Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 24. 10.
Kvetoslava
12°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2019, 13:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Zuzana Kubovčíková Šebová cvičí trpezlivosť tvorcov seriálu Horná Dolná: Vydupala si špeciálne podmienky

26 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
carlvonbahnhof
13.9.2019 09:58 | |
+2 -2
Reagovať
Zaujimave, ze vsetci tu ubohost poznaju :) Ale dnes sa da co pozerat na ktorom programe vecer? Skvela farma? Csmt? Alebo stupidne americke serialy ktorych na kazdom programe neurekom? Maju nasi herci na vyber aby prezili? Urcite vsetci diskutujuci produkuju v zivote len to najlepsie okolo seba.
petkokarpina
12.9.2019 17:45 | |
+11 -3
Reagovať
tvorcovia tejto tupej sra cky cvičia trpezlivosť inteligentného diváka,dementa nie,bohužiaľ
maaendross
12.9.2019 14:45 | |
+20 -15
Reagovať
Ake "specialne podmienky", nechapem! Zuzka nie je uz ba matersjej, pozor, ale na rodicovskej dovolenke. Ze pracuje, a? Pracuju aj ine rodivsie zeny-len tie nevidite. Sklbili, vzajomne pracu, co vas irituje? Ze zarobia viac, sko vy? Kazdy ma sancu si vybrat povolanie, ktore "vynasa", nie tu utocit na kazdeho, kto je schopnejsi od neho! Pravda? Pravda!
maaendross
12.9.2019 14:48 | |
+13 -16
Nezavidte inym, ale porozmyslajte o tom, kde vy mate zadrhel! Mentalny, vzdelanostny, atd. To je gro! Zavidiet, osocovat, narodny slovensky sport, hlavne od PC! Tu je kecov....
petkokarpina
12.9.2019 14:56 | |
+20 -6
toto nie je o závisti ale o ľudskej hlúposti scénara produkcie a o nehercoch v tej tupine angažovaných..pozor nie hrajúcich hercov lebo taký tam nie je nik,je to čistý primitívny grc
maaendross
12.9.2019 15:02 | |
+19 -4
Ahoj, viem, ze sa zhodneme, ze to totalna kravina, ktoru pozera urcite mnozstvo ludi, ktori su na tom mentalne rovnako. Bavime sa o tom, ze Zuzka, jej muz sklbia vzajomne svoje povinnosti. Mnohe babg, muzi, takto funguju, asi-vies, ja, detto. Uprimne, par kuskov casti som, nechtiac, pozrela...nekomentujem uroven; ked sa to niekomu paci, o.k., ale...to ALE...
maaendross
12.9.2019 15:05 | |
+20 -9
Inak, suhlasim, ze je to univerzalny, akoze"dedinsky grc", bohuzial, preto je uspesny, lebo je pravdivy!
petkokarpina
12.9.2019 15:06 | |
+17 -6
súhlasím.len nechápem ako sa niečo tak slaboduché a primitívne môže niekomu pozdávať.svedčí to retardácii majority ak sú to schopní sledovať
maaendross
12.9.2019 15:18 | |
+13 -2
Pomenoval si to presne, ani ja nechapem.Aj tak si myslim, ze to nie je majorita, iba ta "majorita", ktori su MD, rodicovskej, nezamestnani, hladajuci si pracu (?), penzisti-naco to vymenuvam, ved vieme.
sickwokmove
12.9.2019 15:24 | |
+12 -1
Zial dnesne televizie nefunguju na nejakych sledovaniach, funguju na reklamach. Preto dnes mame tolko casu v reklame ako v programoch. A ako sa vedenie nazerie najviac? No na lacnych produktoch. Ano oproti beznym ludom zarabaju neskutocne peniaze, ale od niekoho chcete aby vytvoril skutocne poriadny scenar stoji to skutocne poriadne prachy a tie peniaze televizie nikdy nezaplatia, lebo ako hovorim nemusia bojovat o divakov staci vysielat miliony hodin reklam. Preto mame dnes naplnene televizie odpadom...zial bude to uz len horsie.
maaendross
12.9.2019 15:43 | |
+10 -0
Nemozno nesuhlasit ani s Tebou, ("sickwokmove";). Vyzva je sledovanost, listy, inak by sa do tychto "IQ sr*a*ciek" nikto nepustal. To je to smutne...
maaendross
12.9.2019 15:58 | |
+7 -0
"Chlapci", vy dvaja sts uplne normalni skveli muzi, len sa vyjadrujete "po svojom", aj mna vselico vykruti, ako aj ja vas, druhgch, o.k., ale vsetci traja, viem, ze mame pravdu. Ziadne utoky, osocovania, ale pravda. Bohuzial, vedia ju vsetci kompetentnu, bavime sa o programoch TV. Pekny den, idem pooberat este jeden jablkovy strom..., potom siesta. Zvysena teplota.
petkokarpina
12.9.2019 14:44 | |
+20 -7
Reagovať
a neurážajte herecké remeslo ak tú kaviarensko"slušnú" svoloč nazývate hercami dpce
petkokarpina
12.9.2019 14:32 | |
+29 -6
Reagovať
výkal seriál valiaci sa z výkal tv s nehercami.no dno stoky.aj ten polnis kempka dangel....no otras
cardiff2006
12.9.2019 14:29 | |
+29 -5
Reagovať
Ziadny talent absolutne prazdna charizma. Keby boli jej profesori na skole pani Chudik,Zachar atd. neberu ju vazne. V tejto dobe v slnieckokaviaren braatislava su ale ine priority.
mojcheles
12.9.2019 14:25 | |
+31 -5
Reagovať
nič v zlom ale ozaj sú j e b n u t ý na hlavičky v tej markíze, otrasná herečka si vydupe špeciálne podmienky? chorá doba, dobre som urobil keď som Markízu zrušil.
XCSKING
12.9.2019 14:22 | |
+23 -10
Reagovať
...no, nepekní ľudia sú títo dvaja...
XXSXSM
12.9.2019 14:32 | |
+7 -23
ukaz sa ty ,krasavec, aj s tvojou vydarenou rodinkou
gigi5
12.9.2019 14:04 | |
+40 -12
Reagovať
Pytam sa, kto tuto podpriemernu "herecku" stale pretlaca. Otrasna zenska.
robimeCOpocuvame
12.9.2019 14:09 | |
+14 -12
Ten ktoremu tato zrúda fajčí ***.
robimeCOpocuvame
12.9.2019 14:00 | |
+42 -9
Reagovať
Tato krava ktora nema ani herecky talent, ani hlas a ani pekne telo si vydupe specialne podmienky v seriali pre ožranov, podla mojho nazoru bude brat denne LSD a nemusi sa podrobit psychickej prehliadke, cela Horna Dolna je vytvor pre asocialov za ktoreho pozeranie by sa mali ludia posielat do gulagov, hociktory cigan tam zahra, ziaden herecky vykon, ozaj a kde ma to svoje decko? opatrovatelka to isti zatial co ona hrabe.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Matovič zverejnil komunikáciu 900 správ Glváča s Kočnerom Aktuality.sk
Inter potreboval
Foto
Škriniarov Inter proti Dortmundu zvíťazil, Slavia potrápila Barcelonu
Mark Zuckerberg
Zuckerberg obhajoval v Kongrese svoj nový projekt: Drsná reakcia jedného z politikov
Saudsko-arabský
Saudskoarabský kráľ Salmán vymenoval nového ministra zahraničných vecí
Carlos Mesa
Búrlivé prezidentské voľby v Bolívii: Opozičný kandidát vyzýva ľud na zintenzívnenie protestov
V stredu
Foto
V českej obci Perná vybuchol rodinný dom: Hlásia dvoch zranených, jeden je v ohrození života
Na snímke
Slovenská hádzaná privíta nové tváre z Bosny: Hovoria perfektne slovensky, hrať budú čoskoro
Big rig semi
Po kamióne s 39 mŕtvolami narazili britskí policajti na ďalší pochybný nákladiak: Zarážajúci nález
Man in prison
Pred spravodlivosťou utekal 3 roky: Jeden z najhľadanejších britských zločincov dostal doživotie
Súboj mladíkov
Súboj futbalových mladíkov zvládla lepšie Chelsea: Ajax zaplakal, bič plieskal na konci!
Británii sa
Členské krajiny EÚ súhlasia s odkladom brexitu, nový dátum zostáva záhadou
Tomáš Tatar počas
Obrovská smola pre rozbehnutého Tatara: Zranenie na tréningu znamená škrt cez rozpočet!
Jodie a jej
Žene počas cisaráku prestala účinkovať epidurálka: Čo nasledovalo, je čisté peklo