Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 15. 10.
Terézia
22°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.10.2019, 22:25 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Joe Biden tvrdo zakročil: Vyzval na podanie ústavnej žaloby na Donalda Trumpa

5 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
mikky9654m
9.10.2019 23:50 | |
+7 -0
Reagovať
syn joa bydena surovo okradal chudobný ukrrajinský narod a teraz sa to prevalilo...pozor na americkych "tzv demokratov"
Esperanza
9.10.2019 23:44 | |
+5 -0
Reagovať
A ešte ďaľšia Bidenova špinavosť - Edward Snowden: Joe Biden sa vyhrážal štátom po celom svete, kde som cítil, že by mi mohli otvoriť dvere a kde by som mohol byť pred americkou vládou v bezpečí. A zakaždým, keď jedna z týchto vlád mi mohla toto prisľúbiť, na ich ministerstvách zahraničia zazvonil telefón a na druhom konci bol veľmi vysoký americký úradník,aby mi neposkytli azyl. Bol to jeden z dvoch ľudí. Vtedajší minister zahraničia John Kerry, alebo víceprezident Joe Biden...... https://www.realclearpolitics.com/video/2019/09/16/edward_snowden_joe_biden_threatened_cou­ntries_not_to_give_me_asylum.html
Esperanza
9.10.2019 23:25 | |
+8 -0
Reagovať
Trump ani Zelensky nemusia vynaložiť veľa energie, aby "vytiahli špinu" na vtedajšieho Obamovho viceprezidenta USA Joea Bidena a jeho syna Huntera, lebo každý príčetný Ukrajinec a rovnako každý, kto sleduje dianie na UA - vie, čo sú títo Bidenovci zač. A dnes starý Biden, čo doslova prikázal vyhodiť prokurátora, ktorý chcel na Ukrajine vyšetrovať podozrivé aktivity jeho syna Huntera, sa dnes usiluje o kandidatúru na post prezidenta USA? No tak ja verím, že americkí voliči majú v tejto veci jasno a že títo nenásytní Bidenovci skončia vďaka Trumpovi a Zelenskénmu tam, kde patria... a tam si potom môže starý Joe snívať svoje sny o ústavnej žalobe na Trumpa, koľko len bude chcieť. :P
Esperanza
9.10.2019 23:28 | |
+6 -0
Keď sa americký politik na strane progresivistov pomýli, aj pravdu povie :D Ešte si… .... https://slobodnyvyber.sk/ked-sa-americky-politik-na-strane-progresivistov-pomyli-aj-pravdu­-povie-d-este-si/
vanns
9.10.2019 22:37 | |
+11 -1
Reagovať
Hillary bola chorľavá, ale tento je už v skutočnosti ozajstný pacient, po psychickej stránke bohužiaľ, 0 bodov, snažia sa to všetci tajiť, stráži ho rodina i personál, aby nevyrobil nejaký úchylácko-sprostý škandál s nádychom sexizmu. Teda Američania mu veľmi neveria.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Jaroslav Haščák
Komentár Daga Daniša: Z čoho má Fico strach Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Depressed man
Polícia v Nigérii zakročila v škole teroru: Kvôli tomu, čo sa tam dialo, niektoré deti nedokázali chodiť
Dominika
Manžel Dominiky Gottovej pár dní po pohrebe maestra († 80) šokuje: Žaloba na vdovu Ivanu!
Silvia Kucherenko
Kucherenko sa s Popovičom zhovárala o Gottovi († 80): Povedal to, čo ešte nikto
Hasiči pátrajú
V Brazílii spadol obytný dom: Počet mŕtvych je zatiaľ nejasný, pod troskami uviazli ľudia
Poslanci odklepli veľku zmenu pre obec: Nesvady sa stanú mestom
Andrej Šteňo
Aktualizované
Čistky v Univerzitnej nemocnici Bratislava: Riaditeľka odvolala prednostu neurochirurgickej kliniky!
(ilustračné foto).
Parlament odobril novinku: Máte dlhy na daniach? Môžete prísť o vodičák!
Nór Johannes
Thingnes Bö dostal ocenenie fair play: Krásne gesto, ktorým sa pripravil o body aj peniaze
Zápas Anglicka
Nechutnosť v podaní bulharských fanúšikov: Nacistické gestá na zápase s Anglickom
Bradleymu šlo
Hororová havária rodiny: Syna od smrti delili minúty, v tom sa z palubnej dosky ozval neznámy hlas
Zinčenko dostal
Zinčenko dostal do úzkych sexi moderátorku: Toto v priamom prenose nečakala
Sajfovci sa
Sajfa priznáva, čo sa po narodí dcérky v jeho manželstve zmenilo: Toto si Veronika veľmi rada vypočuje