Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
9°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.10.2019, 19:30 | TOP Čas

Diskusia: Chlapi, toto je špeciálny kvíz pre vás: Teraz sa odhalí, ako dobre rozumiete ženám!

82 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
suttercaine
10.10.2019 18:38 | |
+1 -2
Reagovať
Zeny, vdaka umyselne skazenemu sistemu, su uplne sialene. Keby boli vychovavane v zdravom prostredi, tak ano by znamenalo ano a nie by znamenalo nie. A mozno by znamenalo mozno.To je cele ponaucenie z tohto testu.
bubl
10.10.2019 17:28 | |
+8 -1
Reagovať
OPRAVA: “Teraz sa odhalí, ako dobre rozumiete zlatokopkám!” Test vymyslel riadny krepáñ!!!
ivanmicudajecocot
10.10.2019 17:16 | |
+0 -2
Reagovať
Kvíz ma len utvrdil v tom,že v ženách sa ani boh nevyzná a ja tobôž nie!Však som tak i dopadol...🤔🙄😥
anavika
10.10.2019 17:17 | |
+1 -2
A zeby sa nevyznaju v muzoch,sme z venuse,vy z marsu,stara znama vec
renton1982
10.10.2019 17:03 | |
+2 -4
Reagovať
Z vlastnej skúsenosti sa mi stalo, že som pozval babu na rande.. ona odmietla, že s chlapmi v robote nič nerieši a potom chodila zdutá jak bagandža, s tým že som to nepochopil... tak teda jak je to s vami, kerý besný pes sa má vo vás vyznať?
Okbor
10.10.2019 16:33 | |
+7 -1
Reagovať
tento test je taký ako je.😁.hovadina.
35_muz
10.10.2019 14:45 | |
+8 -4
Reagovať
Ak vychádzate po prečítaní odpovedí na prvú otázku z toho, že autor je zakomplexovaný a snaží sa kvízom ženy čo najviac zhodiť, tak to dáte na 100%. Stačí vždy vybrať odpoveď ktorá ženy čo najviac zhodí.
UrsulaUprkova
10.10.2019 14:44 | |
+5 -1
Reagovať
Tak na tento test treba naozaj riadny nadhľad....a niekedy i podhľad
kocur150
10.10.2019 13:52 | |
+3 -3
Reagovať
80% 😁
felicitee
10.10.2019 11:46 | |
+30 -3
Reagovať
tento test je o ženách, ktoré nie sú schopné sa vyjadriť čo chcú a čo nie..čo sa im páči a čo nie. Prečo je treba sa vyjadrovať v hádankách? A vôbec nie je pravda, že keď žena hovorí nie, myslí áno a naopak..mužov učíte nezmysly a potom, keď ženy povedia nie, tak muži si to majú vysvetliť ako áno a napr. sexovať aj násilím s tým, že vraj ona myslela áno?...somariny na etú
sickwokmove
10.10.2019 12:28 | |
+10 -6
Nie tento kviz je od hlupej slapky ktora sa nechava vydrziavat a kedze nemoze svojmu partnerovy povedat pravdu tak mu klame. Preto su tam *** otazky a *** odpovede. Tento kviz so zenami a vseobecne v normalnych paroch nema zmysel.
milanin7777
10.10.2019 11:32 | |
+9 -4
Reagovať
Zistil som, že im rozumiem lepšie, ako oni sami sebe : )
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Špeciálny
Komentár Daga Daniša: Pozor na triky Smeru s prokuratúrou Aktuality.sk
Pezidentka
Foto
Japonský cisár zasadol na trón, Čaputová sa na ceremónii dopustila faux pas: Pozrite, čo ukázala slovenská prezidentka
Ukraine. City Day
USA chcú zaradiť ukrajinský pluk Azov na zoznam teroristov: Ide o informačnú vojnu?
Tureckom
Lákavá ponuka pre Turecko: USA im zrušia sankcie, ak budú rešpektovať prímerie
Predseda
Tusk odporučí ďalší odklad brexitu: Prijme Európska únia tento návrh?
Son Heung-min
Foto
Liga majstrov v znamení debaklov: Činili sa Tottenham, PSG aj Citizens
Zranenia utrpelo
Prípad ukradnutej sanitky v Osle: Incident nemá súvisieť s terorizmom
Brutálny útok
Foto
Brutálny útok chuligánov Olympiakosu: Na ihrisko vtrhli s bejzbalovými pálkami
Newborn baby
Najpreferovanejšie mená pre deti v Česku: Žiadna zmena! Prvé priečky opäť ovládli dvaja favoriti
Hashem Abedi
Brat útočníka, ktorý sa odpálil na koncerte Ariany Grande v Manchestri: Som nevinný!
Ministerka
Lekári kritizujú Kalavskej zákon o reforme nemocníc, ministerstvo hovorí o nepochopení
Minister práce,
Andruskó chce na Richtera vytiahnuť špinu: Minister konečne prehovoril! A povedal toho dosť...
Peter Sagan.
Konečné poradie po sezóne: Ako dopadol Sagan v rebríčku UCI World?