Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 6. 12.
Mikuláš
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2019, 19:15 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Adela sa vrátila do šou Milujem Slovensko, toto si však nezaslúžila: Ako jej to mohli povedať?!

14 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
popradskymato
25.9.2019 22:25
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Vialavor
14.9.2019 12:11 | |
+48 -37
Reagovať
je to nepozeratelne hlavne kvoli tomu rozsklabenemu danglovi jeho moze nahradit len opica zo ZOO.....
felicitee
13.9.2019 11:39 | |
+24 -15
Reagovať
tak píšu tu hnusné príspevky hrubiáni muži...aj ženy si nedávajú zásterky pred ústa a príspevky v pohode prejdú..keď ja napíšem slovo" súhlas", tak ho treba schvaľovať...
Xxxxo
13.9.2019 10:29
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
jcb4
13.9.2019 08:14 | |
+49 -109
Reagovať
Ja sa bojím aj prepnúť na jej program,aby mi nosom neprepichla obrazovku.
zvedavy32
13.9.2019 08:10 | |
+213 -50
Reagovať
ja si nespomínam, že by tu niekto pochválil nejaký program TV, hoci určite viac, ako polovica Slovákov trávi večery (a nielen večery) ptri telke...Milujem Slovensko je jedna z tých vydarenejších relácií a Adela je najbystrejšia a najpohotovejšia moderátorka, akú poznám..
takcodnes
13.9.2019 07:56 | |
+68 -22
Reagovať
Vy tu musíte byt strašne jednoduchý ľudia. Stavím sa že Evelyn je pre vás komička.
nazor120
13.9.2019 09:37 | |
+52 -24
Tak jednoduchý si ty "takcodnes" lebo jednoduchí ľudia" sa píše s "i". A ináč k Evelyn, trebalo vymeniť Kvetku, lebo už sa opakovala ako motovidlo, ale Evelyn je "hrôza".
renes1
13.9.2019 03:27 | |
+54 -30
Reagovať
to je relacia zrela na tresne oznamenie za ukradnutie penazi danovych poplatnikov
MacickaQ
12.9.2019 21:45 | |
+39 -16
Reagovať
Fúúúj
alibaded
12.9.2019 21:12 | |
+65 -51
Reagovať
show, kde účinkuje bezzuby dangl, je nepozerateľná. a už aj tej nosatej adely stačilo. milujem slovensko je jeden veľký nepodarený a predražený gýč a rezníka by si za to mali predvolať na koberček, prípadne z RTVS vykopnúť!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Bývalý šéf Tiposu Ján Barczi (vľavo) a jeho niekdajší poradca Milan Čuba.
Fantónomový poradca šéfa Tiposu: zarábal tisíce mesačne, v deň razie dal výpoveď Aktuality.sk
(ilustračné foto)
Silné dažde v Burundi spôsobili tragédiu: 28 mŕtvych po zosuve pôdy
Minister obrany ČR Lubomír Metnar (vľavo) a riaditeľ agentúry izraelského ministerstva obrany Riaditeľstvo
Foto
Izrael dodá do Česka osem radarových systémov, armáda tak nahradí staré ruské
Lee bol kedysi Debbie.
Žena, ktorá sa dala preoperovať na muža, svoje rozhodnutie oľutovala: Ďalšia zmena pohlavia!
Izraelský premiér Benjamin Netanjahu
Ide im po krku: Prokurátor chce obžalovať 7 mužov blízkych premiérovi Netanjahuovi
Maltský podnikateľ Yorgen Fenech
Šokujúce odhalenie: Hlavný podozrivý z vraždy maltskej novinárky vedel o vývoji vyšetrovania
Tréner Evertonu Marco Silva
Ďalší vyhadzov v Premier League: Tréner Evertonu na svojej pozícii končí!
Loď Sea-Watch 3 je v súčasnosti zadržiavaná v sicílskom prístave Licata.
Záchranná loď Sea-Watch 3 sa bude plaviť pod nemeckou vlajkou: Ostrá kritika Holandska
Celoštátne protestné zhromaždenie proti dôchodkovej reforme v Paríži
Foto
Paralyzovali celú krajinu: Vo Francúzsku vyšlo do ulíc vyše 800 000 ľudí
Modelka sa pochválila tehotenským bruškom 9 týždňov pred pôrodom.
Foto
Modelka Milla Jovovich ukázala svoje zmenené telo: Pribrala som 23 kg a mám obrie prsia
Marek Hamšík na krste svojej druhej knihy
Hamšík má na konte už druhú knihu: Prekvapivé priznanie, Marek vyšiel s pravdou von
Británii sa nedarí dotiahnuť brexit do úspešného konca.
Stranu brexitu opustili traja členovia, pre voličov majú jasný odkaz
Doctor's gloved hand comforting cancer patient
Aktualizované
Žene sa na 6 hodín zastavilo srdce: Nemožné, čo sa podarilo lekárom