Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 12. 11.
Svätopluk
8°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.09.2019, 14:00 | TOP Čas

Diskusia: Slovenka spísala TOP najhlúpejších otázok mamičiek: Z jej odpovedí spadnete zo stoličky

104 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
karolina322
9.9.2019 18:24 | |
+74 -21
Reagovať
Takuto somarinu vobec zverejnit, to chce odvahu, mila mamicka!!
zdenkabielikova
9.9.2019 18:12 | |
+84 -30
Reagovať
No, moja milá. Podľa komentov si vyšla najhlúpejšia ty. Radšej už nič nepíš !!!!!!
Millas
9.9.2019 17:57 | |
+61 -17
Reagovať
Nepríde mi to nejaké vtipné, asi si musím vypiť. :)
getov
9.9.2019 17:46 | |
+83 -27
Reagovať
neuveritelne trapna a arogantna sliepka
igor___simko
9.9.2019 17:42 | |
+65 -18
Reagovať
tak zosuladit take pi.coviny a este si mysliet aka si vtipna moze len nejaka trafena ogene.na fuchtla z fb so selfie na kazdej ri.ti
jusuf33
9.9.2019 17:37 | |
+76 -23
Reagovať
táto matka je podľa mňa z marsu. sú to bežné otázky, konverzácia nie len matiek, ale aj otcov. bežné otázky. čo je na tom? je pošahaná.
BezGumy
9.9.2019 17:13 | |
+3 -64
Reagovať
Prečo nepišete o spotenej Vlhovej čo ma chlpate a smradlave pazuchy Som verna fanušička chromtavej Vlhovej
dobry.pes
9.9.2019 17:03 | |
+41 -24
Reagovať
Je to vtipné, pobavil som sa 😉 ... ale musím konštatovať, že väčšinou takto odpovedá žena inej žene, ktorou pohŕda, alebo ju nemá moc v láske, ženičky, však je to tak ?!
igor___simko
9.9.2019 17:43 | |
+40 -20
vtipne to moze byt, ale iba pre ret.ardovaneho ktoremu je vtipne i plesknutie okna v prievane
biker0
9.9.2019 16:58 | |
+36 -18
Reagovať
Z diskusie plynie, že väčšina prispievateľov nemá zmysel pre humor. Horšie sú na tom ženy.
mirandus
9.9.2019 17:03 | |
+33 -5
skôr ide o to, že sa s niekym stretneme, konverzujeme, do tváre usmievame a v duchu si myslíme svoje
igor___simko
9.9.2019 17:45 | |
+11 -9
0biker: ono je rozdiel zmysel pre humor a zmysel pre humor, niekto ma Iq posadene vyssie a zial ty nizsie
opal8
9.9.2019 21:17 | |
+12 -2
mirandus, naozaj kazdemu povies do oci co si myslis, aj ked sa ta pyta uplnu blbost? alebo mas pocit ze ta to otravuje?
mirandus
9.9.2019 21:30 | |
+8 -2
samozrejme, že nepoviem, veď som to napísala tak ako to je a nie ako výčitku ostatným...ale zase mali by sme sa zamyslieť aj nad svojím vnútorným monológom, či nie je príliš ironický, protivný, voči iným ľuďom....lebo aj keď ty sa rozprávaš s nimi v nich to prebieha tiež, a keď čítam takéto reakcie, potom uvažujem, či sa pristaviť na pár konverzačných prkotín alebo sa len pozdraviť a ísť
opal8
9.9.2019 21:58 | |
+8 -1
pristav sa, aj tak si mysli kazdy svoje a mozno aj horsie ako tato tu 😃
girl321
9.9.2019 16:55 | |
+68 -24
Reagovať
toto je co za primitivnu kravu, co si o sebe mysli, ze je sarkasticky - inteligentne vtipna
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Robert Fico
Komentár Daga Daniša: Fico sa hnevá. Jeho stratégia padla Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto).
Policajný zbor vs. mestská polícia: Čo od vodičov môžu žiadať?
Kubánsky herec sa
Sexidol Cimarro pokľakol pred krásnou Slovenkou: Pozrite na ten prsteň!
Francúzsky
Francúzsky prezident Macron: Globálny politický systém je v bezprecedentnej kríze
Marek Ďaloga (v
Marek Ďaloga končí v Sparte! Prečo odmietol nadštandardnú ponuku?
Čaputová bola
Prezidentka Čaputová priniesla Jojke neuveriteľný rekord: Toto v Inkognite ešte nezažili!
V areáli
Foto
Požiar v Šuranoch: V areáli mestského podniku služieb zhoreli pracovné stroje i náradie
Stanislav Lobotka
Foto
Lobotka s Nízlovou už odpočítavajú dni: Ukázali bruško aj topánočky!
Spevák si
Tásler s manželkou upratujú pred rozvodom: Začali s delením majetku, každý dostane byt
Primátor Hnúšte
Dočkajú sa novej práce? Do priemyselného parku v Hnúšti vrazili 2,36 mil. €
Dominik sa vďaka
Foto
Udrží si Slovan na jar Greifa? O brankára je veľký záujem v kluboch Premier League
Španielsky
Nadala vytočil po prehre novinár: To myslíš vážne alebo je to vtip?
Hasiči zasahovali
Foto
Ďalší výjazd hasičov na košickej stanici: Ratovali zadymený vagón Regiojetu