Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 14. 12.
Branislava, Bronislava
7°C  Prehánky  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
05.10.2019, 05:57 | Prominenti | Karel Gott († 80)

Diskusia: Tajomník odhalil pravú tvár speváckej legendy: Takýto bol Karel Gott († 80) v skutočnosti

93 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Intermediery
5.10.2019 18:23 | |
+24 -7
Reagovať
Neskutočný charakter mal tento majster spevu,bol to génius, pretože predvídal ako neslávne dopadne Európa po obsadení liberálnou čvargou.💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀
StanoZorin
5.10.2019 20:55 | |
+4 -6
Bol dobre informovaný. Venoval dosť času na to aby niečo vedel. Židia mu nemohli prejsť cez rozum ako tobia takmer všetkým. - linka na článok : //www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Karel-Gott-o-Zidoch-Kremli-aj-diktature-v-USA-Mani­puluju-tam-s-masami-horsie-nez-kdekolvek-inde-265920
Ello_Nice
5.10.2019 16:46 | |
+22 -2
Reagovať
ULICA KARLA GOTTA V PLZNI, A MOZNO AJ V PRAHE, KONIEC CENY ZLATEHO SLAVIKA, ZACINA ERA CENA KARLA GOTTA
suttercaine
5.10.2019 16:30 | |
+14 -9
Reagovať
Pan Gott je dokazom ze aj niektori komunisti su dobri ludia.
Jerdna
9.10.2019 07:36
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Natali69
5.10.2019 15:44 | |
+20 -1
Reagovať
morskavllnka...áno viem , že mal dobré srdce a pokoru v sebe, žiadne maniere. Nevedela som o tejto podpore, preto som pisala tu, aby sa písalo hlavne o tom ako aj pomáhal, verím, že keby ho ktokolvek poprosil o pomoc, tak by neodmietol. To je všetko, čo som chcela v tejto diskusii a nie urážať, ale vyzdvihnúť jeho vlastnosti a každý, kto komentuje , tak by si mal rozmysliet či chce urážať, alebo prispieť rozumným komentom, pretože vedome ubližuje možno zo závisti alebo škodoradostnosti.
morskavllnka
5.10.2019 17:01 | |
+4 -2
Natali69 veď ja s tebou súhlasím a som rada, že si sa práve o to zaujímala :-)
Aladin500
5.10.2019 17:24 | |
+2 -7
Nikdy nebola zmienka o jeho charitatívnej nadácii pod jeho menom
ibanazor
5.10.2019 14:01 | |
+32 -8
Reagovať
To boli krásne slová, oceňujem ako každý jeden kto ho poznal osobne povie, že Karel bol dobrý človek.Tak aj pôsobil a jeho spev bol dar od boha
PeterVIado
5.10.2019 13:00 | |
+22 -49
Reagovať
Zial, bol to ideologicfky spevak s tymi "spravnymi" ideologicko-politickymi názormi pre komunisticku stranu, preto ani nebol zakazany na rozdiel od mnohých iných interpretov.
Dobre.uz.boIo
5.10.2019 13:03
PeterVIado
5.10.2019 13:04 | |
+24 -19
Mali by ta ty potkani potrat zakazat, obmedzit ti pristup na akukolvek diskusiu ty choromyselny, psychopaticky darebak.
Dobre.uz.boIo
5.10.2019 13:05
NeokoIonialny-protektorat
5.10.2019 12:38 | |
+38 -68
Reagovať
Akoto, ze tohto ko***a za minulého rezimu nezakazali?! A preco podpisal dobrovolne a pri plnom vedomi Antichartu?! Nikdy som tohto spevaka nemal rad, predrazeny, protezovany..... A ani sa uz viac nebudem dnes k nemu vyjadrovat, lebo mi je z neho, ako aj z týchto de:me:ntov, ktori tu z neho robia pomaly boha na zvracanie, idem prec.
DarIene111
5.10.2019 12:45 | |
+25 -38
Netreba zabudat ani na jeho dopis Husakovi, zlomeny penis a ine "perlicky".
DarIene111
5.10.2019 12:47 | |
+27 -41
+ jeho obrovske trapasy v nemeckej tv...
DarIene111
5.10.2019 12:50 | |
+28 -46
Totalne spolocenske amoralne bahno, ak clovek strieda sex ualne partnerky a bez lasky s nimi su lozi.
DarIene111
5.10.2019 12:52 | |
+25 -67
Som maximalne zhnusena, co sa vsetko i posmrtne dozvedame o tomto cloveku, ktory nas vsetkych mimoriadne sklamal. Pekny den, musim ist sa venovat rodine a nie vypisovat otejto kreature.
Dobre.uz.boIo
5.10.2019 12:57
PeterVIado
5.10.2019 13:02 | |
+19 -7
bre.uz.bolo, ty komunisticky chrachel, daj si lieky a zmizni z diskusie, ked sa bavia dospeli a normalni ludia ty pot rat!
PeterVIado
5.10.2019 13:04 | |
+20 -6
Dobre.uz.bolo, si tazko chory a evidentne nelieceny pacient, pre spolocnost mimoriadne nebezpecny a nevyspytatelny potencialny pachatel. Mal by si ty skunk mat zakazany pristup sem na diskusie, ako i inde na akekolvek diskusie.
Dobre.uz.boIo
5.10.2019 13:05
NeokoIonialny-protektorat
5.10.2019 12:35 | |
+29 -62
Reagovať
Zapredal svoju dusu bývalému rezimu, ryzoval a to neskutocne i za bývalého rezimu, tak i za tohto! FUJ, HNUS, HANBA MU!! A este sa tu ajde zopar totálnych de:bi:lov, ktori ho budu oplakavat!!
Dobre.uz.boIo
5.10.2019 12:58
Dobre.uz.boIo
5.10.2019 11:07
pepekova
5.10.2019 11:44 | |
+18 -21
Aj keby maš s tym problém koko.ko !
Dobre.uz.boIo
5.10.2019 11:57
Natali69
5.10.2019 10:01 | |
+32 -29
Reagovať
Gaja3 áno súhlasím s tým, že ľudia a media sa špárajú v jeho intímnom a osobnom živote a hlavne v týchto chvilach je to neetické a neludské a preto píšem o tom, že by sa tu malo písať o tom kde a komu pomáhal a nech sa verejne aj ozvú ludia, ktorím pomáhal v chudobe a chorobe . Myslím si, že takéto niečo by bolo vhodné pisať v týchto momentoch o osobnosti Karel Gott a nie písat o sprostostiach, ktoré mu skor poškodzuju a robia z neho totálneho sukničkára to jeho osobnosti nepridáva. A myslím si, že keby osobne pomáhal bez mena nejakým ludom v nudzi, že by sa verejne ohlasili a zadakovali za to, že im pomohol a nie tu písat o tom ako hýril a kolko mal mileniek.....pochopili ste o čom tu píšem? Nepíšem na neho nič zlé a ani sa v ničom nespáram.....reagujem na to o čom sa v takýchto chvilach písava oludoch znamych. Všetko čo v živote dosiahol si vybudoval svojou usilovnostou a talentom a skromnostou, preto ho mali všetci radi, ale vieme niečo aj o jeho sucite s chorými na rakovinu, myslím si, že keby dal na nejaku nemocnicu milion, tak by tá nemocnica to zverejnila a podakovala mu aj po smrti, nemám pravdu? Ak sa mylim, tak prepáčte mi všetci a sa ospravedlnujem za tieto moje názory, pekny den prajem
skoba
5.10.2019 12:50 | |
+18 -16
Natali69 súhlasím. Pri čítaní niektorých článkov mi napadá, že novinári a politici sú úplne rovnakí. Každý z nich bojuje za demokraciu ale každý ju chápe po svojom.Podľa toho aký ma z toho úžitok. Médiá aj niektorí občania sú presvedčení, že je v súlade s demokraciou dehonestovať aj súkromný život významnejších ľudí, dokonca aj ich rodinných príslušníkov bez ohľadu na morálne a aj občianske pravidlá spolunažívania.Hlavne pri neplatených diskusiách mám dojem, že média akoby úmyselne vyvolávali a podporovali túto občiansku nevraživosť a nenávisť a vzájomné ponižovanie a urážanie. A časté argumenty médií, vraj si to čitatelia žiadajú - je dôkaz spoločenskej retardácie oboch strán. Toto nie je demokracia hodná vyspelej ľudskej spoločnosti.
morskavllnka
5.10.2019 15:25 | |
+20 -0
skoba a Natali69 plný súhlas, a mimochodom natali69 tak oni sa aj ozvali bol vyslancom podotýkam celosvetovej organizácie organizácie boja s onko. ochorením konkrétne leukémie a to dokonca oveľa skôr nič netušiac, že ju raz bude mať aj on bohužiaľ, založil ju ak dobre viem José Carreras a nezištne pomáhal, často v plnom utajení nepotreboval medializovať práve toto ak by si ho poznala osobne vedela by si, že to bol jeden veľmi pokorný človek životu, veľmi rozhľadený sčítaný a mal výnimočný humor mierne ironicky ale nemal problém vystreliť si aj sám zo seba :-)
Aladin500
5.10.2019 17:26 | |
+8 -0
Áno pravdivé slová
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Rudolf Vasky a Martin Daňo
NAKA obvinila Daňa a Vaského za prečin výtržníctva Aktuality.sk
Boris Johnson.
Johnson uisťuje voličov: Svoju dôveru v nás neoľutujete
Na protestoch v Iraku pálili vlajky USA.
V Iraku protestovali Šiiti: Na námestí pálili vlajky aj fotky Trumpa
Dead sea salt shore
Mŕtve more stratilo prvenstvo: Toto je najnižšie miesto na svete
V Tatrách odchytili jelene, ktoré boli príliš zvyknuté na kontakt s ľuďmi.
Foto
Tatranské jelene skončia v Česku: Odchytili ich, lebo už neboli plaché
Windy day
V nedeľu pozor na silný vietor: Pre tieto okresy platí výstraha
Vľavo bývalý minister vnútra SR Tomáš Drucker a vpravo premiér Peter Pellegrini.
Drucker sa tvrdo pustil do Pellegriniho: Je to iba papierový rečník!
Picture of a sunny day overlooking Charles Bridge in Prague
Foto
Zrážka vozidla MHD s autom v Prahe: Hasiči hlásia zranených
Slovenská hokejová reprezentácia do 18 rokov vyhrala Turnaj štyroch krajín v Budapešti.
Osemnástka ovládla Turnaj štyroch krajín: Mladíci ťahajú skvelú sériu výhier
Icebreaker ship breaks ice and moves across the frozen sea
Ruská superloď sa vrátila zo skúšky: Najsilnejší ľadoborec ukázal silu
Kristína Kormuthová
Kormúthová má vlastnú značku a poriadne sa namaká: Na výnimočný darček pre rodičov však musela šetriť
Na svadbe Erin a Steffana sa strhla mela.
Foto
Šialený koniec svadby: Ženíchov brat udrel nevestu a vyriekol slová, aké nechce žiadna žena počuť!
Peter Sagan pri svojom tréningu.
Sagan ukázal svoju prípravu: Tourminátor si dáva poriadne do tela!