Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 15. 11.
Leopold
3°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.09.2019, 16:15 | Správy | Servis

Diskusia: Nové pravidlá pri platbách kartou a na internete: Kedy musíte zadať PIN kód

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Baretkaciapka
20.9.2019 15:06 | |
+0 -0
Reagovať
ja som za vsetky pri kazdej platbe zadat PIN KOD ci cez obchod internet bezkontakne karty pomahaju len zlodejom .mna tych par sekund nezabije ani cas zadanin PIN kodu
Lignum
16.9.2019 18:51 | |
+0 -4
Reagovať
...ja by som poradil - zadajte PIN vždy vtedy, kedy si to kasa vypýta !!!! Búchať po kasách ako po starých televízoroch nepomôže !!!!
monikapeto
16.9.2019 18:31 | |
+6 -2
Reagovať
banka zase zbohatne na poplatkoch.neplati dane a keď príde bankrot máš holý ko.ko.t
flakatko
16.9.2019 17:47 | |
+9 -2
Reagovať
dalsi dovod budu mat na dvihanie poplatkov v banke.
kobra4
16.9.2019 17:10
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Feroo338-1
16.9.2019 17:16 | |
+16 -4
Vsetky tri najvacsie banky na Slovensku maju zaroven aj najvyssie poplatky. Tiez som chcel zmenit banku, ale kedze ine banky maju len malo bankomatov, rozhodol som sa zostat u nich aj nadalej. Nie kazda drobna uspora zaroven znamena aj vyhru.
Lignum
16.9.2019 18:59 | |
+1 -5
...zadávanie pinu nesúvisí s poplatkami. A čo sa týka výdaja tlačív z bankomatu - tie si ja nevyberám , zaplatil som si službu za 1E - PRI KAŽDOM POHYBE NA ÚČTE mi príde sms správa...A každú platbu vykonávam v banke platobným príkazom ! Hotovosť nedržím !
RICHARD_23
16.9.2019 20:44 | |
+2 -14
To si pekny amatér
Feroo338-1
16.9.2019 17:05 | |
+18 -2
Reagovať
Tuto zmenu vitam, ze aspon obcas treba zadat aj PIN kod. Hned od zaciatku som si dal moznost bezkontaktnej platby zablokovat, no i napriek tomu obcas prilis iniciativna predavacka zvolila moznost bezkontaktnej platby a napriek blokacii ta platba aj nechcene prebehla. Kedze za bezkontaktne platby nechodia SMS zpravy, podobnymi platbami by som mohol lahko stratit prehlad o diani na mojom ucte a preto aj nadalej konzervatoivne trvam vylucne len na platbe PIN kodom.
ria40
16.9.2019 18:10 | |
+7 -0
Úplne s tebou súhlasím Feroo338-1
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Predseda strany ĽSNS Marian Kotleba (vľavo) odchádza z tlačovej konferencie po rokovaní s lídrom mimoparlamentnej
Spájanie harabinovcov a ĽSNS sa skončilo fiaskom, Kotleba odišiel z konferencie Aktuality.sk
Bývalá katalánska ministerka školstva Clara Ponsatíová (vpravo).
Škótsko prepustí bývalú katalánsku ministerku: V Španielsku je na ňu zatykač
Roger Federer.
Djokovič nemal proti Federerovi šancu: Švajčiar totálne ovládol súboj dvoch legiend
Putin a Trump sa zhodli na prospešnosti zlepšenia vzájomných vzťahov.
Putin by rád videl Trumpa na oslavách konca vojny: Pomohlo by mu to v kampani, tvrdí
Semi Truck Accident
Tragická bilancia po zrážke dvoch dodávok v Iráne: Zahynulo najmenej 28 Afgancov
Voda prenikla aj do Baziliky svätého Marka a spôsobila škody na murive budovy.
Foto
Situácia je kritická: Vláda vyhlásila v Benátkach stav núdze
Študenti prežívajú neopísateľný smútok.
Aktualizované Foto
Paľba na škole v Los Angeles: Dvaja študenti († 16, † 14) sú mŕtvi, páchateľ si strelil do hlavy
Ruské ministerstvo spravodlivosti zakázalo českú organizáciu Človek v tiesni.
České ministerstvo zahraničia si v súvislosti s Člověkom v tísni predvolalo ruského veľvyslanca
man or mortician at funeral mourning
Zdrvení rodičia žalujú farára: Ako to mohol na pohrebe ich syna († 18) povedať?!
Chorvátsko-slovenský deblový pár Ivan Dodig (vľavo) a Filip Polášek (vpravo) odvracia úder americko-britského páru
Polášek sa dočkal: S turnajom majstrov sa Slovák rozlúčil skvelým víťazstvom
Car accident
Hrôza v Nemecku: Žena († 45) zhorela v automobile, strašné, kto ho zapálil
Čaputová bola hosťom v jojkárskej relácii Inkognito.
Čaputová terčom kritiky kvôli Inkognitu: Nedomyslela to?! Na prezidentku vytiahli čosi závažné
Fanúšikovia Turecka.
Ďalšie dva tímy to majú isté: Turci aj Francúzi sa už môžu tešiť na európsky šampionát