Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 5. 12.
Oto
0°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.10.2019, 16:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Muž († 51) zjedol maličký kúsok horúcej fašírky: Desivá smrť v náručí priateľa

42 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
drsdino
16.10.2019 05:54 | |
+2 -2
Reagovať
v tom anglicku je to samí b u. ze. ra. nt
20000hrmenych
15.10.2019 22:00
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
hausbau
15.10.2019 20:52 | |
+3 -0
Reagovať
moc horuce by sa nemalo jest---no je sa--ja som raz tak polievku jedol,kde bolo moc feferoniek---bola horuca a mna skoro zadusilo--tak som lapal po dychu--
LUCCA100
15.10.2019 19:52 | |
+20 -4
Reagovať
Nechápem, ako môžete byť podaktorí takíto skazení a smiať sa mŕtvemu, ktorý evidentne dosť kruto umieral. A to je jedno, či bol teplý. Keby bol mladý, starý, muž, žena dokonca dieťa, vy by ste sa mu smiali a tešili sa z jeho utrpenia. Viac ma šokujú vaše príspevky v diskusii, ako samotný článok. 😞
LEOPARD111
15.10.2019 19:55 | |
+3 -12
to sa necuduj su to fasisti a ficisti
ajajha
15.10.2019 22:39 | |
+1 -8
LUCCA100;To , že niekoho nechápeš je jeho chyba? Asi tvoja! Nie!?
LUCCA100
15.10.2019 23:38 | |
+6 -0
ajajha nieee, nie je to jeho chyba. Len má nasraté v hlave... Hmmm... Asi, ako ty 😘
kobra4
15.10.2019 19:21
SamoSamuel
15.10.2019 18:50
stalinovsyn
15.10.2019 17:33 | |
+17 -15
Reagovať
Kto ešte verí tým skorumpovaným mediálnym Meistrimovým klamárskym Krysám ?? Len úchylácky *** , alebo zbastardený Serešovská pedofilný Bu.zer.ant !! Článok pre primitívne zbastardené Tupé Čaputovce !!!
LEOPARD111
15.10.2019 17:39 | |
+10 -16
clanok jak usity pre teba rusoprd
MaleviL83
15.10.2019 17:16 | |
+20 -2
Reagovať
To je zas čo,za prípad. Bez ohľadu na jeho orientáciu, prejdeme k meritu veci. To si musel kus toho horúceho masa nešťastne nejak hodiť z ruky,priamo do hrtana. Ak sa dotkneš jazykom alebo "podnebím " hentakého tak to inštinktívne vypľuaeš. Ak by to jedol príborom zase si ohorí ústa. Ktovie či tam nebolo kúsok kostičky čo mu rrozpárala sliznicu a tým pádom vysoká teplota okolia spálila jemné okolie ranky. Kúúrna,to musela byť bolesť jak .... aby si si aj pri jedení dával bacha jak mamelúch byť obozretný. Vrr
LEOPARD111
15.10.2019 17:38 | |
+2 -14
mas pravdu , orientacia s tym absolutne nic nema , to len harabinov brat jasterec ma z bukvic komplexy lebo su to slušni chlapci co sa denne kupu , pekne vonaju a su galantni k zenam na rozdiel od jasterca , ktory fuka nos do paplonu a nechty na nohach ma jak horolezci istiace karabiny na mont everest .
Dobre.uz.boIo
15.10.2019 17:14
Dobre.uz.boIo
15.10.2019 17:11
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Na rovinu Gordulic
NA ROVINU s komikom Gorduličom: Kočner ma prinútil šifrovať, mám aj Threemu Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Kamila Magálová a Karel Gott v rozprávke Keď draka bolí hlava.
Česi ostali po zhliadnutí rozprávky s Gottom sklamaní: Kritika kvôli slovenčine!
Crying girl in kindergarten
Veľmi smutné priznanie Slovenky, ktorá pracuje v škôlke: Bojím sa, čo za generáciu vyrastie
Na štadióne vo Fukušime sa má hrať bejzbal a softbal.
Problémy organizátorov OH 2020: Pri štadióne namerali silnú radiáciu
Speváčka Rita Ora
Foto
Rita Ora a syn svetoznámeho herca tvoria pár: Zbalila zajačika
Líder kandidátky Demokratickej strany (DS) Jozef Rajtár (vpravo) a člen predsedníctva DS Ľubomír Galko
Poslanec Rajtár čelí trestnému oznámeniu: Zvažuje, že požiada políciu o zabezpečenie ochrany svojej rodiny
Cargo ship  entering the harbor
Grécky ropný tanker prepadli piráti: Uniesli 19 členov posádky
Prezidentka Čaputová na summite NATO v Londýne
Začala konať: Prezidentka napadla predĺženie moratória na prieskumy na Ústavnom súde
V poľskom meste Szczyrk došlo k výbuchu, po ktorom sa zrútila trojpodlažná budova.
Smutná bilancia po výbuchu plynu v Poľsku: Z trosiek vytiahli 4 mŕtve deti a 4 dospelých
Otec Marek (30)
Foto
V rodine monštra, ktoré dokopalo 4-ročného Maťka, bola kontrola 11-krát: Prečo nezabránili nešťastiu?!
Poslanec NR SR za stranu SMER-SD Robert Fico.
Aktualizované
Expremiér lieta v problémoch: NAKA obvinila Roberta Fica
Zamilovaný hokejista žil s manželkou pestrým nočným životom. Nečudo, že potom na ľade nestíhal...
Foto
Ruský hokejista Nikita Ščerbak rýchlo skončil v Omsku: Vyhadzov kvôli sexi manželke!
Herec Sväťo Malachovský (45) a jeho partnerka Petra Molnárová (31) sa od 30. júla tešia zo syna Tima.
Foto
Sväťo Malachovský a manželka Petra: Kríza?! Herečka sa o dve deti stará sama