Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 11. 12.
Hilda
0°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.10.2019, 06:30 | Prominenti | Karel Gott († 80)

Diskusia: Posledná rozlúčka s Gottom († 80): Fanúšikovia sa búria! To, čo urobila známa herečka, nemá obdobu

176 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ceylon1
13.10.2019 01:04 | |
+0 -6
Reagovať
To sa vážne v celom bývalom Česko-Slovensku nenájde nikto, komu by vadilo, že Karel Gott bol režimista, ktorý v roku 1977 odsúdil Chartu, lebo chcel v pokoji budovať socializmus???
Ancidiabol
12.10.2019 08:00 | |
+6 -2
Reagovať
Ešče som nevidel tolko sviečok po kope je to parada mne naložia taborak na hrobe za mlada som stale spal na Izre pri taboraku .A zaspievaju Hrob mi kopej zlatov lopatpv a Barevny šal .na hrob mi dej ..pa každy podla chuti Mam 65 roky tak že už za chvilku .....
samneill
12.10.2019 06:55 | |
+10 -2
Reagovať
Enormne dlhy clanok...Co vlastne urobila ta znama herecka??
kobra4
12.10.2019 04:47
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Ancidiabol
12.10.2019 02:07 | |
+7 -1
Reagovať
Mam 65 alena živo som ho nevidel
Ancidiabol
12.10.2019 02:10 | |
+9 -1
Ani mrtveho tak pre mna je tale živi spevak jeho pesničky si pustim kedy chcem
Ancidiabol
12.10.2019 02:05 | |
+3 -6
Reagovať
Už je medzi svojimi a nebudeš tu večne ani ty ani ja tam sa stretneme .Hura už sa tešim ...
Ancidiabol
12.10.2019 02:03 | |
+22 -0
Reagovať
čo take urobila som sa nedočital
bubl
11.10.2019 23:20 | |
+19 -10
Reagovať
Už je to trochu moc. Ludia to už prehánajú.
Majko14670
11.10.2019 23:06 | |
+6 -8
Reagovať
Zomrel 1 .....dnes je 11. Dosť dlhá doba na to aby sa dalo zorganizovať aby VŠETCI jeho fanúškovia sa mohli s ním normálne rozlúčiť..... Proste 10 dní na ľade a teraz odstavia ľudí???? Trápne... Aby si to aj tí policajti nevycitali!!!!
Xxxxo
11.10.2019 22:30
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Majko14670
11.10.2019 23:25 | |
+4 -18
Ľuďom s neho je balo hlavne keď žil!!!!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Kočner je na sankčnom zozname USA, zmrazia mu účty Aktuality.sk
Donald Trump v septembri označil rozhovory s Talibanom za mŕtve.
Trump varoval Rusko pred zasahovaním do volieb v roku 2020: Vyzýva ho na vyriešenie konfliktu s Ukrajinou
Ľudia si uctili obete streľby zapálením sviečky.
Masaker v Ostrave: Podľa českého ministra sú prehliadky pri vstupe do nemocníc nereálne
Milan Škriniar padá na zem v súboji o loptu.
Inter nezvládol zápas proti Barcelone, Škriniar skončil v Lige majstrov
the cross necklace on hand
Mráz si vybral svoju daň: Šesť migrantov na severe Grécka zomrelo na podchladenie
Ruský minister zahraničia Sergej Lavrov s americkým náprotivkom Mikeom Pompeom
Úsmevy vystriedali drsné slová: Pompeo varoval Lavrova pred zasahovaním do volieb v roku 2020
Slovenský premiér Peter Pellegrini a generálny tajomník OSN António Guterres počas stretnutia v New Yorku
Pellegriniho prijal generálny tajomník OSN: Čas sa kráti, vyhlásil premiér po stretnutí
Švédska aktivistka Greta Thunbergová
Brazílsky prezident má aktivistku Gretu v zuboch: Kvôli tomu, čo vyriekla, ju nazval faganom
Shadow and gun
Muž zavraždil deti († 15, † 16) svojej partnerky: Ďalším výstrelom rozhodol o svojom osude
(ilustračné foto).
Kázne s radikálnym obsahom sa mu stali osudnými: V Bulharsku odsúdili imáma
Lionel Messi.
Dočkáme sa vôbec slávneho El Clásica? Derby medzi Barcelonou a Realom je opäť ohrozené
Pred budovou ostravskej Fakultnej nemocnice horia sviečky.
S vrahom z Ostravy ako posledná hovorila sestrička: Z toho, čo jej povedal, naskakujú zimomriavky
Peter Handke si preberá z rúk švédskeho kráľa Karla XVI. Gustáva Nobelovu cenu za literatúru.
Foto
Spôsobil nevídaný rozruch: Nobelovu cenu za literatúru si prevzal kontroverzný Rakúšan