Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 14. 12.
Branislava, Bronislava
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.10.2019, 09:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Mrazivý pohľad na výletnú loď: Cestujúci počas plavby úzkym prieplavom mali strach o vlastné životy

12 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Pokino7
16.10.2019 10:56 | |
+4 -0
Reagovať
novy cas bol pritom. panika a stres. kazdy sa bal o svoj zivot :D to je tak ked neni o com pisat. ci prestavka medzi dalsim clankom o gothovi?
slecnadashwoodova
14.10.2019 18:20 | |
+9 -3
Reagovať
aj vas zamrazilo? 😂😂😂 blbci, ziadnu lod a uz vobec nie pasaziera by do prieplavu nepustili, pokial by bola sirsia nez je dovolene
ondro.ondrovic
14.10.2019 13:59
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
talking68
15.10.2019 11:32 | |
+8 -0
Dilino hovorí ti niečo výškový rozdiel vodných hladín? A odliv a príliv? Keby tam neboli tie plavebné komory a brány, tiekla by tadiaľ rieka morskej vody takým prúdom, že by tadiaľ žiadna loď nepreplávala
Hjurem
14.10.2019 11:44 | |
+6 -11
Reagovať
Zažila som plavbu výletnou loďou. Mali sme zaplatených 8 noci. Zvládla som 4 s vypätím síl. Hned potom sme uz ostali v najbližšom prístavnom meste. Odchod domov letecky. Nikdy viac. Clovek si myslí aký je dobrodruh, az jedného dna príde na to, ze nie je. Od prvej chvíle som nemyslela na nic ine len na to kedy sa potopíme a nevedela som sa toho zbaviť. No strašne. Všade som chodila s mojím nafukovacím plávacím kolesom.
qwerty3231
14.10.2019 09:51 | |
+17 -2
Reagovať
Keby ste si to aspoň poriadne naštudovali pisálkovia. Korintský prieplav má v najužšom bode 21,3 metra takže tu je prvý problém, a ten druhý je, že sú cez neho povolené plavby iba lodiam s max šírkou 17,6m. Takže niečo tu nesedí. A súhlas s Nikol skôr to vyzerá ako pekná počítačová animácia.
Feroo338-1
14.10.2019 09:50
RICHARD_23
14.10.2019 10:20 | |
+2 -9
Pohon otocnymi skrutkami????? LoL
Feroo338-1
14.10.2019 10:40
Feroo338-1
14.10.2019 10:58
Nikol15219982
14.10.2019 09:39 | |
+11 -5
Reagovať
No mne to video prišlo ako počítačová simulácia a nie ako reálne video.
sammybull
14.10.2019 09:36 | |
+13 -0
Reagovať
youtube videa stahujete......NC
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
<p>Starosta Londýna Boris Johnson priznal: Pomýlili si ma s Donaldom Trumpom.</p>
Týždeň vo svetovej ekonomike: Kráľmi týždňa sú Boris a Donald Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Od šimpanzov sme sa vraj naučili tancovať: Kroky dobre poznáte, v tomto prevedení je to však úplne o inom
Od šimpanzov sme sa vraj naučili tancovať: Kroky dobre poznáte, v tomto prevedení je to však úplne o inom
Nadjazd vedie ponad obchvat Bánoviec nad Bebravou.
Diaľničiari sa sporia s obcou Dolné Naštice: Most z poľa do poľa za 100 000 € nikto nechce
KĽDR oznámila, že ide o kľúčový test (ilustračné foto).
Jadrové zastrašovanie neutícha: KĽDR oznámila kľúčový test rakiet dlhého doletu
Markizáčka má k vareniu a pečeniu veľmi blízko.
Foto
Celebritné kuchyne už rozvoniavajú: Vianočné prípravy zahájené
Tréner Craig Ramsay (v strede) na striedačke so svojimi hráčmi
Obranca Štajnoch si sype popol na hlavu: Mali sme na Nórov vybehnúť my, nie naopak!
Peter Kvalík, hovorca prešovských hasičov
V prípade tragického výbuchu bytovky v Prešove obvinili troch robotníkov, odborníci prehovorili: Všetko má byť inak!
Na Bazári chalaňov kúpite aj veci od celebrít: Kristína Tormová priniesla čosi unikátne
Na Bazári chalaňov kúpite aj veci od celebrít: Kristína Tormová priniesla čosi unikátne
Dôjde zároveň k zmene trás všetkých električkových liniek.
Chvíľa, na ktorú Bratislavčania čakali: Električky začnú premávať po zmodernizovanej trati v Karlovej Vsi
CD 3 - Branislav Deák
Už v pondelok tretie CD s príbehmi O medovníkovej chalúpke a Tri prasiatka: 5 rozprávkových rekordov
Pre Schindlerovú sú prioritou jej milované deti a hudba
Speváčka Martina Schindlerová po búrlivom manželstve a následnom rozvode: Strach z nového vzťahu?!
1999 - školák Peťko (8)
Foto
Dodávka počkala na Petra v požiarnej zbrojnici presne 20 rokov: Keď to uvidíte, neprestanete sa usmievať
V decembri 2008 sa kapitán Bostonu  jedinýkrát pustil do bitky  s krajanom, keď si vybral seberovného  Borisa Valábika
Foto
Päsťami hecujem mužstvo: Pozrite sa na pamätné Chárove bitky!