Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 15. 10.
Terézia
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.09.2019, 20:29 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Oficiálne svadobné fotky Kaliho a jeho Alice: Z pohľadu na rapera sa tlačia slzy do očí

16 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
osol66
16.9.2019 08:34 | |
+3 -0
Reagovať
to uz 150. clanok ten isty, mne sa sniva asi.
zuj-muj-chuj
11.9.2019 13:53 | |
+4 -12
Reagovať
Teraz tu bol článok o tom, prečo slovenské hviezdy ako Duchoň, Kochanský a iní skonali. No a medzi skutočné hviezdy dali aj čosi, asi zato, že to bol prvý slovenský víťaz "show" tzv. Superstar, a síce - Petra Končeka. Niekto na margo tohoto asociála, ktorý je už chvaľa Bohu pod drnom, napísal, že ho videl v Auparku, ako sa tam presmŕdal nahodený cely v bielom. Ešte aj boty mal biele. A že vyzeral ako čierne howno v šľahačke. :D No a mne zas ten pošuk príde ako krásny darčekový kôš, v ktorom sa nenachádza okrem pokrkvaného a počmáraného zdrapu papiera nič iné...
sedemserem
11.9.2019 13:04 | |
+15 -12
Reagovať
Aj mne sa tlačia slzy do očí, ba nehanbím sa otvorene priznať, že som si aj dosť mocne poreval...hlavne na foto č.2, kde prevracia oči ten nadrogovaný degenerát (to v normálnom stave človek nedá taký ksicht), potom ma dojalo to malé tlsté počmárane pivo, deda akože ženích, aj o hlavu vyššia, trochu prerastená nevesta...no veľmi som si poplakal.
zuj-muj-chuj
11.9.2019 13:54 | |
+6 -6
Presne o tom som písal aj predošlom článku na margo týchto zdegenerovancov, o tom fetmenovi. To museli byť dve tučné lajny bíleho, a na zapitie dve veľké vodky... ;)
judrxyz
11.9.2019 12:23 | |
+8 -7
Reagovať
to teraz každého ma´darského cigána budete propagovať ?
Jerdna
11.9.2019 07:20 | |
+14 -7
Reagovať
Kvádro sa k tetovačkám nehodí.
paliak2
10.9.2019 22:23 | |
+42 -4
Reagovať
...a slzy nikde...co nemate make up, sak je dočmarany jak fasada na panelaku...
jackrogue
10.9.2019 22:08 | |
+32 -8
Reagovať
pologramotní raperi :-D
Romansmonoklom
10.9.2019 21:39 | |
+27 -7
Reagovať
Inak basgitarista Cikali z Hrochote sa tiež žení tak môžete napísať aj o ňom.Vsak ten je taky istý "prominent" ako tento tu.
ArniRimmer
10.9.2019 21:34 | |
+39 -4
Reagovať
No nieco sa tlaci ale slzy do oci to isto niesu.
karolina322
10.9.2019 21:32 | |
+45 -6
Reagovať
Este dobre ze vobec neviem kto to je inac by som sa na beton rozrevala
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Advokát Kvasnica: Prokurátor Trnka zosobňoval nízke morálne hodnoty Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Špeciálny projekt
Takto môžete investovať bezpečne!
Kipchogeho
Lekár atlétov Pavol Hajmássy o páde maratónskej hranice snov: Famózne, ale v Dauhe by to nedal!
Konzervatívny
Tunisania si zvolili prezidenta: Jednoznačné víťazstvo Saída
Tréner nešetril kritikou, zápas s Azerbajdžanom na Tehelnom poli je v ohrození: Čo má Hapal proti trávniku na Slovane?!
Gott podľahol
Po smrti Karla Gotta († 80) prišli dohady: Kde bude miesto posledného odpočinku?
Referentka
Láska starostu a referentky sa skončila vojnou: Drsný boj sa stále zostruje
Jazdu v ťažkom
Ján Hanko si splnil svoj sen: Vláčil som kontajnery, dnes šoférujem mercedes
Pestovateľ jahôd,
Zima je predo dvermi, čerstvé ovocie zoženiete aj teraz: Samozber neskorých malín je hitom
Začiatok lodnej
Veľkolepá regata v Terstskom zálive: More zaplnilo 2 000 lodí
Herec Liam
Foto
Liam Hemsworth v objatí s mladučkou blondínkou: Už má náhradu za Miley
Na šelmy zabávači
Slovenka prevážala tigrie mláďatá do Hainburgu: Rakúsky súd rozhodol o jej vine
Rokovanie vlády
Vláda schválila nominácie na funkciu európskeho prokurátora: Vybrala troch mužov