Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 22. 11.
Cecília
9°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.09.2019, 14:40 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Bizarná premena Karin Haydu v šou Tvoja tvár znie povedome: Preboha, veď to je Tribula!

13 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Xxxxo
23.9.2019 19:57
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
predator73
23.9.2019 17:50 | |
+10 -3
Reagovať
jako travesti show
DieterBohlen
23.9.2019 16:30 | |
+16 -7
Reagovať
Program pre postihnutych s IQ postihnutych z osad
Hjurem
23.9.2019 16:13 | |
+22 -8
Reagovať
Mňa prekvapila Saša Gachulincová tým, aká je neokrôchaná. Príšerný prejav ma tá žena a veľmi nepríjemný hlas. Ako posledná ožralka. Žiadna jemnosť, noblesa, nič, čím by pripomínala modelku. Nezachráni ju ani to, že je (celkom) pekná.
Blanche
24.9.2019 22:56 | |
+0 -0
Hjurem ... ... a vieš že si to u nej dobre odhadla? Stale som premyšlala že čo ma u nej tak irituje - toto je ono, ty si to presne pomenovala :)
Rebelka2018
23.9.2019 16:10 | |
+13 -9
Reagovať
Kto uz len toto pozera ?Zacinam chapat pricinu myslenia urcitej casti slovakov.
petkokarpina
23.9.2019 16:05 | |
+6 -8
Reagovať
čože?hemeroid nikotín práši trigulu???
laser131
23.9.2019 15:55 | |
+9 -7
Reagovať
V strede v tom čiernom, to je mangalica?
carlos2101
23.9.2019 16:00 | |
+6 -14
Nehnevaj sa, ale pýtaš sa buď ako mongol alebo ako 5-ročné dieťa.
inczedy.evi
23.9.2019 15:44 | |
+18 -5
Reagovať
U nikoho žiadna podoba :(
carlos2101
23.9.2019 15:59 | |
+13 -14
A čo si čakala? Že z nich urobia dvojníkov? Trochu sa uvoľni, vytiahni triesku zo zadku a viac sa bav. Neber všetko tak vážne. To je zábava, nie súťaž o najlepšieho maskéra.
Blanche
24.9.2019 22:59 | |
+1 -1
Nahodou Karin ma teraz prekvapila ... ... na tvari vyzerala ako Jon Bon Jovi v mladom vydani aj pohybovo to zvladla ale - tie vlasy .. zlu parochňu jej dali inak nebola špatna
Blanche
24.9.2019 23:02 | |
+0 -0
Ale bola .. Zuzka ako Rihanna celkom vypalila dobre, ani Nela s Martinom neboli zli :D a David Hartl - z toho sa vyklul obrovsky talent, ten chlapec ma na to :)
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Jaroslav Naď.
Naď o odpočúvaní a procese voči nemu: Som tŕňom v oku, kazím im biznis Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Na snímke hokejový útočník Mário Lunter.
Lunter odchádza z Banskej Bystrice: Slovenský reprezentant smeruje do najvyššej českej súťaže
(ilustračné foto).
Starenku v Bratislave okradli o celoživotné úspory: Polícia žiada o pomoc pri stotožnení muža na fotke
Vľavo kráľovná, vpravo Harry a Meghan.
Tvrdý krok kráľovnej Alžbety vidia experti jasne: Varovanie pre Harryho a Meghan!
15.112019: Vrak je odstavený na parkovisku odťahovky.
Foto
Zelené strašidlo spod Tatier skončilo na parkovisku odťahovky: Otras, kde prebývalo celé 4 mesiace!
Nezvestná Romana.
Babička je strachom celá bez seba: Romana odišla do školy v Trnave, domov sa už nevrátila
Ladislav Jurkemik, bývalý tréner futbalovej reprezentácie: Bola by hlúposť vyhnať Hapala!
Veľká policajná akcia na mieste činu.
Policajti prehľadávajú miesto, kde našli zavraždenú Violu: Podozrivý predmet!
Nebezpečný muž na úteku! Interpol ponúka štedrú odmenu za dolapenie podozrivého z vraždy
Speváčka bola rozcítená.
Rozcítená porotkyňa Jandová: Keď videla, kto sa postavil na javisko, neverila svojim očiam
Predseda opozičnej SaS Richard Sulík
Podľa Sulíka je zvolanie bezpečnostnej rady divadlo: Stíhanie Jaroslava Naďa označil za pomstu
Slovenka zverejnila fotku dámskej skúšobnej kabínky: Z reakcie zamestnankyne obchodu vás napne
Maxx (vpravo) počas prestávky zápasu NBA zahviezdil.
Malý fanúšik očaril celú NBA: Po jeho výkone tlieskal aj LeBron James