Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 18. 11.
Eugen
13°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.09.2019, 14:00 | TOP Čas

Diskusia: Slovenka spísala TOP najhlúpejších otázok mamičiek: Z jej odpovedí spadnete zo stoličky

104 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Winnstone11
9.9.2019 22:35
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Bela30
9.9.2019 22:11 | |
+68 -14
Reagovať
Tato blbost koluje facebookom uz dlhsie. Takze akurat tak to tato "mila" mamicka okopirovala, aby bola zaujimava a vydava tieto kecy za svoje. A este navyse sa potrebovala s touto ani nie jej vymyslenou blbostou prezentovat v cas.sk
50Rebeka
10.9.2019 08:36 | |
+21 -3
Mate dojem, ze to sama poslala? Nebude to skor tak, ze to snoric, ktory si hovori novinar, vycmuchal a ulohu ma splnenu?
Hjurem
9.9.2019 20:46 | |
+86 -6
Reagovať
"Z jej odpovedi spadnete zo stolicky" .... Tak urcite.
old-debo
9.9.2019 20:38 | |
+69 -8
Reagovať
A to by ste sa ešte divili, že podobné otázky si vzájomne medzi sebou dávajú i ľudia, čo chodia venčiť svojich psov. Či dobre, ciká, kaká, či nekrcká a podobne.By ste sa veľmi čudovali, že keď sa stretnú piati, šiesti psíčkari na venčení, tak aké reči vedú medzi sebou.Stále mám pocit, že sa bavia o deťoch.
mirandus
9.9.2019 20:20 | |
+50 -8
Reagovať
Vyhlasujem na Slovensku projekt zameraný na zachovanie psychického zdravia mamičiek "Neštvime mamičky" (chcela som inak, menej slušne nazvať :))zákaz vypytovať sa čokoľvek o dieťati, alebo s ním súvisiace záležitosti, odporúčanie: rozprávať o počasí (najbezpečnejšia téma) alebo rýchlo utekať :)
Winnstone11
9.9.2019 22:44
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
REAKCIANASPROSTOSTI
9.9.2019 19:51 | |
+48 -95
Reagovať
Nič lepšie a výstižnejšie som už dlho nečítala. Klobúk dole.
Marfia
9.9.2019 19:53 | |
+108 -29
Akoze co na tom bolo take super? Ved sa na tom ani zasmiat nedalo.
opal8
9.9.2019 21:09 | |
+41 -40
marfia, ja som sa zasmiala, uplne zo zivota 😃
Millas
10.9.2019 07:22 | |
+19 -2
Tak každý má iný zmysel pre humor, je to zrejmé aj v tomto "odseku".
mirandus
10.9.2019 07:49 | |
+12 -0
Niektorí sa tu vyjadrujú, že ľudia nemajú zmysel pre humor, ale u mňa je to o tom, že ja si to už síce nepamätám, ale mám v rodine mladú mamičku, ktorá sa zavše rozčuľuje nad tým, čo sa jej zase kto opýtal a niektoré poznámky naozaj dosť citlivo. Takže by som inak ten článok brala ako srandičku, ale viem ako je to naozaj. Mamičky sú často aj nevyspaté, takže sú aj nervóznejšie, a toto je pre nich také brnkanie na nervy. Ale netreba škatuľkovať.
Marfia
9.9.2019 19:50 | |
+141 -28
Reagovať
Myslim ze trapne su tie komentare tej matky.
old-debo
9.9.2019 20:49 | |
+44 -14
Určite tak neodpovedá,len sa robí dôležitá.problém mamičiek dnes je o tom, že asi tak 8-10 rokov dozadu bol problém uvidieť mamičku s kočíkom.Teraz je ich ako nasra--ných.Kde sa len človek pozrie, tak kočík, kočík, kočík.To je asi tým "zlým životom" vďaka Ficovej vlády.Taká mamička ide na prechádzku s kočíkom o veľkosti pomaly osobného auta a i cenovo sa k tomu bude postupne približovať.Tak stretne na vychádzke i zo 20 podobných mamičiek a musí sa rozhodnúť.Buď tie kecy bude tolerovať a prispôsobí sa, alebo bude kočíkovať bočnými ulicami a vyhýbať sa rôznym ihriskám, kde sa mamičky stretávajú.Vždy má človek na výber.Buď sa prispôsobím okoliu, alebo je zo mňa samotár.
lowryder79
9.9.2019 19:14 | |
+100 -20
Reagovať
Mamička je pekná trubka.
Anonymný nick
9.9.2019 19:11 | |
+59 -16
Reagovať
No ja som sa zasmiala náhodou.odpovede pod otázkami boli myslené čo by im najradšej odpovedala..aj ja si to niečo podobné myslím ale zachovam inteligenciu a slušne odpoviem.ja som si to odzila stretnete cudziu ženskú mamička a naozaj ak nechodíte do práce ste s deckom doma a idete vonku je prirodzené že sa chcú matky vyrozprávať a nezačneme sa pýtať na chémiu či prácu módu bože.ak by som odpovedala formou dotyčnej tak nemám žiadnu kamarátku a najbližšie by som sedela na pieskovisku sama😃podľa mňa nijakú matku nezaujíma či decko inej matky papa skôr ju trápi prečo jej decko nechce papať a robí prieskum..a sú matky ktoré o inom ako o dieťati ani nevedia rozprávať.
Marfia
9.9.2019 19:57 | |
+47 -8
Akoze co je take, ak sa ta niekto opyta, ci je to chlapcek, alebo dievcatko? Akoze to by mal kazdy pri pohlade spoznat, ze akeho pohlavia je dieta? Alebo si si vylepila na kocik a aj na zadne sklo auta ze "Pozor, v aute (kociku) Deziderko.
Marfia
9.9.2019 19:59 | |
+12 -7
Aj tvoj komentar je podobny ako ten clanok, ziadnu matku podla teba nezaujima ci dieta papka, ale preco nepapka. Ale aby ta druha zvedava matka zistila ze nepapka, tak ti musi dat najprv otazku, ci papka. :))
sedemserem
10.9.2019 08:17 | |
+5 -5
Ale dievčatku by asi neobliekla dupačky s traktorom, či ?
Anonymný nick
10.9.2019 08:39 | |
+2 -4
Marfia najprv musíš pochopiť článok aj komentár tak reagovat
Gringo
9.9.2019 19:04 | |
+56 -23
Reagovať
Autorka je ešte väčšia blbka ako tie čo kritizuje. "Mamička" v dnešnej facebookovej dobe je diagnóza.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Andrej Martoš s Jurajom Soboňom, vpravo Soboňa pri poslaneckom sľube
Kradol práčky, stal sa z neho asistent poslanca za SNS Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Prezidentka Zuzana Čaputová
Prezidentka udelila milosť mužovi: Spôsobil dopravnú nehodu
JItka Nováčková so svojim priateľom Timom Sparvom
Foto
Vzrušujúca pusa! Sexi misska odmenila fínskeho kapitána po postupe na EURO
Spevák má s kráľovskou rodinou blízky vzťah.
Elton John priznal, s čím má po smrti Diany problém: Toto by som pred Williamom a Harrym nikdy nespravil
baby sleeping
Foto
Rodičia kúpili baby monitor na kontrolu svojho dieťaťa: Keď ho uvideli na obrazovke, hneď to oľutovali
Alex Fleischhacker († 16)
Pohreby obetí z autobusu smrti: Zúfalé výkriky nad hrobom Alexa († 16) museli otriasť každým
Guardiola má povesť najprísnejšieho trénera na svete.
Guardiolov poradca: Je reálny návrat Pepeho na lavičku Bayernu Mníchov?
(ilustračné foto).
Hrôza v bratislavskom prístave! Mladá žena bojovala o život, nepodarilo sa ju zachrániť
Zuzana Smatanová
Foto
S týmto by ste speváčku Smatanovú nečakali: Vymenila gitaru za...?
Large lake or river in good Sunny weather
Deti z Nemecka prekvapili policajtov: Z rybníka pomocou magnetu vytiahli granáty
V roku 2005 sa postrelil, pravdu o tom povedal až teraz.
Neprítomnosť Pavla Ruska na súde: Prokurátor a Daniel Lipšic ho obviňujú z obštrukcií
Dojímavé zábery boja o život: Koale sa podarilo utiecť z hrozivých lesných požiarov
Dojímavé zábery boja o život: Koale sa podarilo utiecť z hrozivých lesných požiarov
Opitá 21-ročná Trnavčanka kopala do policajtov a pľula na nich.
VIDEO zo šialeného vyčíňania mladej Trnavčanky na BMW: Ožratá vodička kopala do policajtov a pľula na nich