Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 11. 12.
Hilda
1°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.09.2019, 08:59 | Šport | Futbal

Diskusia: Môžu sa hanbiť! Pred štadiónom v Budapešti predávali takéto vulgárne protislovenské šály

717 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
porse560
11.9.2019 20:42 | |
+7 -1
Reagovať
tieto smradlave hovna z dunajskej stredy..niesu ani slovaci ani madari su to jednoducho odpad spolocnosti
20000hrmenych
11.9.2019 19:20
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
HONZO1900
11.9.2019 13:46 | |
+9 -1
Reagovať
To nie su madari to su huny cize PASACI KOZ z indie.Ria,ria hungaria.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rebelia
11.9.2019 10:43 | |
+10 -1
Reagovať
Čítal som maďarské diskusie cez google translator, ale poviem vám, to je niečo strašné, sú to primitívni nacionalisti, toto nepatrí do EÚ. EÚ by s tým mala niečo robiť.
24pub
11.9.2019 11:33 | |
+1 -1
Malí ČRC na ešte menších poníkoch.
galileo11
11.9.2019 11:54 | |
+1 -1
Cez google translator ??!!!😂😂😂😂 ak chces na zaklade toho komentovat ,radsej nie .
edwardo129
11.9.2019 09:41 | |
+17 -1
Reagovať
Organizátori,ale i polícia nemali dovoliť ,aby sa tieto veci predávali!!!!
DnesPekne
11.9.2019 09:08
galileo11
11.9.2019 09:17 | |
+8 -3
Vidis aky su hlupaci ludia ,akoze.co si pisal ze radseJ sa budes rozpravat s madarom hoc ani nevies jazyk ale dali ta uz za Madara! ver ze zijem s nimi dole nemam ziaden problem a viem hovorit Ale ROVNAKO MA TO SERE ZE PODLA SPZ SOM ODSUDENEC LEBO SOM MADAR!ALE JA NENI SOM MADAR SOM SLOVAK AJ BUDEM !
ibrahim9000
11.9.2019 09:25 | |
+3 -2
dnes prajem dobre rano...Streda 11.09.2019 / 12 Muharram, 1441...Saudska Arabia
ibrahim9000
11.9.2019 09:27 | |
+2 -1
JEDDAH - Saudská Arábia v stredu odsúdila a zamietla prísľub izraelského predsedu vlády Benjamina Netanjahua pripojiť sa k doline Jordánska na okupovanom Západnom brehu, ak bude znovu zvolený 17. septembra. "Kráľovstvo potvrdzuje, že toto vyhlásenie je veľmi nebezpečným eskaláciou proti palestínskemu ľudu a predstavuje zjavné porušenie charty OSN a zásad medzinárodného práva," uviedla Saudská tlačová agentúra s odvolaním sa na kráľovský súd.
DnesPekne
11.9.2019 08:59
lowryder79
11.9.2019 09:01 | |
+6 -0
Kde a kedy? Mám záujem si to prečítať.
DnesPekne
11.9.2019 09:06
lowryder79
11.9.2019 09:17 | |
+3 -0
Veru som to nezachytil. Ak to myslel vážne, tak je to dilino, ak to myslel sarkasticky....
edwardo129
11.9.2019 08:54 | |
+14 -1
Reagovať
Reakcie idú od médií podobne,ako u nás ,ak si na niekoho zasadnú odpíšu a tak je aj v Madarsku ,hučia do nich od malička.Tam ,ale je o to viac,že aj na školách husia do nich voloviny a čo je najhoršie ,že aj na Slovensku v školách a my mlčíme,treba si uvedomiť,že ich natúra je stepná .Šikovne urobili s menšinami v Česku ?po2sku a samozrejme aj v Maďarsku,len my sa vybíjame vzájomne .
ibrahim9000
11.9.2019 08:45 | |
+13 -3
Reagovať
onedlho narast nacionalizmu a extremizmu ,nastupujuce madarske autonomne snahy pohranicnych uzemi statu,madarska mensina onedlho bude prezentovat retoriku 90 rokov a odclenenie od SR,prezentacia nepokojov a konflkiktov ,analyzy amer. spravodajskych sluzieb prezentujuce mozne konflikty v EU
galileo11
11.9.2019 08:41 | |
+33 -5
Reagovať
Ja som z juhu Slovenska ako to vy velky Slovaci volate ,teda som Madar"""no narodil som sa tu ,mam slovensku narodnost,slovenske skoly a moje decko som dal do slovenskej skoly!!!!to ze viem aj madarsky jazyk a dalsie tri okrem toho neznamena ze som Madar,Nemec,Francuz,Anglican!!samozrejme nesuhlasim co sa tam stalo,je to len ukazka vybranej blbej spolocnosti rovnako ako najdete aj u nas rovnako bolo tomu terez v Madarsku!Je smutne natom ze vedenie M.futbalu tomu nezabranilo teda aj podporilo kedze to nezastavili!!!!Prave zato najlepsia odpoved bola vyhra!!teraz este nech tresta UEFA PENAZNE AJ BEZ DIVAKA DALSIE ZAPASI A MAJU CO SI ZASLUZIA!!LEN prosim vsetci co mate rozum zas sa nenechajte vtiahnut do tej spinavej narodnostnej provokacie!
edwardo129
11.9.2019 08:56 | |
+13 -0
nikto sa nechce vtiahnuť,ale i nenechá si po hlave skákať
DnesPekne
11.9.2019 09:00
galileo11
11.9.2019 09:01 | |
+5 -4
Edwardo129 to je jasne beriem !ale zas ak si normalny vies skadial fuka vietor preco hadzat kazdeho do jedneho??Pametas ked Slota vyhlasil s tankami na Budapest?????mal som kazdeho Zilincana odsudit???Ver ze mam vela priatelov aj zo Ziliny ako aj z celeho Slovenska!toto je temat pre hlupakov ktory neustale sa chytaju na tejto provokacii.
DnesPekne
11.9.2019 09:11
galileo11
11.9.2019 09:12 | |
+1 -1
Dnespekne Sam pises co pises!!teda vies skadial fuka vietor politika je politika spinavost!!a predsa sa nechas zatiahnut do toho nech sa tu normalni ludia zacnu urazat!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Na mieste tragédie v Prešove sú aj v sobotu hasiči, policajti či vojaci – 7. decembra 2019
Prešovskí poslanci rozhodli o peniazoch zo zbierky po tragédii Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Big rig semi truck transporting cargo in dry van semi trailer driving on winding autumn colored road in Columbia River
Migranti chceli oklamať colníkov: Do USA prišli schovaní v nábytku či práčkach
Modelka vystavila svoje prsia na obdiv.
Foto
Krásna modelka Bella Hadid provokuje: Nezabudla si si doma podprsenku?
Motív jeho činu ostáva záhadou.
Druhú najtragickejšiu streľbu v Česku spustil stavbár Ctirad († 42): Desivé priznanie matke
(ilustračné foto).
Trenčania si od januára priplatia: Zvýšenie daní o 35 percent je realitou, vyšší bude aj poplatok za vývoz odpadu
S týmito mužmi bol  Nikola večer v meste.
Posun vo vyšetrovaní smrti Srba Nikolu († 22) v Bratislave: Polícia získala kľúčovú informáciu
Boženík
Foto
Majiteľ Žiliny Jozef Antošík rozpútal peklo: Vojna o milióny za Boženíka!
Zranené boli desiatky ľudí.
Po výbuchu sopky je popálených 29 ľudí: Nemocnice potrebujú veľké množstvo kože na transplantáciu
Zničil umeleckú inštaláciu za 120 000 dolárov: Bizarné dielo, ešte bizarnejší jeho koniec
Zničil umeleckú inštaláciu za 120 000 dolárov: Bizarné dielo, ešte bizarnejší jeho koniec
Policajti NAKA zasahujú v Bratislave.
Zásah NAKA v Bratislave: Policajti pomáhajú s prípadom holandským kolegom
Poslanec a predseda strany Smer Robert Fico
Zdravotný stav Fica je stabilizovaný: Raši o plánoch expremiéra, dokedy ostane v politike?
Happy grandfather and grandson together at home
Susedné Maďarsko zavádza rodičovský príspevok aj pre starých rodičov: Má to ale háčik
Mirka porazila silnú konkurenciu.
Mirka vyhrala medzinárodnú súťaž v Olomouci: Ako som sa stala najlepšou farmaceutkou