Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 14. 10.
Boris
10°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.09.2019, 08:59 | Šport | Futbal

Diskusia: Môžu sa hanbiť! Pred štadiónom v Budapešti predávali takéto vulgárne protislovenské šály

718 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
porse560
11.9.2019 20:42 | |
+7 -1
Reagovať
tieto smradlave hovna z dunajskej stredy..niesu ani slovaci ani madari su to jednoducho odpad spolocnosti
20000hrmenych
11.9.2019 19:20 | |
+4 -1
Reagovať
Opice z pralesa...
HONZO1900
11.9.2019 13:46 | |
+9 -1
Reagovať
To nie su madari to su huny cize PASACI KOZ z indie.Ria,ria hungaria.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rebelia
11.9.2019 10:43 | |
+10 -1
Reagovať
Čítal som maďarské diskusie cez google translator, ale poviem vám, to je niečo strašné, sú to primitívni nacionalisti, toto nepatrí do EÚ. EÚ by s tým mala niečo robiť.
24pub
11.9.2019 11:33 | |
+1 -1
Malí ČRC na ešte menších poníkoch.
galileo11
11.9.2019 11:54 | |
+1 -1
Cez google translator ??!!!😂😂😂😂 ak chces na zaklade toho komentovat ,radsej nie .
edwardo129
11.9.2019 09:41 | |
+17 -1
Reagovať
Organizátori,ale i polícia nemali dovoliť ,aby sa tieto veci predávali!!!!
DnesPekne
11.9.2019 09:08 | |
+12 -5
Reagovať
Danko sa nezmienil ani slovom o zákerných podrazoch Ma´darov so šálmi, o pískaní počas hymny a ani o hnusnom agresívnom napádaní Slovákov skandovaním a národnostnými urážkami... len priblble mekotal ako by bol slepý a hluchý a bál sa Orbána!
galileo11
11.9.2019 09:17 | |
+8 -3
Vidis aky su hlupaci ludia ,akoze.co si pisal ze radseJ sa budes rozpravat s madarom hoc ani nevies jazyk ale dali ta uz za Madara! ver ze zijem s nimi dole nemam ziaden problem a viem hovorit Ale ROVNAKO MA TO SERE ZE PODLA SPZ SOM ODSUDENEC LEBO SOM MADAR!ALE JA NENI SOM MADAR SOM SLOVAK AJ BUDEM !
ibrahim9000
11.9.2019 09:25 | |
+3 -2
dnes prajem dobre rano...Streda 11.09.2019 / 12 Muharram, 1441...Saudska Arabia
ibrahim9000
11.9.2019 09:27 | |
+2 -1
JEDDAH - Saudská Arábia v stredu odsúdila a zamietla prísľub izraelského predsedu vlády Benjamina Netanjahua pripojiť sa k doline Jordánska na okupovanom Západnom brehu, ak bude znovu zvolený 17. septembra. "Kráľovstvo potvrdzuje, že toto vyhlásenie je veľmi nebezpečným eskaláciou proti palestínskemu ľudu a predstavuje zjavné porušenie charty OSN a zásad medzinárodného práva," uviedla Saudská tlačová agentúra s odvolaním sa na kráľovský súd.
DnesPekne
11.9.2019 08:59 | |
+17 -5
Reagovať
A náš de..bilný Danko sa strčil do zadku Orbánovi a poďakoval mu za výbornú športovú atmosféru na štadione..To hovädo z NR SR je slepé aj hluché, najvyšší čas ho poslať do kafilérky..
lowryder79
11.9.2019 09:01 | |
+6 -0
Kde a kedy? Mám záujem si to prečítať.
DnesPekne
11.9.2019 09:06 | |
+8 -3
Mal si sledovať včera šot na TV3 Danko s Orbánom a Danko si pochvaloval atmosféru a vyzdvihoval že na tom čo sa dialo na štadione je zásluha aj Orbána... asi je zákaz písať o tom a taktiež ak si si všimol žiadne zábery z mesta pred zápasom a po ňom, tu Maďari po zápase napadli slovenských fanúšikov a záber žiadny... to je tá koaličná demokracia!!
lowryder79
11.9.2019 09:17 | |
+3 -0
Veru som to nezachytil. Ak to myslel vážne, tak je to dilino, ak to myslel sarkasticky....
edwardo129
11.9.2019 08:54 | |
+14 -1
Reagovať
Reakcie idú od médií podobne,ako u nás ,ak si na niekoho zasadnú odpíšu a tak je aj v Madarsku ,hučia do nich od malička.Tam ,ale je o to viac,že aj na školách husia do nich voloviny a čo je najhoršie ,že aj na Slovensku v školách a my mlčíme,treba si uvedomiť,že ich natúra je stepná .Šikovne urobili s menšinami v Česku ?po2sku a samozrejme aj v Maďarsku,len my sa vybíjame vzájomne .
ibrahim9000
11.9.2019 08:45 | |
+13 -3
Reagovať
onedlho narast nacionalizmu a extremizmu ,nastupujuce madarske autonomne snahy pohranicnych uzemi statu,madarska mensina onedlho bude prezentovat retoriku 90 rokov a odclenenie od SR,prezentacia nepokojov a konflkiktov ,analyzy amer. spravodajskych sluzieb prezentujuce mozne konflikty v EU
galileo11
11.9.2019 08:41 | |
+33 -5
Reagovať
Ja som z juhu Slovenska ako to vy velky Slovaci volate ,teda som Madar"""no narodil som sa tu ,mam slovensku narodnost,slovenske skoly a moje decko som dal do slovenskej skoly!!!!to ze viem aj madarsky jazyk a dalsie tri okrem toho neznamena ze som Madar,Nemec,Francuz,Anglican!!samozrejme nesuhlasim co sa tam stalo,je to len ukazka vybranej blbej spolocnosti rovnako ako najdete aj u nas rovnako bolo tomu terez v Madarsku!Je smutne natom ze vedenie M.futbalu tomu nezabranilo teda aj podporilo kedze to nezastavili!!!!Prave zato najlepsia odpoved bola vyhra!!teraz este nech tresta UEFA PENAZNE AJ BEZ DIVAKA DALSIE ZAPASI A MAJU CO SI ZASLUZIA!!LEN prosim vsetci co mate rozum zas sa nenechajte vtiahnut do tej spinavej narodnostnej provokacie!
edwardo129
11.9.2019 08:56 | |
+13 -0
nikto sa nechce vtiahnuť,ale i nenechá si po hlave skákať
DnesPekne
11.9.2019 09:00 | |
+5 -3
Výborne galileo ++++++++++++++++++­+++++
galileo11
11.9.2019 09:01 | |
+5 -4
Edwardo129 to je jasne beriem !ale zas ak si normalny vies skadial fuka vietor preco hadzat kazdeho do jedneho??Pametas ked Slota vyhlasil s tankami na Budapest?????mal som kazdeho Zilincana odsudit???Ver ze mam vela priatelov aj zo Ziliny ako aj z celeho Slovenska!toto je temat pre hlupakov ktory neustale sa chytaju na tejto provokacii.
DnesPekne
11.9.2019 09:11 | |
+6 -3
Včera som to tu písal, že radšej budem debatovať s normálnym Maďarom ako s hejSlovenským tupcom a fašistom.. a už som bol madar hoci neviem po madarsky a som Slovák!
galileo11
11.9.2019 09:12 | |
+1 -1
Dnespekne Sam pises co pises!!teda vies skadial fuka vietor politika je politika spinavost!!a predsa sa nechas zatiahnut do toho nech sa tu normalni ludia zacnu urazat!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Bývalá šéfka Únie
Vaľovej dal Pellegrini 30 000 eur. Vášáryová, ktorej Živena oslavuje 150 rokov, nedostala ani cent Aktuality.sk
Časť Nagana
Smrtiaca apokalypsa v Japonsku: Ostrov Honšu bičovali naraz tajfún aj zemetrasenie
Herečka Jane Fonda
Foto
Jane Fonda zadržala polícia: Fotka 81-ročnej oscarovej herečky v putách
Predseda Národnej
Danko sa vyjadril ku Kosovu: Toto je podľa neho riešením
Danube river in
Facka pre Fidesz: Budapešť bude mať opozičného primátora
Bale v súboji
Foto
Wales si v šlágri skupiny rozdelil body s Chorvátskom: Ako sa menia postupové šance Slovákov?
Na snímke
Foto
Slováci remizovali s Paraguajom: Trio srdciarov sa lúčilo s reprezentačným dresom
Foto
Šokujúca forma terapie: Koláčiky v tvare vagíny majú pomáhať ženám
Netradičnú mušľu
Foto
Žena našla mušľu s podobizňou známeho muža: Zistíte, o koho ide, strasie vás od hrôzy
Flag of poland
Aktualizované
Voľby v Poľsku majú výsledok: Na čele krajiny zostáva strana PiS
Fire engines and
Aktualizované
Peklo na diaľnici: V Česku po hromadnej havárii horí auto, hlásia mŕtveho aj zranených!
Záber Jágra
Foto
Jágr ostal v kostole sedieť sám aj po skončení Gottovho pohrebu: Pravda o dojímavom zábere
Petr Čech
Debut v hokejovej bránke ako hrom! Petr Čech sa stal hviezdou zápasu