
Dobre.uz.boIo
15.10.2019 17:10
Anonymný nick
15.10.2019 18:33 | |
+3 -2
Všetky plastové fľaše nebudú vratné! Rátam s fľašami od vody, piva, džúsov, ale tie drobné plasty sa zálohovať nebudú.
Dobre.uz.boIo
15.10.2019 17:08
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Martin Daňo.
Martina Daňa a Rudolfa Vaského zadržala NAKA Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Po zastrelení dospelých jedincov je šanca na prežitie vlčích mláďat je veľmi malá. Títo chlpáči sú z Roháčov.
Lov zastavili, až keď zabili 35 vlkov: Zo svorky v Chočských vrchoch, zostali len mláďatá, smutné slová odborníčky
Silas Wamangituka (vpravo) potom, ako prestúpil do VfB Stuttgart.
Zmenil si identitu? V Nemecku riešia bizarný prípad mladého futbalistu
Herečka Romana Dang Van
Herečka Romana Dang Van z nového jojkárskeho seriálu: Prečo má zo slovenských kostolov hrôzu
Na snímke železničný vozeň českej dopravnej spoločnosti RegioJet stojí  na nástupišti na Bratislava hl. stanica.
Dobré správy: Od nedele začne na vyťaženej železničnej trase premávať RegioJet
(ilustračné foto)
Francúzsko bičuje prudký vietor s rýchlosťou až 143 km/h: Bez elektriny ostalo 220 000 domácností
Zranený brankár Tucker Tynan sa z ľadu nedokázal postaviť.
Krvavá dráma v zámorí! Brankára zasiahla korčuľa, bojoval o život
Heroín príchadza z Afganistanu a cez Slovensko pokračuje ďalej do Európy.
Polícia rozbila gang obchodníkov s drogami pôsobiaci na štyroch kontinentoch: V Česku obvinili 58 osôb
Manželia Nejedlí sú nerozlučnou dvojicou.
Nejedlá po prevelení manžela na lukratívny flek v Česku: Koniec v Markíze a sťahovanie do Prahy?
Elektrikári mali plné ruky práce.
Nepriaznivé počasie narobilo problémy v Banskobystrickom kraji: Bez prúdu je vyše 10-tisíc odberných miest
Na snímke slovenská biatlonistka Paulína Fialková.
Skvelý výkon Fialkovej v Hochfilzene: Od bronzu ju delili štyri sekundy!
(ilustračné foto).
865
Na Slovensko sa dostávajú nebezpečné nemecké potraviny: Otrasný prípad s plesnivým mäsom
Martin Škrtel (vľavo) z Basaksehiru si zahrá šestnásťfinále.
Skromné zastúpenie Slovákov: V šestnásťfinále iba dvaja naši futbalisti