Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 17. 11.
Klaudia
13°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2019, 14:03 | TOP Čas

Diskusia: Husté slová Slovenky, ktorá pracuje v pôrodnici: To, čo adresovala čerstvým matkám, nemôžu ženy rozdýchať

211 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Pampusik2526
12.9.2019 20:06 | |
+21 -5
Reagovať
Ja som rodila 2x oba razy sekcie a oba razy som tam lezala po mesiaci.o eckach nehovorim lebo som zazila krv na doskach od wc a dlazdickach ale ked som nasla *** no zeny sak ked splachujem vsimnem si ze som si osr*la dosku nie a poutieram...ja som.si na zachode vzdy dosku umyla pred vyprazdnenim aj ked na nase wc romky nechodili...u nas ale boli ochotny vymenit plachty ved videli ze krv a na vizite muselo byt vsetko tip top...no ape snaitarka jedna co robila no vetsej mrchy som nezazila tyzden robila 12tky a tyzden volno myslim si ze mala fajn.zasa druha ochotna ako nikdy tej som aj kolacik kupila a vzdy som jej nieco dala ochotna pomaly aj okupat...si myslim ze je to od cloveka...ale stav nemocnice za ten mesiac lezania tam pocit ze som na psychiatrii ale co uz sak raz to prerobia aby sa zena citila prijemne a aj babatka...
Marfia
12.9.2019 19:56 | |
+16 -24
Reagovať
Je to iba bulvarny vymysel. Nejako sa rozsirili clanky, v ktorych sa predavacky stazuju na neznesitelne zakaznicky. podobne casnici, teraz sa stazuje aj pracovnicka v nemocnici. Nabuduce to bude kto?
old-debo
12.9.2019 20:14 | |
+17 -5
Tak tipujem úradníčky.Furt ich niekto otravuje a chce od nich čosi vybaviť.
jojano1
12.9.2019 20:16 | |
+7 -7
marfa...zabudla si napisat ze väcsina naroda sa stazuje na vladnu LUZU ktora sa onic nestara len osvoje penazenky....je im ukradnute ako sa rodi ,ako sa operuje ,ako sa ludom dari. toim je jednoducho ukradnute..a to je realita....
Rebelka2018
12.9.2019 19:54 | |
+44 -19
Reagovať
Sestricka ma pravdu uz som tu pisala.Zamestnanci nemocnic nie su sluhovia a presne vedia kto potrebuje pomoc a kto je leniva mastigula!Tie mamicky rodili tak ako ja a cisarakom na druhy den som bola na wc sama nepotrebovala som doprovod nemala som krvou dokydanu postel lebo mi dali vzdy podlozku.Doma si ako casto menia tieto cmudli post.bielizen?Huba zmalovana a diera neumyta.Pri porode ziadnej zene neamputuju ruky aby potrebovala osobnu asistentku.Keby toto kazda pacientka vyzadovala tak personalu by muselo byt tolko co pacientok.A upratovackam neublizujte tie tam zarobia *** a nadru sa ako kone.Su ochotne pac.urobit aj osobny nakup.
50Rebeka
13.9.2019 00:45 | |
+6 -4
Rebelka201 8, lenive, drze a neschpopne spindiry sa tu vyrojili ako huby po dazdi,..,znevazujuce pracu sestriciek,bez ktorych by na oddeleni neprezili ani jeden odlajknuty den..neschopne postarat sa o zakladnu hygienu seba samej, ale samozrejme za tuto neschponost je zodpovedny niekto iny..chudiatka
luciaulehlova
12.9.2019 19:52 | |
+26 -7
Reagovať
Všetko je o zvykoch z domova.Ja by som sa hanbila po sebe nechať niekomu za mnou takýto bordel.U nás máte wc tak čisté že tam môžete jesť.takze nemôže niekto povedať ,že sa nestane.Este sa snažíme vybrať správne dezin.prostriedky a zdomacnit celé prostredie.
luciaulehlova
12.9.2019 19:46 | |
+52 -10
Reagovať
Pracujem v zdravotníctve ,upratujem.Nechcite vidieť čo po sebe nechávate.Ak Vám cvrkne mimo wc,neutriete .Ak nevládzete atď stačí povedať.Ani to neurobíte.Mame sáčky na vlozky pricapene na stene wc rovno vedľa toaletného.tampony ,vložky nezábalene,no hnus.Naco Vám to zabezpečujeme? Ale všetky vychytávky ovládate.Doprovod ani nehovorím.Velka potreba všade,toal.papier po zemi.Doma to robíte?Gauč na sedenie oklopany od spínač topánok (nohy dávajú pomaly na stenu keď sa rozbalila na gauč.Zjedia jedlo a nechajú tak(načo sú koše)horšie ako malé deti.Nie sme cynické,len prídem k Vám domov a budem sa správať ako Vy.Co urobite
mariposka
12.9.2019 20:14 | |
+21 -7
Ja som rodila v Ružinove. Popôrodné oddelenie je jeden veľký hnus. Po izbách, ktoré boli prázdne, behali holuby. Dve sprchy na celé oddelenie, v sprchových kútoch pleseň, z ružice striekala voda na všetky strany, len nie na vás. V izbach žiadna skriňa na odloženie vecí a to som fakt nemala “kufre ako na dovolenku”, ale tašku s vecami, ktoré boli na zozname, vrátane toaletného papiera, lebo na oddelení nebolo nič. Hnus sú naše nemocnice!
50Rebeka
12.9.2019 23:30 | |
+8 -3
luciaulehlova..ja vam do posledneho slovka verim, co pisete..rozcapene,sebecke,internerove kvazi moderne mamicky,presne takuto stopu po sebe zanechavaju..to su presne tie spindiry, ktore ocakavaju, ze pridu do nemocnice/porodnice a cely personal im bude skakat okolo zadku..len preto, ze nemaju ani sajnu o tom,ze sa maju v prvom rade postarat o seba same..ze nie ste chyzne v hoteli,ze nie ste upratovacky..ze nie ste sluzky..a v neposlednom rade, ze sa nevedia postarat ani samy o seba, ale pyskovat, to ovladaju dokonale..su neschopne zvladnut elementarne ukony okolo vlastnej hygieny..ale na vine je niekto iny
50Rebeka
12.9.2019 23:41 | |
+3 -4
mariposka..a za co z vami vymenovaneho su zodpovedne tie sestricky, ktore tam musia denne pracovat v rovnakych podmienkach? Myslite si, ze ich tento stav netrapi? Ako to tie zeny mozu zmenit? Denne tam pracuju a tiez v rovnakych podmienkach musia 12 hodin fungovat
4446
12.9.2019 19:32 | |
+26 -67
Reagovať
Pani, alebo slečna sestrička, zbal si kufre a vypadni z tekehoto zamestnania. Chod pásť kozy. Si nepotrebná osoba. Máš malé sebavedomie, tak si si vybila nervy na mamičkách, ktoré prežívajú najkrajšie chvíle pri narodení svojích detí ! Hamba ti, ty cynička !!
Marfia
12.9.2019 19:48 | |
+24 -27
Ja mam pocit ze niektore sestry v nemocnici su presvedcene, ze pacienti maju obskakovat ich, nie oni pacientov.... Ale beriem tento clanok ako vymysel bulvaru. Nech ta "sestra" uverejni svoju stranku, kde sa takto postazovala.
50Rebeka
12.9.2019 23:58 | |
+6 -7
4446..tato pani sestricka poukazala na to, s cim sa denne na oddeleni stretava,,kedze je to sestra z gynekolgie, ma VS vzdelanie..je to nielnen vyskolena odbornicka vo svojom odbore ale urcite aj skusena prakticka sestra..ty si kto, ze takto vzdelaneho a prepotrebneho cloveka posielas ku koziam? Si vedec, lekar, diagnostik, operater? Ty uboha nula, ktora netusi, co to obnasa, mat vzdelanie a uctu k cloveku, mat poslanie pomahat inym..co ty uz len mozes vediet, co obnasa starostlivost o pacientov..nebojte nic..aj vy sa tam raz ocitnete..v starostlivosti tych, co maju radsej past kozy
sinkanzen
12.9.2019 19:13 | |
+18 -10
Reagovať
Hoďte medzi ne lopatku pšenice , hladné sú 😀😀😀😀
sinkanzen
12.9.2019 19:16 | |
+44 -10
Robil som rok v nemocnici , prasce ste , morálka , hodnoty , etika , nula bodov . Len nároky a nespokojnosť
50Rebeka
12.9.2019 23:00 | |
+5 -5
Dost expresivne vyjadrenie, ale v podstate suhlasim..ziadna ucta, vludnost, mile slovo..len rozkazy, ponizovanie a sekirovanie..to pisem na adresu pacientiek..uz sa konecne, zeny, uvedomte..nie ste na tomto svete samy
Marfia
12.9.2019 19:06 | |
+30 -30
Reagovať
Tak to individuum, ktore pracuje v porodnici sa divi nad spinavymi plachtami? Preco su asi spinave. To nech sa opyta personalu, nie mamiciek... Toto beriem iba ako zviditelnenie sa nejakej sestry, alebo skor upratovacky v porodnici.
vecnazoru
12.9.2019 18:57 | |
+17 -16
Reagovať
Najskor sa pozrime kto upratuje v nemocniciach. U nas v NZ polociganky a to upratovanie hnus ake navyky doma take aj v robote, takze je poloemicke bavit sa o hygiene resp pacient versus personal
Marfia
12.9.2019 19:15 | |
+18 -10
Toto povazujem za vymysleny clanok, aby bulvar zaujal.
luciaulehlova
12.9.2019 20:05 | |
+20 -12
Vôbec nemám malé sebavedomie ale vstúpte si do svedomia.Ide o hygienu,imunitu ,cistotu Vás mamičiek a deticiek.Casto nemáte základné navyky.Umyt ruky atd.Potom chytáte Vaše deti.Casto vidím na fotkách z pôrodnice matky s nechtami s dĺžkou pomaly pol metra,gélové.Vy sa dotýkate Vašich deti !!!!,Vy mamičky po sebe nechavate pre ďalšiu mamičku takéto prostredie!!!!Nie ja .Keď Vám povie sestrička že treba dodržiavať pravidlá čo musia byť dodržiavané pre Vašu!bezpečnosť ste najmudrejsie a argumentuje info a vychytávkami. Internetu.Staci zdravý rozum.Postupy a medikamenty nie sú pre srandu králikov .Ešte aj onkológ.pacienti sú disciplinovanejší a uvedomelejsi!Čo v ich stave klobúk dole.
johnie123
12.9.2019 18:52 | |
+45 -10
Reagovať
ale na druhej strane niektore sestričky by si zaslužili nakopat. absolutne darebne neochotne ***.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Hraničné závory na Cyklomoste slobody, ktoré majú pripomenúť železnú oponu pred 30-timi rokmi
Prieskum: Čo ľuďom chýba zo socializmu a čo by im chýbalo zo súčasnosti Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Pápež pozval 1500 chudobných ľudí na obed.
Pápež František nešetril kritikou: Chamtivosť niekoľkých zhoršuje chudobu iných
Adam Lapšanský premieňa nájazd.
Aj na slovenských klziskách uvidíte parádičky ako z NHL: Útočník Trenčína vymyslel gól mesiaca
Khloe Kardashian (34)
Foto
Tentoraz úplne prestrelila! Keď uvidíte Kardashianku pred a po, budete sa chytať za hlavu
Martin Dúbravka chytá strelu súpera.
Dúbravka patril k najlepším hráčom zápasu: Na obancov nemal problém aj zakričať
Na následky vážnej dopravnej nehody zomrel 35-ročný vodič.
Foto
Nehoda v Michalovciach, z ktorej mrazí: Vodiča († 35) vymrštilo von z auta, zraneniam podľahol
Jadran je pre Slovákov najobľúbenejšia destinácia.
Odvážny projekt poteší mnohých dovolenkárov: Slovenskou cestou chcú spojiť Jadran s Baltským morom
Po zrážke s autom zahynul v sobotu večer 59-ročný chodec.
Foto
Tragická smrť chodca († 59) pri Trebišove: Po obchvate sa prechádzal bez reflexných prvkov
Pád Hudsona vyzeral strašidelne.
Je zázrak, že sa nikomu nič vážne nestalo: Pretekára prešla jeho vlastná motorka
(ilustračné foto)
Sme na chvoste: V rámci krajín EÚ máme jednu z najnižších minimálnych miezd
Jurčo
Jurčo si pýta pozvánku do NHL: Slovák strelil dva góly a rozhodol o víťazstve
Princ Charles s manželkou Camillou prišli na návštevu Nového Zélandu.
Foto
Princ Charles s manželkou Camillou prileteli do Nového Zélandu: Ide o vzácnu návštevu
Mrazivá zrážka pri predbiehaní v zákrute: Neohľaduplný vodič spôsobil príšernú smrť nevinnému
Mrazivá zrážka pri predbiehaní v zákrute: Neohľaduplný vodič spôsobil príšernú smrť nevinnému