Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 22. 11.
Cecília
7°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2019, 14:03 | TOP Čas

Diskusia: Husté slová Slovenky, ktorá pracuje v pôrodnici: To, čo adresovala čerstvým matkám, nemôžu ženy rozdýchať

205 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
XXSXSM
12.9.2019 15:29
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
fazulinka
12.9.2019 15:30 | |
+14 -8
zase si tu
peterpeterson2
12.9.2019 15:30
XXSXSM
12.9.2019 15:31
Feroo338-1
12.9.2019 15:32
PeterVlado
12.9.2019 15:32 | |
+3 -5
Fuha doktor Jekkyl nastupil, Mr. Hyde ma na chvilu utrum :) Vyzyvat mozeme kohokolvek napriklad aj osetrujuceho psychiatra :)
Vasniia
12.9.2019 15:45 | |
+8 -20
XXSXSM Pravdu si napisala.Nechapem ,co sa do tejto temy zapajaju ,,muzi,, ktori nemaju ani šajnu o ranach po porode .
Rebelka2018
12.9.2019 16:13 | |
+4 -4
Personal v nemocnici nieje ***cuc!Mylis sa!
Chanel-5
12.9.2019 21:52 | |
+0 -0
Pojedá si vtipnú kašu?
luciaulehlova
12.9.2019 21:59 | |
+5 -2
.tehotenstvo nie je choroba.dnes ste moc precitlivene.riesite blbosti.deti nepotrebujú značkové veci,xyz typov kočíkov,cumlikov.Potrebuju Vasu pozornost,lásku a zdravy rozum .Vase maminy Vás vychovali jednoduchšie .Čo chcete za pôrod? Truhlice plne zlatá?Hádam ste to dieťa chceli a nevynosili za pochvalu.Dieta je o láske a nie ako vstupenka k lepšiemu životu!!
Feroo338-1
12.9.2019 15:24
bloodraven55
12.9.2019 15:24 | |
+65 -13
Reagovať
tá z pôrodnice má 10000% pravdu. Jej kritičky sa zjavne spoznali, to sú tie, čo si asi aj doma mažú srágory po stenách namiesto obrazov a v smetiach sa brodia. Ostatne, je stačí sa pozrieť občas jedným okom na výmenu manželiek a človek je v obraze, čo za "ľudí" to chodí po ulici.
DnesPekne
12.9.2019 15:44
renton1982
12.9.2019 15:22 | |
+38 -1
Reagovať
Mne minulý rok operovali nohu na 3 miestach dokopy 34 štichov a z lýtka mi trčala kanyla s nádobkou kam odtekala krv, samozrejme že cez previazanú nohu mi krv aj presikala a aj keď som mal polohovanú nohu na takej opierke, tak mi stŕpla a na chvíľu som si ju položil na paplón aby som zmenil polohu... paplón som mal 3 dni od krvi a poviem vám, že ten pohľad nebol pekný.. nakoniec mi to vymenili aby to primár nevidel, ktorý sa mal vrátiť z dovolenky... to len tak na priblíženie ako to funguje v nemocniciach.. možno ani nie preto, žeby nechceli ale preto, že nestíhajú? Neviem, ale ródeo som z toho nerobil a taktiež nie som humusák
Feroo338-1
12.9.2019 15:16
XXSXSM
12.9.2019 15:25
Feroo338-1
12.9.2019 15:30
Anonymný nick
12.9.2019 20:42 | |
+2 -2
Presne zeny sa pokazili už dávno sú veľké šéfky ale správať sa nevedia atd 🤔
Arjen111
13.9.2019 12:27 | |
+2 -0
Fero, ta starsia sluzbokonajuca sestra poriadne kecala, bola som x krat v nemocnici a VZDY sme si ako zeny pacientky navzajom pomahali, a casto tam vznikali aj priatelstva, alebo sa aspon dalo normalne koexistovat... Aj ked som bola nedavno v nemocnici za kamaratkou, tiez tam pomahala starsim tetam sadnut si na to prenosne wc a podobne, cize dotycna nech nevymysla, a nezovseobecnuje! A ty tiez nekecaj ze aka je to "pravda", ked to nemas odkial vediet!
darina25
12.9.2019 14:48 | |
+54 -35
Reagovať
Po prvé,neznášam kolektívnu vinu. Prečo milá setrička nepíšeš adresne,ale ja ako spolupacientka mám ísť upratovať po nejakej humusáčke? Ja som bola na izbe a priviezli tam cigánku,ktorá mala na hlave urobenú sadrovú helmu. Sestrička povedala,že jej to museli dať,lebo na pôrod prišla celá zavšivavená. Ako ja k tomu prídem,že budem na izbe s niekým takým,ale museli ju vziať odrodiť. Našťastie ju potom odviezli,uvolnilo sa miseto a bola na izbe sama ako kráľovná. Takže milá sestrička vybrala si si zamestnanie a to o čom píšeš rieš na mieste a nie cez Nový čas urážaš všetky ženy,ktorých sa tvoja sťažnosť netýka. Ja by som dala na teba tresné oznámenie ,že napríklad urážaš aj mňa,hoci ja som v pôrodnici nič z toho o čom píšeš nevidela. Pravdepodobne máte problém s upratovaním,ktoré nie je pravidelné. A muži ktorí, sa tu tej sestričky zastávate,to máte doma také humusáčky,keď ste to videli a jej pritakávate ? Ja som nič také v žiadnej nemocnici nevidela..?
PeterVlado
12.9.2019 14:54 | |
+19 -15
Netlakuj sa sama si naznacila po kom tam asi zostava najvacsi humus, takze si vlastne sama odpovedas...
darina25
12.9.2019 15:03 | |
+20 -10
Peter Vlado podľa mňa máš ty doma humusáčku,keď si ten humus videl,lebo ja som to nevidela ani doma ani v práci ani v nemocnici. Len preto,že to nejaká priblblá napísala,tak to musí byť pravda? Videla dom staré,obdraté veci v nemocniciach,ale čisté , neverím žeby si nietorý vedúci pracovník toto v nemocnici nechal ,aby tam bolo to čo táto osoba napísala. Podľa mňa to napísal nejaký muž,ktorý nenávidí ženy.
zojda.zojda
12.9.2019 15:05 | |
+19 -8
Len ono je to tak, že tie ženy práve doma humusáčky asi ani nie sú. Lebo tam to po nich musí niekto upratať. A sestrička menovite nemôže hovoriť, tak si vyliala srdce takto a patrí o len tým, ktorých sa to týka a je to aj pre dobro slušných ľudí ako si ty.
XXSXSM
12.9.2019 15:06
Ucholak60
12.9.2019 15:07 | |
+20 -3
Sestrička v nemocnici upratuje?Majte rozum ženy!Majú tam upratovačky,žiaľ niekde sa ani tie nepretrhnu...A posteľné prádlo menia sanitarky....
renton1982
12.9.2019 15:07 | |
+16 -6
A čo sa tak rozčuľuješ a vzťahuješ na seba, každý normálny pri rozume chápe ako to daná pracovníčka myslela... to čo som písal nižšie viem zase len z rozprávania upratovačiek v práci alebo aj iných báb... u nás v robote je na oddelení na jednej smene 80 žien robia na dve smeny tak to je 160 báb a to máš počuť ráno upratovačky ako nadávajú.. stačí ak z toho počtu sú nejaké to percento humusáčky... jasné, že aj medzi chlapmi sa nájdu prasce ale nie zrejme taký počet ;)
PeterVlado
12.9.2019 15:16 | |
+5 -3
Nie darka nemam doma neprisposobivu, neviem z coho usudzujes ze som tam skumal napriklad hajzle stacilo mi vidiet co za banda vyvreskovala na chodbe a vovalila sa dobre ze nie rovno na izbu ci porodnu salu, sestricky vsetko horuckovito schovali aby na chodbe nic neostalo skor nez sa tade ta tsunami prezenie...PS ktora pasaz podla teba nasvedcuje nieco o akejsi nenavisti k zeenam ? Ja osobne napriklad neznasam neprisposobivych, primitivnych, smradlavych , agresivnych jedincov, ako si na tom ty ?
Feroo338-1
12.9.2019 15:27
Jani992
12.9.2019 14:48
PeterVlado
12.9.2019 14:56 | |
+11 -17
Netlakuj sa je jasne po kom tam asi ten humus zostava, nebud vztahovacna, citaj medzi riadkami...
Jani992
12.9.2019 15:22
PeterVlado
12.9.2019 15:30 | |
+2 -7
Si zabavna :)
Jani992
12.9.2019 16:08
Chanel-5
12.9.2019 21:59 | |
+0 -4
Jani992 a ty skade vieš,že sa im nechce robiť??? Vyskúšaj si tú prácu a potom otváraj ústa.
Nocovampoviem
12.9.2019 14:46 | |
+9 -5
Reagovať
Co si o tom myslia zeny? Nevidim tu ziadny prispevok
renton1982
12.9.2019 14:31 | |
+101 -13
Reagovať
Ktorákoľvek upratovačka z hocakej firmy alebo fabriky vám povie, že ženy sú väčšie humusáčky ako chlapi po umytí ženských a mužských WC.. takže slová tejto ženy ma vôbec neprekvapujú
talkman111
12.9.2019 14:36
renton1982
12.9.2019 14:45 | |
+11 -20
No veď ano je to tak, keď podvádzajú tak je vlastne na vine chlap a nie to, že ju puklica svrbela a prestala si muža vážiť.. okúsil som na vlastnej koži ten ženský alibizmus
zojda.zojda
12.9.2019 14:54 | |
+54 -5
Bohužiaľ máš pravdu. Ja sa snažím na verejné WC nechodiť. Idem tam len vtedy, keď je to absolútne nevyhnutné, kým vládzem, tak držím. Lebo ísť na ženské WC je nadľudský výkon. Treba si dať pozor aby som do niečoho nešlapla, rozhodne si nesadla, aby som si nevybrala záchod, do ktorého nejaká krava nahádzala vložky, alebo tampóny, alebo tam zanechala niečo čo sa ani spláchnuť nedalo a treba čo najmenej dýchať. Ísť na ženský záchod je ako scéna z Mission Impossible. Najlepšie by bolo spustiť sa zo stropu, správne zacieliť a ničoho sa pri tom nedotknúť.
Arjen111
13.9.2019 12:35 | |
+0 -0
No ja som uz niekolkokrat musela ist aj na muzske wcko na roznych akciach, ked bolo zenske beznadejne obsadene, a veruze tie muzske boli o dost spinavsie a smradlavejsie nez zenske! Tak neviem kto komu co "povie", treba to asi vidiet na vlastne oci a hlavne mat vyrovnany vztah k opacnemu pohlaviu a nie to hned vztiahnut na vsetky zeny vo vsetkom, a este aj neveru do toho zakomponovat, vsak preco si nekopnut ked je prilezitost aj ked uplne ina, ze ;-)
XXSXSM
12.9.2019 14:27
XCSKING
12.9.2019 14:28 | |
+24 -4
...no, na to, aby sa ľudia znenávideli bohato stačia tieto diskusie...
Dobre.uz.boIo
12.9.2019 14:29
Ucholak60
12.9.2019 14:35 | |
+27 -4
Aj ja si to myslim,že je to o.jeb.A na margo tých matracov,stačí odhrnuť plachtu,taký humus ako v Sk nemocniciach sa len tak nevidí.Tie sú snáď ešte od vojny.....
PeterVlado
12.9.2019 14:39 | |
+14 -8
xx mat tvoje starosti :) jasne ze napisala pravdu. Ozaj co si chcela/chcelo povedat tou rpckou s tym trapackym emotikonom ?
XXSXSM
12.9.2019 15:03
PeterVlado
12.9.2019 15:23 | |
+6 -3
od teba je to pochvala :)
Chanel-5
12.9.2019 22:02 | |
+3 -3
XXSXSM ozvala sa krava??
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Nezvestný Michal Stacho
Polícia pátra po nezvestnom študentovi Aktuality.sk
Prezident Jair Bolsonaro
Brazílsky prezident predložil kontroverzný návrh: Ochrana policajtov sa môže zmeniť na katastrofu
Niektorí protestujúci niesli na chrbte rakvy piatich ľudí zabitých pri blokáde rafinérie.
V hlavnom meste Bolívie prišli protestovať aj ľudia s rakvami: Polícia zasiahla slzným plynom!
Protivládne protesty v Kolumbii.
Do ulíc kolumbijských miest vyšli desaťtisíce ľudí: Nespokojnosť s vládou a prezidentom!
Muslim rebel
Útok na najľudnatejšie mesto Sýrie: Pri ostreľovaní Aleppa zahynuli ďalší civilisti
Stop violence over women
Hrôzostrašný čin v americkom kostole: Útočníčka napadla ženu kvôli kusu odevu
Zrážka s autobusom si vyžiadala 21 zranených.
Vodič autobusu vrážal do všetkého, čo mu prišlo do cesty: Hlásia 21 zranených
Samček utiekol zo zoo v obci Saint-Martin-la-Plaine.
Zo zoo utiekol samček pandy červenej: Reakcia samičky, s ktorou žil, hovorí za všetko
Malá Chloe zomrela pri páde zo 45 m.
Prehovoril dedko, obvinený zo smrti vnučky († 18 mes.) na výletnej lodi: Tie slová vás zasiahnu
Na archívnej snímke sústredenie slovenského reprezentačného sledge hokejového tímu.
Slováci sú blízko elitnej kategórie: Vytúžený postup majú vo vlastných rukách
Herečka Whoopi Goldberg
Whoopi Goldberg to pochopila až v 64 rokoch: Šťastná aj bez chlapa
Mladý fínsky brankár, Emil Larmi, potešil malého fanúšika.
Krásne gesto brankára AHL: Na toto malý fanúšik len tak nezabudne
Izraelský premiér Benjamin Netanjahu
Obžalovaný Netanjahu zaútočil na svojich protivníkov: Nedovolím, aby lož zvíťazila