Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 17. 11.
Klaudia
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.10.2019, 14:20 | TOP Čas

Diskusia: Tiež ste niekedy úplne mimo? TOP 11 príbehov Sloveniek, ktoré vám zlepšia deň

16 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
all_just_fake
11.10.2019 18:11 | |
+1 -0
Reagovať
Pri stemplovaní v práci, stós papierov predo mnou, tak clovek jednou rukou listuje papiere, raz zacas nasliní spicky prstov ked to uz moc smýka, a druhou rukou cape peciatky, no tak som halt prilozil k ústam nakoniec nesprávnu ruku. Výsledok sa fakt dal vidiet. Dlhsiu dobu. ;)
Feroo338-1
11.10.2019 09:56 | |
+0 -0
Reagovať
Nuz to je tak, ked mnohe zeny si myslia, ze sucasne dokazu "robit" viacero veci naraz. :) Lepsie je venovat sa len jedinej cinnosti, a plne sa na nu sustredit, nez nieco popliest.
Pista_Hufnagel
11.10.2019 06:17 | |
+1 -2
Reagovať
Ja som raz tak hladal v kuchyni skridlu na hrnec. Otcim sa ma pyta ze ktoru, tak som mu ukazal ze tuto.
juribald
11.10.2019 00:40 | |
+1 -0
Reagovať
minulý týždeň, keď pri tom vetrisku vypadávala elektrina, chcel som si v MW zohriať obed - samozrejme nešla elektrina, keď som vyskúšal lampu v zástrčke v druhej miestnosti, tak svietila, aj keď slabo. Natiahol som predlžovačku k MW zapnem, MW hučí, točí ale nič nezohriala. Tak som vyskúšal ďalšiu zástrčku a nič atď. A po 3/4 hodine som uznal, že tá elektrina naozaj nejde a hladný som frčal do reštiky...
marcela242
10.10.2019 17:15 | |
+13 -1
Reagovať
Mne sa podarilo hodiť špinavé prádlo miesto do koša na prádlo do smetného koša.
ondrej581
10.10.2019 16:51 | |
+14 -4
Reagovať
to je tá robota na tri zmeny..
Metelescu-Blescu
10.10.2019 15:09 | |
+14 -3
Reagovať
to je bezna choroba. jej odborny nazov je HOSIP. HOuno SI Pamatam.
sinkanzen
10.10.2019 14:55 | |
+23 -4
Reagovať
Čo hľadáš stále ? Neviem , kde som si dal čiapku. Ktorú čiapku ? Tu šedú , čo nosim. Máš ju na hlave. To sa mi stalo predvčerom. Môj kolega na mňa hľadel s udivom.
zvedavy32
10.10.2019 14:45 | |
+40 -3
Reagovať
vďaka, fakt som sa zasmial.... Mne sa stalo, ešte ako slobodnému chalanovi, že som v jeseni, keď ešte býva ráno tma prispal do roboty, rýchlo som na seba nahádzal oblečenie a upaľoval do práce...Až v práci som zistil, že mám matkine nohavice (boli veľmi podobnej farby)...ráno to ešte šlo, no poobede som musel ísť z práce v požičaných monterkách, lebo ja mám 185 a matka 160 cm...(ale v páse mi sedeli ako uliate, čo by som nemohol povedať teraz)
anavika
10.10.2019 14:55 | |
+59 -4
Moj chlap si vzal pod koselu zasa moje tielko na ranienka s cipkou,ked sa doma vyzliekol vykotilo ma od smiechu
35_muz
10.10.2019 14:37 | |
+8 -26
Reagovať
Čo je na tom smiešne ? To by musel byť človek škodoradostný ...
anavika
10.10.2019 14:41 | |
+25 -8
Ty si mimo ani sa ti nic nestalo
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Hraničné závory na Cyklomoste slobody, ktoré majú pripomenúť železnú oponu pred 30-timi rokmi
Prieskum: Čo ľuďom chýba zo socializmu a čo by im chýbalo zo súčasnosti Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Peter Weiss: S výkonnou politikou skončil, dnes je už dvojnásobným veľvyslancom.
Bývalý komunista a dnes veľvyslanec Peter Weiss: Za Jakeša a Biľaka som sa hanbil!
Pápež pozval 1500 chudobných ľudí na obed.
Pápež František nešetril kritikou: Chamtivosť niekoľkých zhoršuje chudobu iných
Adam Lapšanský premieňa nájazd.
Aj na slovenských klziskách uvidíte parádičky ako z NHL: Útočník Trenčína vymyslel gól mesiaca
Khloe Kardashian (34)
Foto
Tentoraz úplne prestrelila! Keď uvidíte Kardashianku pred a po, budete sa chytať za hlavu
Martin Dúbravka chytá strelu súpera.
Dúbravka patril k najlepším hráčom zápasu: Na obancov nemal problém aj zakričať
Na následky vážnej dopravnej nehody zomrel 35-ročný vodič.
Foto
Nehoda v Michalovciach, z ktorej mrazí: Vodiča († 35) vymrštilo von z auta, zraneniam podľahol
Jadran je pre Slovákov najobľúbenejšia destinácia.
Odvážny projekt poteší mnohých dovolenkárov: Slovenskou cestou chcú spojiť Jadran s Baltským morom
Po zrážke s autom zahynul v sobotu večer 59-ročný chodec.
Foto
Tragická smrť chodca († 59) pri Trebišove: Po obchvate sa prechádzal bez reflexných prvkov
Pád Hudsona vyzeral strašidelne.
Je zázrak, že sa nikomu nič vážne nestalo: Pretekára prešla jeho vlastná motorka
(ilustračné foto)
Sme na chvoste: V rámci krajín EÚ máme jednu z najnižších minimálnych miezd
Jurčo
Jurčo si pýta pozvánku do NHL: Slovák strelil dva góly a rozhodol o víťazstve
Princ Charles s manželkou Camillou prišli na návštevu Nového Zélandu.
Foto
Princ Charles s manželkou Camillou prileteli do Nového Zélandu: Ide o vzácnu návštevu