Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 22. 10.
Sergej
13°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2019, 14:03 | TOP Čas

Diskusia: Husté slová Slovenky, ktorá pracuje v pôrodnici: To, čo adresovala čerstvým matkám, nemôžu ženy rozdýchať

211 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
mupsyM1
13.9.2019 20:26 | |
+12 -0
Reagovať
úplne súhlasím, niektoré ženy sú strašné humusáčky... a argument, aká je žena ubolená a že nevládze za sebou poriadiť...nuž nedajte sa vysmiať ! aby som si vložku neupratala tam, kde patrí , ale strčila ju do šuflíka a podobne ? Naše staré matky kedˇporodili, hybáj do poľa, okopávať a tu sa niekomu tiaži použitá vložka odpratať?
darina25
13.9.2019 13:47 | |
+8 -2
Reagovať
Milé ženy ja sa hanbím za vás, ktoré tu vyťahujete všetky zlé skúsenosti so spolubývajúcimi,kolegyňami alebo inými ženami. Nehanbíte sa ? Teraz som sa vrátila z autobusu,kde neskutčne smredeli zapotení muži,ešte k tomu smredeli po cenaku,alebo pivné výpary z krčmy. Prepáčte mi muži,ale na tejto diskusii som ani od jedného z vás nečítala,že by si niekto sral do vlasného hniezda.To dokážu takzvané,vraj tie strašne hygienické ženy. Aj ja sa hanbím za všetky humusáčky,ale ani jedna z nás nemá na čele napísané,ktorá je tá čistá. Niekto tu napísal,že proti článku sa ozvali tie,čo sú humusáčky,ja by som skôr povedala,že tie ktoré tu ohovárajú ostatné ženy,aby sa tu prítomní muži mali z čoho vysmievať. Inteligentná žena nebude útočiť jedna na druhú a ak niečo má ,treba to povedať tej dotyčnej a nie že všetky. Zamyslite sa nad sebou všetky, čo tu píšete takéto drísty,že všetky sú brudné,iba vy ste lietadlá. V tomto u mňa muži vyhrávajú.
mirandus
13.9.2019 14:43 | |
+7 -2
tak k tejto téme by sa muži ani nemali vyjadrovať, lebo nemajú ani páru, čo je to porodiť dieťa (a hlavne ten prvý), majú doma polovičky čo to absolvovali a priniesli im na svet ich ratolesti, to si treba vážiť a nie si kopnúť...niektoré ženy sa chcú mužom zapáčiť, tak ohovárajú iné ženy a chcú sa tak mužom zalíškať, tak povedia kadečo, a hlavne ženy sú tie, ktoré upratujú aj za nimi...táto sestrička možno ešte nerodila, alebo možno aj áno, ale ženy majú k sebe málo pochopenia navzájom (veď aj ja som to zažila, tak čo sa sťažuje), alebo je vyhorená, prepracovaná, mala by si dať pauzu prípadne nájsť iné zamestnanie...
Arjen111
13.9.2019 11:45 | |
+18 -2
Reagovať
Tak o tom kojeni to je strasna hlupost, vsak je zname ze nie vzdy to ide automaticky, a ona ked tam pracuje by to uz mohla vediet... Aj tie spinave plachty, to si ich maju tie zeny sami menit alebo co?? A v akom su zdravotnom stave, ci si po sebe mozu upratat je tiez asi individualne... A hlavne ma s nimi (aj takto nepriamo) jednat slusne, nie je bacharka vo vazeni predsa! Ani jej by sa nepacilo keby ju niekto v nemocnici furt sprdaval za bordel... Dobre si to pamatam na internom, pred kazdou vizitou musi byt stolik PRAZDNY a ja co som tam bola 3 tyzdne a bolo mi velmi zle a este viac ked som sa hybala, som musela vymysliet ze kam to ako narvem... Trosku pochopenia voci tym zranitelnym este ozaj nikomu neublizilo! ...tym samozrejme neospravedlnujem ludi co su fakt lahostajni humusaci...
jurajBA
13.9.2019 08:15 | |
+38 -6
Reagovať
Žiaľ, aj u Mňa je prax taká ze by som ju prirovnal k starému ale pravdivemu výroku "paráda na ulici, bordel v konici", dnešné ženy su ako pozlatka, a chu sa páčiť, po čase zistíte aké nehygienicke a zacundrane sú tam kde žijú, česť slušne vychovanym.
mirandus
13.9.2019 08:14 | |
+39 -2
Reagovať
mňa hnevá, keď idem na toaletu, sú tam porozhadzované papiere po zemi, tak mám dve možnosti buď to pozbieram alebo sa cítim trápne, keď tam ide ďalšia osoba a myslí, že som to tam tak nechala ja :(
Arjen111
13.9.2019 11:49 | |
+3 -0
Ja som zas casto, ked som mala psa, zbierala spolu s jej h... aj nejake dalsie, cudzie, ktore tam boli blizko... Aj aby som do toho ja sama nestupila... Ale papiere po ludoch na wcku by som nechala tam, co uz s tym...
mirandus
13.9.2019 13:00 | |
+3 -3
Jaj, a to keď ma poznajú vždy pri odchode poviem, že "Prepáčte to nie ja?" alebo "Ach zase tu nejaká ženská nechala za sebou brajgel?"
Arjen111
13.9.2019 16:04 | |
+0 -1
Ja by som to kludne povedala, vsak za nikoho druheho nezodoovedam... Jedine co urobim ze utriem po predoslej pouzivatelke misu ked su tam kvapky, lebo ich ozaj nechcem mat na sebe, ale zo zeme na wcku ozaj nic nezbieram, este ked tak mozem povedat niekomu zodpovednemu nech tam posle upratovacku, ale to je cele... A ozaj sa netreba hanbit za cudzie chyby :-)
felicitee
13.9.2019 07:33 | |
+30 -3
Reagovať
je to áno- aj...nájdu sa aj také ženy, na ulici značkové handry a v súkromí špina a bordel. Ale ktorá chce byť aj v nemocnici čistá a zachovávať okolo seba čistotu, tak stačí poprosiť sestričku a potom ale aj byť trpezlivá a počkať, lebo oni sú veľmi zahltené prácou, kedže ich je málo.(alebo keď som bola ja, tak sme si pomáhali navzájom, ktorá už mohla chodiť) A to nielen na Slovensku-v Rakúsku som to zažila tiež, síce nie na pôrodnici, ale nikto nemal čas, tak aby som svojho pacienta opatrovala komplet aj v nemocnici.
Adulka355
13.9.2019 07:03 | |
+39 -5
Reagovať
To nie len v nemocnici... Minule mi pani upratovacka u nas v praci povedala, ze ze zenske wc su horsie ako mužské a verim tomu. Stacilo mi zit s mojou spolubývajúcu, nevynasala smeti, bordel jak prd3li stále a vrchol bol, ked mi par krat nechala krvavy tampon v sprche... Podotýkam nebolo to na vyske ale skoro 30 rocna pracujúca baba
pa224
13.9.2019 09:05 | |
+14 -4
No neviem... Po troch zamestnaniach mi toto povedali upratovacky v kazdej jednej firme - nesplachnute/upchate zachody (exkrementami a pouzitymi vlozkami). Pouzite vlozky hodene vedla pristaveneho kosa... Ani som im nechcel verit. Myslel som, ze len chlapi mozu byt taky chumusaci a nesplachovat po sebe.
Arjen111
13.9.2019 16:07 | |
+2 -0
Pa vsak tie kose su tam prave na tie vlozky, tak kam inam ich treba hadzat??
Arjen111
13.9.2019 16:08 | |
+2 -0
...pardon moja chyba, zle som to precitala :-)
mcmcmcmc68
13.9.2019 04:45 | |
+8 -2
Reagovať
a je o čom diskutovat
50Rebeka
13.9.2019 01:03 | |
+23 -3
Reagovať
Kto si nevazi pracu druhych, nech necaka, ze si bude niekto vazit tu ich
50Rebeka
13.9.2019 00:07 | |
+29 -3
Reagovať
Ked ste mily a privetivy, milota a privetivost sa vam vrati..ked ste neokrohany hnup, vrati sa vam rovnake..ako sa do hory vola, tak sa ozyva..
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Komentár Daga Daniša: Kočner si myslel, že po ňom ide organizovaná skupina Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Elephant Charge
Trápenie slonov v Afrike nemá konca: Desiatky z nich sa v krátkom čase vyhladovali na smrť
K nešťastiu došlo
Nešťastie v dome v Skalici: Chlapček (1) spadol z dvoch metrov do pivnice
Krvavý rituál
Muž zavraždil manželku pred očami ich dcéry: Súd rozhodol o jeho osude
(ilustračná fotka)
Vo Francúzsku prebieha súd s mimoriadne krutou vrahyňou: Svoju kolegyňu rozštvrtila a hodila do vody
Názory britského
Britskí poslanci to budú mať v najbližších dňoch ťažké: Zákon o brexite musia prijať za veľmi krátky čas
Desiatky
Amerika chce odoberať vzorky DNA nelegálnym migrantom: Koniec práva na súkromie?!
Maďarský premiér
Orbán o škandále primátora Győru: Je choré, ak si niekto natáča svoj sexuálny život
Ruský prezident
Putin odvolal šéfa poradného orgánu Kremľa: Dôvod mnohých zaskočí
Bývalý ukrajinský
Pri havárii vlastného vrtuľníka zahynul bývalý ukrajinský minister († 43)
Bojovníci
Historický moment pre Severné Írsko: Úderom polnoci sa zmenia dlho odmietané zákony
Brankár Keith
Famózny zákrok brankára Montrealu: Aha, ako zneškodnil gólovú šancu útočníka Minnesoty Wild
Stala sa treťou
Ďalší vzťah v troskách: Lady Gaga je opäť single