Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 20. 10.
Vendelín
16°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.09.2019, 19:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Bohatá fotogaléria 10 finalistiek najkrajšej súťaže leta: Začal sa skutočný boj o hlasy!

9 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
petkokarpina
10.9.2019 11:57 | |
+1 -1
Reagovať
tie hnusné hlísty s našpúlenými papulami by som do burkina faso poslal.by im tam tie papule ešte viac roztiahli
Domingez83
10.9.2019 10:52 | |
+0 -3
Reagovať
ta co ma aziske risi ta je pekna
Overitas
10.9.2019 00:25 | |
+0 -3
Reagovať
23, 24, 25, 26, 29, 31, môžme hovoriť o kráse, ale pri ostatných....iba znevažovať to slovo.
Diktator-Bob
10.9.2019 00:23 | |
+5 -2
Reagovať
Tetovanie je primitívna blbosť ktorá dobre ukazuje aký zlí vkus ľudia majú, hlavne ale že je to v móde tak treba opakovať.
dobry.pes
9.9.2019 20:12 | |
+8 -6
Reagovať
dočmárané tváre ... hnusná móda súčasnosti. Možno sú to pekné dievčatá, ale majú zmrzačené tváre prehnaným mejkapom.
renton1982
9.9.2019 19:16 | |
+9 -16
Reagovať
Na úvodnej fotografii štvrtá zľava blondína v čiernych lodičkách.. tej by som sa vyšpliechal na ksicht a potom dovi dopo.. ostatné nič moc
zkuseny
9.9.2019 19:27 | |
+14 -10
Ani bicykel by si o teba neoprela ty socka hlúpa!
renton1982
9.9.2019 19:34 | |
+8 -6
Nesúď podľa seba
renton1982
9.9.2019 19:46 | |
+13 -9
Ale takto aby som k tebe nebol nespravodlivý tak ti prezradím, že z týchto dievčatiek čo sa sem prihlásia ide prioritne o to aby si ich niekto všimol - najlepšie nejaký zbohatlík - čo však ony v živote nepriznajú... zaujímavé, že každá jedna sa so svojím frajerom vždy rozišla akonáhle si ju niekto taký všimol ;)... preto sú to pre mňa len ku rvičky a podľa toho sa k nim aj tak chovám... ty si zrejme dotyčnej príbuzný, tak si to jednoducho nepripustíš a keď s dotyčnou nie si v žiadnom vzťahu, tak si len tragéd čo im žerie tie pi čoviny o úprimnosti a svetovom mieri
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Pellegrini
Komentár Ľubomíra Jaška: Pellegrini na stope gangu Aktuality.sk
Amy Nicole
Agresívna nahá žena chcela od svojho priateľa orálny sex: Sadla si mu na tvár a... Hrôza!
Nitra si prišla
Bučekov návrat pokropil Nitru živou vodou: Budapešť zmietli z ľadu riadnym debaklom
Tréneri Solskjaer
Víťazná séria končí: Liverpool stratil na Old Trafforde prvé body
Tragická nehoda
Nešťastie na železničnej trati v Čechách: Osobný vlak zrazil a usmrtil človeka
Speváckych
Dovolenka Karla Gotta a Michala Davida sa zmenila na boj o prežitie: Prišlo tsunami, nebolo čo jesť!
Tvrdia, že im to
Foto
Muž sa zamiloval do manželkinej kamarátky: Neuveriteľné, ako trojica žije teraz
Britský tenista
Veľký návrat tenisového bojovníka: Murray ovládol turnaj v Antverpách
Na snímke sprava
Víťazná séria pokračuje: Majstrovskú Bystricu nezastavil ani Kamzíci
(ilustračné foto).
Český horolozec mal veľké šťastie: Ratovali ho aj leteckí záchranári
(ilustračné foto)
Obézna žena po zmenšení žalúdka trpela, vážila len 32 kíl: Z toho, čo nasledovalo sa jej mama nedokáže spamätať
Napriek ťažkému
Foto
Futbalové sny nadaného Briana zmarili obavy o mamičku: Strašná rana pre osudom skúšanú rodinu!
Diváci rasisticky urážali futbalistov, hráči súpera neváhali ani minútu: Krásne gesto!