Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 13. 12.
Lucia
0°C  Sneženie  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.09.2019, 15:40 | Správy | Krimi | Domáce krimi

Diskusia: Polícia zverejnila VIDEO z lúpeže v bratislavskom luxusnom hoteli: Zmizli hodinky za 500-tisíc!

22 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
molon.labe
12.9.2019 08:24 | |
+9 -1
Reagovať
Vlani v Texase prepadli traja ozbrojení banditi klenotníctvo. Nerátali však s tým, že majiteľ mal pod pultom AK-47. Dvaja skončili mŕtvi a jeden ťažko zranený. Ak sa mi podarí, pridám aj video, pamätám si ako sa jeden plazil von z dverí a ťahal za sebou krvavý pás. Pár rokov dozadu aj vo Zvolene majiteľ strieľal po ozbrojenom banditovi. Bol síce úspešný, dotyčného zranil, polícia ho zatkla, ale majiteľa naťahovali po roka po súdoch. Obrana však bola zjavne primeraná útoku, kedže útočník mal zbraň takže nemal žiadny postih po právnej stránke. Tu skutočne nieje čo riešiť, pokiaľ mi niekto vkročí na pozemok či do obchodu s úmyslom kradnúť, či ublížiť, nie je čo skrátka riešiť. Žiadne súdy, nič, len prísť, pofotiť, pozbierať a dovi dopo. Títo šialenci z "ľudskoprávnych" organizácii (ja ich volám organizácie obhajujúce práva zločincov a teroristov) chceli prepašovať do novely smernice EÚ o zbraniach a strelive vetu "ochrana osoby a majetku nie je dôvodom na vydanie zbrojného preukazu". Našťastie sa im to nepodarilo. Zlého človeka so zbraňou zastaví len dobrý človek so zbraňou, inak to nefunguje...
HR0BAR
12.9.2019 08:44 | |
+7 -0
Pekne si to napísal.
molon.labe
12.9.2019 08:52 | |
+4 -0
Vďaka. Nedarí sa mi to video nájsť, zrejme ho zmazali, lebo tam bolo príliš krvi. Našiel som len článok ako majiteľ domu zastrelil piatich zlodejov na svojom pozemku v Houstone a niečo podobné kde ozbrojený dôchodca zahnal lúpežníkov: https://www.youtube.com/watch?v=pgMWG2x89mg
molon.labe
12.9.2019 08:58 | |
+4 -0
Ja osobne si myslím, že také videá by mazať nemali. Dieťa vidí len repujúceho gangstra držiaceho .45-ku pod neprirodzeným uhlom z akého je presná streľba nemožná a hrozí poškodenie zraku či zranenie tváre, vidí zlaté reťaze, drahé autá, ženy a sníva že bude raz na jeho mieste. Omnoho reálnejšie však je ako sa gangster plazí počas posledných sekúnd svojho života von dverami a ťahá za sebou svoje vnútornosti po tom ako majiteľ klenotníctva či obchodu z neho oprávnene spravil sito. Určite to má lepší výchovný účinok ako ten s tými reťazami ktorý ani nevie ako sa drží pištoľ...
HR0BAR
12.9.2019 08:04 | |
+1 -1
Reagovať
Ja som ukradol pred 30-timi rokmi na jarmoku digitálky vietnamcovi dodnes ma to mrzí a prenasleduje :( vtedy stáli 100 korún keď sa ozve dám mu 100€ nech si očistím karmu
DiveHusi
12.9.2019 09:21 | |
+2 -0
Ak to myslíš vážne, môžeš finančne pomôcť hocikomu, kto ti príde do cesty, to ako keby si vrátil Vietnamcovi.
Rebelka2018
11.9.2019 20:23 | |
+15 -4
Reagovať
Bratislava hotova amerika.Kriminalita na obchodnej vrazdy lupeze drogy hlavny stan pupusov co dodat amerika.
peterpeterson2
11.9.2019 20:13
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
TitLom
11.9.2019 20:26 | |
+4 -5
uz som ti chcel v nedelu napisat ze si TRAPNY ked si davas pomocou "botov" velke mnozstva plusiek! Vtedy ked sme pisali o PENTE/ USA obc./ bankovych uctoch/ IRS + FATCA! Ich pocet a vyskyt je absolutne NEKONZISTENTNY s poctom + plusiek v diskusii k inym prispevkom, tak dobre tvoje nie su.., ale vidim ze mas z nich radost tak som ti ju nechcel kazit! :) Uz dospej! Dokaze to aj 12 rocny cinan.., naklikat si ich aj 120!
peterpeterson2
11.9.2019 20:28
G35SM
12.9.2019 08:46 | |
+2 -0
kks za 20 e v shenzene aj Rolex tam máva akcie :-)
TitLom
11.9.2019 20:10 | |
+11 -3
Reagovať
absolutna HLUPOST! Lupez s nozikom je to iste co lupez s napodobeninou zbrane, alebo s ozajstnou zbranou.., pod 10 rokov nedostanu ked ich chytia! Po druhe.., lupez so zbranou a vysokou sadzbou sa berie aj vtedy ak je NEDOKONANA! Ale kto si mysli ze hodinky za 500 tisic EUR moze niekto predat za 400 tisic.., tak bude asi taky isty retard ako ti ktori ich ukradli! Dnes maju tie vsetky hodinky cislovanie/ certifikaty atd..! Ked ich niekto vytasi v Karibiku a bude pytat u hodinara 250 tisic za ne bez papierov k hodinkam..., on si cislovanie tej hodinky pozrie v zozname.. a prekvapenie! Kradnute! Nikto kto ma pol miliona na hodinky..., ich nekupi za 400 tisic NACIERNO! Nedaju sa nikdy zase predat! A tych vyrobcov hodin ktore ponukaju par kusov rocne sa da spocitat na prtoch dvoch ruk! No nech ich predaju za 100 tisic.., kazdy z tych 2och ma po 50 tisic, a ked ich chytia tak ma kazdy 10 rokov! Tusim ze by vymenili tych 50 aj 100 tisic za 10 rokov slobody!
kalioskop
11.9.2019 16:00 | |
+11 -22
Reagovať
Kočner im po motákoch poslal echo, ktorý obchod majú vykradnúť
G35SM
12.9.2019 08:48 | |
+1 -0
úplne od veci
kalioskop
11.9.2019 15:59 | |
+21 -16
Reagovať
chudáci, keď v tej demogracii nevedeli koľko je hodín, aby moli voliť PS Spolu, tak si takto zistili presný čas
martin_32
11.9.2019 15:56 | |
+29 -19
Reagovať
Mozno zavidel Ficovi a tiez chcel take ... socialne, len zistil, ze by na ne pracoval 17 rokov.
peterpeterson2
11.9.2019 20:11
martin_32
11.9.2019 20:24 | |
+5 -4
Ty to vies najlepsie...
100ziar
11.9.2019 15:53 | |
+17 -6
Reagovať
ktorý hotel?
milan5321
11.9.2019 17:57 | |
+10 -1
Carlton
angelicoerzi1
11.9.2019 15:44
XXSXSM
11.9.2019 15:48
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Na mieste tragédie v Prešove sú aj v sobotu hasiči, policajti či vojaci – 7. decembra 2019
Obmedzenia na D1: V piatok sa bude presúvať do Prešova demolačný stroj Aktuality.sk
(ilustračné foto)
Skúška arzenálu Spojených štátov: Ponad Tichý oceán letela ďalšia raketa
Na snímke vľavo Andraž Šporar (Slovan) a vpravo Caju (Braga) v hlavičkovom súboji.
Foto
Slovan nezvládol rozlúčkový zápas, hoci dvakrát nad Bragou viedol
Scheer uviedol, že stranu bude viesť až do zvolenia nového predsedu.
Líder kanadských konzervatívcov končí: Odchod kvôli rozporom v strane
Béla Bugár
Volebný prieskum favorizuje Smer: Prekvapivý výsledok maďarských strán
Lekári nedávajú maličkej Tinsley viac ako 6 mesiacov života.
Matka zvádza zúfalý boj: Nemocnica chce jej vážne chorú dcérku odpojiť od prístrojov
John Sullivan bude novým veľvyslancom USA v Rusku.
Je to oficiálne: Americký senát potvrdil tohto muža ako veľvyslanca USA v Rusku
Ruská lietadlovú loď Admirál Kuznecov v plameňoch
Požiar na ruskej lietadlovej lodi: Zahynula jedna osoba, hlásia nezvestného aj zranených
Súboj dvoch lídrov
Rozhodujúce voľby v Británii! Klamár Johnson vs. komunista Corbyn, odhad výsledkov hovorí jasne
Na snímke vľavo Rui Fonte (Braga) a vpravo Marin Ljubičič (Slovan) v súboji o loptu.
Foto
Slovan - Braga ONLINE: Belasí dvakrát viedli, ale napokon sa lúčia prehrou
Na snímke vpravo smutný brankár Matej Tomek (Slovensko) a uprostred ho utešuje Marek Ďaloga a vľavo Adam Jánošík
Slováci po prehre s Ruskom: Chybu sme urobili hneď na začiatku tretej tretiny
(ilustračné foto).
Šialená predpoveď počasia na piatok: Bude to riadna divočina, pripravte sa na všetko!
Sarah Ferguson (vpravo) vie, čím si Meghan prechádza.
Vojvodkyňa z Yorku už viac nechcela mlčať: Trpké slová o Meghan